Şimdi Ara

GM ve Telpa Yetkilileri sorularınızı cevapladı 'Elite, Discovery 4.4, Discovery 2 ve fazlası' özel video (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
685
Cevap
4
Favori
24.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortadaki eleman favorim ya o konuşmaya başlayınca kapattım videoyu bian başbakan konuşuyor sandım :)

• Birileri Şubatın 28 çektiğini söylesin. Ön siparişi Şubatta alacağız diyorlar hala.
    Ama tutupta gece sipariş alırlarsa bu da bana kapak olur
  • Okisht kullanıcısına yanıt
    Olurmu sence öyle

Litede 800 elitede ac olur muhtemelen.ayrica ac yi daha qualcomm bile çıkarmamış herhalde geç gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 27 Şubat 2014; 14:18:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamların samimiyeti yeter. Sebahattin bey 'Bu kadar satış beklemiyorduk, hizmet olarak yetişemedik arkada kaldık ama artık yenilenme ve büyüme sürecindeyiz' diyor. Bence güzel birşey. Adamın tipini, sesini eleştireceğinize samimiyetine bakın.
    Bu arada GMD2 deki değişiklik arka kapağı mat yapmak olsa keşke. Daha bir albenili olabilir. Hadi hayırlısı bakalım. Ön satışa çıksınlar da fiyatları görelim verelim siparişlerimizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowmexo -- 27 Şubat 2014; 14:19:49 >
  • Kısaca özetleyeyim

GMD'ye 4.4 nisan ortalarında gelicek
    Elite şubat sonu ön siparişe açılcak ha bu arada şubatın bitmesine 1 gün kaldı orası ayrı konu
    Elite lite ise martın sonuna doğru gelicekmiş yani mart ortasında eliteyi 2 hafta sonrasında lite versiyonunu vericeklermiş
    GMD2'de değişiklik var henüz belli değil süpriz olsun dedi muzaffer bey fakat çıkış tarihini vermedi
    Elite ve Lite'de 800ac değil 800 olcak mayıs haziran gibi yeni çıkacak LTE modelinde 800ac veya 801 olacakmış.
  • bu telpa yetkilisi bildiğin amele konuşmaya baksana

• Özet yazayım ;

quote:

elite ne zaman çıkacak ?

şubat'ta ön sipariş teslimatlar Mart'ta

elite'de hangi işlemci kullanılacak?

ilk önce snapdragon800 , mayıs haziran'da 800ac (801)

Elite lite ne zaman gelecek ?

Elite ile arasında 1-2 hafta fark var .

Elite lite hangi işlemciyi kullanacak ?

İlk önce snapdragon 800 daha sonra mayıs haziran'da 800ac ( 801)

Discovery 2 ne zaman çıkacak ?

Tarih belli değil. Discovery 2 ile ilgili ufak bir sürpriz var

Discovery güncelleme ne zaman çıkacak ?

Nisan'da . Bu ay ufak bir güncelleme gelecek ( kamera optimizasyonu , bildirim ışığı vs. )

Telpa teknik servis konusu ne olacak ?

sorunlar için özür dileriz. Bu kadar talep olacağını bilmiyorduk. Beklediğimiz seviyeye yavaş yavaş geliyoruz.

umarım yakında şikayetler bitecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Adamı izlerken kahkaha attım be

GM ve Telpa Yetkilileri sorularınızı cevapladı 'Elite, Discovery 4.4, Discovery 2 ve fazlası' özel video

Telpadaki abi gorunce direk aklıma geldi
  • Yaşattığınız bir takım sorunlar için özür dileyeceğinize şarj soketi sorunu için aldığınız 50 liraları geri ödeyin

+ Kitkat'ın Nisanda gelecek olması süper haber. Umarım Nisan diyip Mayısın sonunda vermezler
  • :D ulusal kanala çıkmış gibi selam verdi adam ...

• Bu ön siparişleri nasıl vereceğimiz konusunda bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba .

