Şimdi Ara

Samsung Note 8.0 N5105 3G - Data Hattı? Normal Hat?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

note 8 N5105 3G modelini almayı düşünyorum. bunu tercih etmekteki başlıca sebebim; evde mobil internet kullanıyorum. bildiğin mobil modem var içinde de data hattı. yani konuşulmıyor telefonda değil sadece mobil modemlerde çalışıyor vs vs...

ben bu hattı dışardayken tablette kullanmak istiyorum.

kafama takılan ise;
    *bu modelde 3g özelliği için; mobil modemlerde kullanılan data hattı mı yoksa normal servis hat mı kullanılıyor?
    *data hattı kullanılıyor ise; operatör ayırt etmeden taktığım gibi data hattını algılar ve çalışır mı?
    *bu modelde gördüğüm kadarıyla micro sim kart girişi var. mobil modemde ise normal simkart. simkartı kestirip şu aparatlarla kullancam ama; zahmeti dışında başkaca bir problem doğurur mu?

haydin şimdiden sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEr0nim0 -- 28 Şubat 2014; 0:17:27 >

• kimse mi bilmiyor arkadaş... ?
  • 3g hattinizin sim kartini kestirip kullanabilirsiniz. Kart doğru kesildiyse takınca algılar ve çalışmaya başlar. Hatta eve gelince de note8'i wifi modem olarak kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla şarj yemesin diye gündüz kesik hali ile note 8 içinde, akşam da micro simkartı normal simkarta dönüştüren aparatlarla mobil modem içinde kullanmayı planlıyorum ama hadi bakalım...
  • Güle güle kullanın o halde :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.