Şimdi Ara

GM ve Telpa Yetkilileri sorularınızı cevapladı 'Elite, Discovery 4.4, Discovery 2 ve fazlası' özel video (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
4
Favori
24.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Peki yanlışlıkla olan birşey mi, yoksa dolandırmaya teşebbüs mü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhakkak67 kullanıcısına yanıt
    Eywallah. Hadi Bakalım Bekleyeleyim :)
  • Karayell kullanıcısına yanıt
    Valla anladığım kadarıyla bu elemana arkadaşı yurt dışı kayıtlı orjinal diye 1200e vermiş faturanin resmini çekti gönderdi bunuda kandırmışlar. Cihazı Istanbuldaki arkadaşlarım elden inceleyip aldılar ben bilsem niye elden teslim edeyim diyor bende anlam veremedim bide şu var dolandırıcı olsa cihazın hafızayı komple boşaltır bu hiçbirşeyi silmemis hepsi olduğu gibi duruyor :) Neyse ders oldu banada.
  • srknwrx69 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, şansınız varmış o zaman , tekrar geçmiş olsun...
  • Çok büyük geçmiş olsun hocam, işte bunlar hep telpa'nın halen kurumsal bir firma olamamasından kaynaklanıyor...sizin yerinizde olsam telefonu iade ederim, gerekirse tüketici mahkemesine başvurun...
  • Yalan oldu bu telefon galiba

• Karayell kullanıcısına yanıt
    Dilekleriniz için teşekkür ederim. Bahsettiğiniz sürecide araştırdım. Sonuç alınabilir ama mahkeme süreci çok uzun sürüyor. Benzer bir durum ile karşılaşıp mahkemeye başvuran ve kazanan bir arkadaş ile tanıştım. 2 senelik süreç geçirmiş mahkeme ile. Bundan yaklaşık 7 yıl önce yaşanan bir olay. O zaman sorun yaşadığı cihaz herhalde şimdinin 2000 TL lik cihazları ayarındaydı. 690 TL aldığım bu cihaz için uğraşır mıyım? Sanırım hayır. Zaten hayatım boyunca satın aldığım hiçbir cihazı ikinci el olarak satmadım. Kullandım. İşim bitince ya işini görecek birine verdim ya da evde bir köşeye kaldırdım. Bu cihazda da durum böyle olacak. Tabi şüphe yok ki mağduriyet olduğu çok açık. Ancak memleketin sistemi bu mağduriyeti gidermek için tüketiciye çok fazla alternatif sunmuyor.
  • Ben 3 kişiye bu telefonu aldırdım 3 u de soketi arızası Verdi ,2 sini garanti kabul etmedi ,
    Telpa gm garanti konusunda çok skintili
    Geçmiş olsun yasal hakkınızı kullanın ,
    Bu adamlar başka türlü adam olmayacaklar

• EY GENERAL MOBİLE EYYYYYYYYYYYYYY MUZAFFER GÖLCÜ MÜYDÜ NEYDİ HABERİN OLSUN BEN LG G2 16 GB ALDIM.ALLAHA ŞÜKÜR KAFAM RAHAT.SİZ ELİTEİ ÇIKARA DURUN.
    BU ARADA YORUMLARDA BİRKAÇ KİŞDE GÖRDÜM 801 İŞLEMCİYE 2500 MAH SIRTINIZA BİR DE JENERATÖR LAZIM.

• Güle güle kullan hocam.
    Sen s801 işlemcili Elite alacak olanların ne yapacağını düşünme artık...
    Jeneratör mü taşırlar ne yaparlar artık onlar bilir sen tatlı canını üzme.
    Umarım paşa paşa telefonunu kullanırsın.
    Tekrar güle güle kullan.
  • Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Hocam elite martta çıkacak dediniz daha çıkmadı. ne zaman çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankal

