Şimdi Ara

AMD ASUS R9 270X TOP Battlefield 4 Mantle Test&6 Video|GTX780 Örnek Videolar Eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
4
Favori
9.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     AMD ASUS R9 270X TOP Battlefield 4 Mantle Test&6 Video|GTX780 Örnek Videolar Eklendi
    MANTLE
    Shangai DX11 bu karede sabit beklendiği zaman 45 ile 50 arası fps değişiyordu etraftaki olaylara göre..
    Shangai Mantle bu karede sabit beklendiği zaman 71 ile 76 arası fps değişiyordu etraftaki olaylara göre..

Görsel bozukluk, veya amdnin bahçivan olup olmadığını buradan kendi sistemimden görebilirsiniz..Dünden beri yeni driver ile(14.2) test etmiş bulunuyorum ve bu sefer olmuş diyorum..Takılma çökme grafik hataları vs 5 6 saatlik oynayışımda hiç karşıma cıkmadı..İsteğe göre Video cekip oynanışıda gösterebilirim..Bu kartı alacak arkadaslara ön bilgi olur..
    Kart stok haldedir Kesinlike oc yapılmamış Ayarlar ULTRA dadır.İşletim Sistemi Win 7 Home Premium En güncel halidir.

Heaven&Valley Benchmark

Gpu Z Sıcaklık Testi / BF4 de 66 dereceyi gördüm yalan olmasın

Sağda solda gördüm bi kaç kişi benim konumu örnek göstererek yalancıymışım gibi mesajlar yazılmış takılma oluyormuşta ben benim kartım diye takılma yok diyormuşum sağa sola onlar için 6 map için ayrı ayrı video hazırladım Video sonlarında ayarlar ve Gpu z gösteriliyor..

Buda En güncel olan GTX 780 nin BF4 deki performansı arada ki farkı siz görün ben yorum yapmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panmordeczka -- 4 Mart 2014; 21:10:35 >

• Eline sağlık , böyle incelemelerin artması dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonicman -- 8 Ağustos 2014; 22:16:57 >
  • Değerler güzel, GTX660 satıp R9 270X alasım var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son gelen yama ve 14.2 ile mantle dahada iyi olmuş demek, test için teşekkürler.
  • bu baslikta da kavga ederseniz konuyu sildirecegim.
  • Kavga edecek birşey yok herşey ortada :)
  • forever nvidia
  • Humboldt H kullanıcısına yanıt
    ŞŞŞŞ..bilgilendirme konusu bu kavga olmasın kart alacak arkadaşlar bunu göze alsınlar.
  • emeğe saygı, elinize sağlık
  • bu mantle tam olarak ne işe yarıyor şimdi bende 2500k var ama oc olmuyor niyeyse 2 farklı anakartta oc olmuyor bende uğraşmamaya karar verdim şimdi 270x alsam bana ne faydası olur mantelın
  • Sonunda AMD rekabeti kızıştırıyor
  • cenixmen C kullanıcısına yanıt
    Valla hocam siz bilirsiniz..bende 4 gb GTX770 imi bu kartla takasladım..Fpsm aynı kaldı paramda cebimde :)
  • Bende bugün hd7950 ile test ettim fps artışı bayağı iyi ama ani fps düşüşleri oluyor bazen, biraz daha optimize ederlerse bu işi kıvaracaklar gibi:)
  • raynora kullanıcısına yanıt
    bende öyle bi sorun yok hocam..windowsunuz güncel mi?
    Eğer güncel değilse..tüm update leri yapın..ben yaptıktan sonra o ufak takılmalar çözüldü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panmordeczka -- 28 Şubat 2014; 0:04:00 >
  • Windows 7 ve Windows 8.1 Pro ile denedim. Sonuçlar aynı, yani teklemeler devam ediyor. Benim kart 7870. Bildiğim kadarıyla 270X ile aynılar. Neden böyle oldu anlamış değilim. 3 monitör kullanıyorum ondan mı acaba?
  • Windows güncel ama daha driverlar tam optimize olmadığı için herkesde aynı sonucu vermiyor, yabancı forumlarda bakıyorum genelde ani fps düşüşlerinden insanlar şikayet ediyor.

AMD WHQL driver'ı Nisan'da çıkarmayı planlıyormuş o zamana kadar çözer sorunları, acelem yok
  • Beta sürücü diye sanırsam..hala oynamaya devam ediyorum nazar değmesin
  • Arkadaş bende bu bekleme olayına karşıyım ben gidicem dünya para verip kart alacam bir de 3 ay 5 ay buna adam gibi driver bekleyecem oyunda atı alan üsküdarı geçecek nerdeyse bf5 oyunu lanse edilecek amd sorunları giderecek ne anlamı kaldı o saatten sonra düzeltse ne olacak insanın hevesi kaçıyor bekle bekle..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhancub kullanıcısına yanıt
    Kardesim dx11 ile millet zaten oynuyor onda sorun yok sizin aldığınız fpsleri millet alıyor şuan..mantle sadece alternatif olarak sunuldu bu kartlara..kimisinde stabil kimisinde bozuk cünkü yeni bir teknoloji ve beta driverı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhancub

Arkadaş bende bu bekleme olayına karşıyım ben gidicem dünya para verip kart alacam bir de 3 ay 5 ay buna adam gibi driver bekleyecem oyunda atı alan üsküdarı geçecek nerdeyse bf5 oyunu lanse edilecek amd sorunları giderecek ne anlamı kaldı o saatten sonra düzeltse ne olacak insanın hevesi kaçıyor bekle bekle..

Benim gibi daha birçok kişi var Bf4 Multi almayan , oynamayan.BF4 kolay ölmez merak etme sen grafikleride çok güzel.Şu anda BF5'ten bahsetmenin anlamı bile yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonicman -- 28 Şubat 2014; 3:14:06 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.