Şimdi Ara

luk oil worldcart 1mart 15 nisan 3*75 e 30 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
11
Favori
4.993
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara da lukoil 4.39 dan veriyor üstüne de world kampanyası ile Toplamda ort. %13 daha indirim oluyor .3.82 Tl civarına geliyor .Buna da sıcak fırsat deniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

05327523160 a gönderip olumlu yanıt alan var mı?

çok yolladım bu no ya hocam da, hiç bi dönüş olmuyo. dipsiz kuyuya taş atmak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: grgl92

Ankara da lukoil 4.39 dan veriyor üstüne de world kampanyası ile Toplamda ort. %13 daha indirim oluyor .3.82 Tl civarına geliyor .Buna da sıcak fırsat deniyor

hangi şube? world üyesi olduğundan emin misiniz
  • asdfg112 kullanıcısına yanıt
    Benzer bir şekilde Afyon Lukoil Sahipata Akad Petrol 4.36'dan EuroDiesel veriyor, üstelik alışveriş sonrası 444 0 444 YKB müşteri hizmetlerinden üye işyeri olduğunu doğrulattım.

Sitedeki pompa fiyatı 4,72 TL ?:=!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lukoil istasyonlarındaki fiyatlar, hep mi sitedeki fiyatlarından düşük?http://www.lukoil.com.tr/PompaFiyatlari

• quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

quote:

Orijinalden alıntı: grgl92

Ankara da lukoil 4.39 dan veriyor üstüne de world kampanyası ile Toplamda ort. %13 daha indirim oluyor .3.82 Tl civarına geliyor .Buna da sıcak fırsat deniyor

hangi şube? world üyesi olduğundan emin misiniz

İstanbul yolunda ki eminim hatta kendileri sölediler kampanya var diye :)
  • grgl92 G kullanıcısına yanıt
    İyiymiş öyleyse. 4.39 litre fiyatlı olan katkılı mı katkısız mı?

225 lira verip 255 liralık ürün aldığımız için indirim oranı 225/255=0.88 oluyor, yani yüzde 12lik bir indirim var. Çok çok iyi, 3.87ye gelmiş oluyor mazot. Hatta normalde 4.65 olduğunu düşünürsek indirim daha da fazla yüzde 17 felan.

Gerçekten sıcak fırsat. Ama bana uzak kalıyor İstanbul yolu, talatpaşa bulvarındakine sorarım bir ara.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankamall ile Atatürk Kültür Merkezi arasında ki Lukoile giden varmı üye işyeri mi? Dizel fiyatı nedir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Yada yakın zamanda ben gidecem ben yazarım burdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_of_world

Ankamall ile Atatürk Kültür Merkezi arasında ki Lukoile giden varmı üye işyeri mi? Dizel fiyatı nedir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Yada yakın zamanda ben gidecem ben yazarım burdan

Bugün yanlış görmediysem dizel katkisiz 4.40 di

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ankamall ile Atatürk Kültür Merkezi arasında ki Lukoile giden varmı üye işyeri mi? Dizel fiyatı nedir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim. Yada yakın zamanda ben gidecem ben yazarım burdan

Orası World üye işyeri..

• Kampanya güzelde İstanbul küçükçekmece ve yakınların hiç istasyon yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeQuiLaS

quote:

Orası World üye işyeri..

LPG kaç kuruş yau orda?

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Şuanda ne kadar bilmiyorum ama BP, Shell, Opet gibi istasyonlardan 10-15 kuruş daha ucuz, Milangaz'dan biraz pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 9 Mart 2014; 19:56:37 >
  • Az önce itibariyle Ankara AKM Metrosuna yakın bayiden lpg(2.56) ve benzin(4.98) aldım. Lukoil clubkart ile lpg 2.53e benzinse 4.91e iniyor. Bilgilerinize.

• Tek çeşit mazot satışı var .katkılı olup olmadğını bilmiyorum fakat 1 yıldan fazladır kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım
  • Az önce aldim 135 TL lik 3 karttan çektirdim. 15 TL de pompaci sağolsun nakit verdi. 4.83 resmen şok kampanya beleş gibi bence .ve o an bir tane gerçekten lüks mercedes geldi mazot fulletti sasirdim demek mazotuda iyiymis dedim pompaci dediku 1 yillik musterimiz dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Az önce itibariyle Ankara AKM Metrosuna yakın bayiden lpg(2.56) ve benzin(4.98) aldım. Lukoil clubkart ile lpg 2.53e benzinse 4.91e iniyor. Bilgilerinize.

Lukoil clubkart ı istasyondan mı çıkarttırdınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

Az önce itibariyle Ankara AKM Metrosuna yakın bayiden lpg(2.56) ve benzin(4.98) aldım. Lukoil clubkart ile lpg 2.53e benzinse 4.91e iniyor. Bilgilerinize.

Lukoil clubkart ı istasyondan mı çıkarttırdınız?

evt hcm

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Bana kartsız indirimli veriyorlardı; ama geçen sorun çıkardı. World kampanyasından yararlanacaksan %7 iskonto uygulayamam, dedi.
  • Clup card birde firma kart var Club kartı orada dolduruyor firma kartı ise talep ediyorsun 2 haftaya gelir dedi firma kart ta indirim oranı %3 daga yüksek.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.