Şimdi Ara

GM ve Telpa Yetkilileri sorularınızı cevapladı 'Elite, Discovery 4.4, Discovery 2 ve fazlası' özel video (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
4
Favori
24.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • discovery2 deki değişmeleri aktarayım 1gb ram ile çıkarmaktan vazgeçildi 2 gb olacak diye üretim değiştirildi, elite teki işletim sistemi hatası gideriliyor 4.4 ile geliyor. yanına da kutu içeriğinde 1 tane kılıf koyacaklar
    Piyasadaki discovery1 lerin daha fazla erimesi elden çıkarılması bekleniyor.
    Ondan gecikti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRAT_G_ -- 27 Mart 2014; 15:40:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRAT_G_

discovery2 deki değişmeleri aktarayım 1gb ram ile çıkarmaktan vazgeçildi 2 gb olacak diye üretim değiştirildi, elite teki işletim sistemi hatası gideriliyor 4.4 ile geliyor. yanına da kutu içeriğinde 1 tane kılıf koyacaklar
    Ondan gecikti.

peki tahminin ne zaman piyasaya sunulur?
  • FIRAT_G_ kullanıcısına yanıt
    Hangisine kılıf koyacaklar hocam. Discovery 2'de mi yoksa elite'ta mı?

Bu arada Rumen Allview firmasının satacağı Discovery 2 muadili android 4.3 ile gelecekmiş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertyaxe

quote:

discovery2 deki değişmeleri aktarayım 1gb ram ile çıkarmaktan vazgeçildi 2 gb olacak diye üretim değiştirildi, elite teki işletim sistemi hatası gideriliyor 4.4 ile geliyor. yanına da kutu içeriğinde 1 tane kılıf koyacaklar
    Ondan gecikti.

peki tahminin ne zaman piyasaya sunulur?

Hocam bende bilmiyorum ki bende forum üyesiyim benimki yakın takipten doğan bir fikir düşünce beklenti yani Gm çalışanı değilim
  • General mobile Telpa dan kurtulmali ve kendi ofisinde teknik servis hizmeti vermeli iste o zaman daha da iyilesir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Hangisine kılıf koyacaklar hocam. Discovery 2'de mi yoksa elite'ta mı?

Bu arada Rumen Allview firmasının satacağı Discovery 2 muadili android 4.3 ile gelecekmiş...

Yeni sürpriz dediler ya elite modelinde ekran koruyucu koydularsa bunada kılıf koyarlar galiba dedim. Bende bilmiyorum beklenti benimkisi sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan42tr2

General mobile Telpa dan kurtulmali ve kendi ofisinde teknik servis hizmeti vermeli iste o zaman daha da iyilesir

Bu söze ancak gülünür. Kardeşim General Mobile zaten Telpa Grubunun bir şirketi. Nasıl kurtulmasını düşünüyorsuz. Bağımsızlığını falan mı ilan etsin.
    Heee şimdi anladım. Beklentiniz bu yani... Hadi hayırlısı bakalım... Ben sürprizden daha fazla birşeyler bekliyorum şahsen sadece bir kılıf olmamalı...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Heee şimdi anladım. Beklentiniz bu yani... Hadi hayırlısı bakalım... Ben sürprizden daha fazla birşeyler bekliyorum şahsen sadece bir kılıf olmamalı...

Vallahi ben kılıfında vs hiçbirşeyinde değilim.
    s400 işlemci
    2gb ram
    ips hd ekran
    2500mah batarya çıkarsınlar satın alırken üste kılıf veririm. yeterki sozlerinde dursunlar.
  • e6 yada e5 ten biri olur.gm şu olsun bu olsun diyemiyor telefonlarda.gionee ne üretmişse onu getiriyor.

http://www.gsmarena.com/gionee-phones-92.php
    İnşallah hocam. Umarım sözlerinde dururlar.
    Özellikleri güzel bir orta-şeker telefon.
    Çoğumuzun ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender ahmet

e6 yada e5 ten biri olur.gm şu olsun bu olsun diyemiyor telefonlarda.gionee ne üretmişse onu getiriyor.

Ben boyle olmadığını düşünüyorum açıklamada;
    2500mah batarya dendi bu iki cihazında bataryası 2000 mah.
    5 inch olan 1080p, 4.8 inch olan 720p. Açıklamada 5inch 720p dendi ikinci cihaz için.
    falan fıstık.
    Eğer sizin soylediğiniz gibi olursa hiç bir anlamı kalmaz 2. cihazı getirmelerinin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ender ahmet

e6 yada e5 ten biri olur.gm şu olsun bu olsun diyemiyor telefonlarda.gionee ne üretmişse onu getiriyor.

Ben boyle olmadığını düşünüyorum açıklamada;
    2500mah batarya dendi bu iki cihazında bataryası 2000 mah.
    5 inch olan 1080p, 4.8 inch olan 720p. Açıklamada 5inch 720p dendi ikinci cihaz için.
    falan fıstık.
    Eğer sizin soylediğiniz gibi olursa hiç bir anlamı kalmaz 2. cihazı getirmelerinin.

e3 (gmd) ve e7 (elite) birebir aynısı idi.
  • Gionee G-Plus E3+ GMD2 olarak tanıtıldı tutup da başka bir telefon getirirler mi açıkçası güven konusunda sarsıldık zaten o yüzden 2gb ram diyip G-Plus E3+ yerine başka bir model gelebilir mi hep beraber görücez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sso

GMD 2

http://www.allviewmobile.com/products/phones/phones-list/v1-viper-s/?L=1

harika

http://www.youtube.com/results?search_query=V1+Viper+S&sm=12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRAT_G_ -- 28 Mart 2014; 16:49:19 >
  • sso S kullanıcısına yanıt
    AH KEŞKE...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalyazar

quote:

Orijinalden alıntı: sinan42tr2

General mobile Telpa dan kurtulmali ve kendi ofisinde teknik servis hizmeti vermeli iste o zaman daha da iyilesir

Bu söze ancak gülünür. Kardeşim General Mobile zaten Telpa Grubunun bir şirketi. Nasıl kurtulmasını düşünüyorsuz. Bağımsızlığını falan mı ilan etsin.

bunu bilmiyordum.
  • Gm Elite Lite Bekliyordum Fakat Bundan Sonra Güvenim Kalmadı Ve Zopo Firması Türkiyeye Gelecekmiş Artık Onu Bekliyorum Bence Biraz Daha Beklemeniz İyi Olur Ortalık İyice Kızışıyor.

• Adam telpa müdür falan değil, görüntü olsun diye dısarda köfte ekmek satan esnafı içerde konusmaya almıslar.! tbklr böyle dvmm hll :D

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.