• Muzaffer baba çıkmış yine, biraz zayıflamış mı bana mı öyle geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

quote:

GM ve Telpa Yetkilileri sorularınızı cevapladı 'Elite, Discovery 4.4, Discovery 2 ve fazlası' özel video

• Meali şu şekilde,
    İlk Elite standart Snapdragon ile geliyor, AC versiyonu LT serisinde gelecekmiş = makul fiyattan ilk tur ürettirdiğimiz ürünleri satarız arkasından AC li versiyonu satmaya çalışırız. Nasip kısmet mod on!

Lite versiyon Elite den iki hafta sonra geliyor= Bu telefonunda tam olarak hazır olmadığını düşünüyorum. Elite in ilk versiyonuna yapılan eleştirilere göre geciktirilecek gibi.

Discovery 2 iyileştirmelerden dolayı gecikecek= Hem yerel hemde büyük firmalar benzer fiyat aralığında ürünler sundu. 4.4 ile gelen ürün bile var. Biz geliştirdiğimiz ürünü bu şekilde pazara sunarsak elimizde patlar. Bazı değişiklikler yapıldığına göre daha ürün ortada yok demektir...

Discovery e Kitkat güncellemesi Nisan ayında= Yeni telefonlarımız pazara sunulana kadar eski kullanıcıları Kitkat yüzünden küstürüp üzmeyelim. Nisan ayında beklediğimiz sonuçları alamadık diyerek ileriye öteleyebiliriz, belki hiç çıkmayabilir.

Discovery e güncelleme: Şubat ayında sunulacak = demek ki bir kaç güne gelecek. Fazla bir şey beklemeyin flash gelirse mutlu olun. Bir de kitkat vari bir tema ekleyelim, güzel güzel vakit geçirin.

Servis konusu: kendimizi geliştireceğiz desteğinizle bir numara olacağız vesaire = soket arızası konusunda kime ne geçirdiysek yanımıza kar kaldı, forumlarda sızlananlar bile satışlarımıza olumsuz etkileyemedi bizde durmadık ekran kalitelerini düşürdük yine ses seda çıkmadı. Demek ki bu şekilde devam etsek bile sıkıntı olmuyor.

"Realist mod on" tek telefonda servisimiz patladı, 3 yeni telefonda hem servisin hem kullanıcının işi Allah a kalır...

Mesut Çevik ve DH tavsiye: bu gidişatın sonu pek parlak değil, yeni ürünleri gayet formal şekilde incelemenizi tavsiye ederim. Uzak durmakta fayda olacaktır...

General Mobile e tavsiye: Türkiyenin bir numarası firma olmayı hedefliyorsanız hele Elite gibi orta üst segmente giriyorsanız şirketinizi profesyonel şekle getiriniz. En azından bir basın temsilcisi veya pazarlama sorumlusu çıkıp konuşsa iyi olur. En azından doğru cümleler ile ortalıın gazını alırdı...

Asıl özet: ortada somut bir şey yok. Fazla beklenti içine girmeyin...

Ortada ürün yokken Elite e önsipariş verecek arkadaşlara Allah şimdiden akıl fikir versin diyorum....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakancez -- 27 Şubat 2014; 14:31:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• -Adam 'gibi' adam.
    -gibi ben miyim lan
  • gmd2 için yine hiçbir şey söylenmemiş.
    Tarihe dair küçük bir ip ucu bile yok. Bezdim.
    Sanırım artık vazgeçtim, başka telefonlara yöneliyorum

• Şu iphone 5s fiyatı 1500 tl düşşe bu çöplere kimse bakmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ay sonu denmiş ama şubat 28 çekiyo bugünde 27 si hangi ay sonu yayınlanacak acep güncelleme heyecanlandım :))

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: sefakucuk

Sitenizi genelde iş yerindeyken takip ediyorum. İş yerinin internetinde videolar açılmıyor malaesef engelli. Benim gibi kişilerin fazla olduğunu düşünerek sizden böyle güzel videoların en azından ufak bir açıklanmasının yazılmasını rica ediyorum. İnsanın eve gidince bilgisayar açası gelmiyor yada açsa bile unutuluyor.

bu ne rahatlık ya, Allah'tan video açılmıyormuş açılsa işi gücü bırakıp video izleyeceksiniz internette gezeceksiniz, mesai böyle doluyor herhalde sonrada ülke neden gelişmiyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.