Şimdi Ara

twitch.tv kota

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar.genelde twitchden yayinlari takip ederim her aksam fakat bu gece evde olamayacagim icin telefondan takip etmek istiyorum. 250-300 mb gibi bir kotam var fazlasina tl su gibi akiyor. streamlari mobil cozununurlukde izlesem saatte kac mb gider acaba bilgisi olan var mi? yani 6-7 saat izletir mi bana? simdiden yardim eden etmeyen herkese tesekkurler:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar 10 dk izledi çözünürlüğü bilmiyorum 100 mb gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: crooked

arkadaşlar 10 dk izledi çözünürlüğü bilmiyorum 100 mb gitti

hadi ya o zaman sikinti var.aslinda sinirsiz mobil neti olan birisi deneyip cevap yazsa super olur:)) bekleyelim belki yazarlar

• Hiç bulaşma o işe çok canın yanar

• 10 dakikalik en dusuk ( mobile) cozunurlukte 7 mb gibi bir kota yedi saatte maksimum 45-50 gidecektir. lcs nin 4 saatini falan izleyebilirim:) bu da diger arkadaslara ufak bi yardim konusu olsun:) konu kitlenebilir.

• ben de mediumda izliyordum (metrobüs sağolsun) 55-70 mb arası yiyordu 45 dakikada. mobil en iyisi.
  • Sakın izleme ben yaptım ve yapmaz olaydım
  • ehehehe aradığım konuyu buldum mutlu oldum teşekkürler DH halkı.
  • Alkolluyken Wi-Fi den sanıp mobilden source izledim 1 saate yakin 2 GB netten 786kb kaldı bir ay netsiz gezdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: logat

Alkolluyken Wi-Fi den sanıp mobilden source izledim 1 saate yakin 2 GB netten 786kb kaldı bir ay netsiz gezdim.

Alkol alıp twitch izlemek. İsraf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.