EY GENERAL MOBİLE EYYYYYYYYYYYYYY MUZAFFER GÖLCÜ MÜYDÜ NEYDİ HABERİN OLSUN BEN LG G2 16 GB ALDIM.ALLAHA ŞÜKÜR KAFAM RAHAT.SİZ ELİTEİ ÇIKARA DURUN.
    BU ARADA YORUMLARDA BİRKAÇ KİŞDE GÖRDÜM 801 İŞLEMCİYE 2500 MAH SIRTINIZA BİR DE JENERATÖR LAZIM.

g2 gerçekten doğeu tercih biraz ucuzlarsa ben de alıcağım discovery2 nin çıkacağı yok

• Mesut Çevik'de bıraktı firmanın peşini galiba
  • Arkadaşlar bu fotoğrafı facebook'ta bi discovery sayfasında gördüm ve size sormak istedim.

Gerçek mi özellikle tarih? bu arada telefon fotoğrafının temsili olduğu bilgisinide var faceook sayfasında.
  • Ben general mobile olayını artık kapattım. Lgg2 varken boşverin arkadaşlar alın 4.4 ün keyfini 3000 mahlık telefonunuzla çıkartın..................

• quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Güle güle kullan hocam.
    Sen s801 işlemcili Elite alacak olanların ne yapacağını düşünme artık...
    Jeneratör mü taşırlar ne yaparlar artık onlar bilir sen tatlı canını üzme.
    Umarım paşa paşa telefonunu kullanırsın.
    Tekrar güle güle kullan.

eyvallah saolasın paşa paşa kulancam tbi para verdikne üzecem tatlı canımı sen alırsan elite sen üzme tatlı canını.

• quote:

Orijinalden alıntı: qwertyaxe

quote:

EY GENERAL MOBİLE EYYYYYYYYYYYYYY MUZAFFER GÖLCÜ MÜYDÜ NEYDİ HABERİN OLSUN BEN LG G2 16 GB ALDIM.ALLAHA ŞÜKÜR KAFAM RAHAT.SİZ ELİTEİ ÇIKARA DURUN.

g2 gerçekten doğeu tercih biraz ucuzlarsa ben de alıcağım discovery2 nin çıkacağı yok

valla kardeş aha geldi ha gelicek şu söyle bu böyle vay su işlemci ha yok yetişmedi telpa şikayetleri vay paraydı vay suydu.alıcaktım ilk ismini duydumda heycanlandım yeminle bu ne arkadaş milletle dalga gecer gibi ben böle bişey görmedim.lg g2 aldım dedince elite hakında yorum yapınca millet laf sokuyor bana.ben isterimki bende dahil gm kulanalım gidipte 1500 2000 tl vermiyelim.servis saglam olsun tlfn saglam olsun şikayetimiz oldugunda firma bizim sorunumuzu çözsün ama nerde.burası türkiye bizim aklımız paraya çalısıyor.iyi bişey başlatıyorsun.sonra batırıp cıkıyorsun neden arkadaş işini düzgün yapmıyorsun.lg g2 aldım süper cihaz ama benim türk firmam varken neden lg g2 tercih ediyorsam bunu o telpa müdürüyle gm müdürü düşünecek.tlfn getiriyorsun bilmem nerden başka model mi yok çinde 3000 mah pil mi bulamadın.milletin şikayetlerini dinledik diyorsun hani abi hani.yorumlardan sonra 2 gb ram yapacaz diyon sen nasıl yöneticisin miletin neler beklediğini biliyorsun.ayak yapıyorsun.servis olayıda malüm formda dolu soket ti paraydı imei sıkıntısı ekran sorun üstüne sorun ben zengin bir insan degilim.karta 8 taksit ondan bunda kısıcaz ödiyecez.neden verdik 1400 tl kafamız rahat etsin 1200 tl alıpta dokuz doguracama gider 200 tl fazla veriri kafam rahat olur.isterim ki işallah gm elite kimseye sıkıntı çıkarmaz.saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaptanCe

Mesut Çevik'de bıraktı firmanın peşini galiba

mesut çeviki de anlamak lazım bu forma emek harcayan insanlar var giderler vss ihtiyaçlar var.belki istememiştir ama el mahkum herşeye para lazım.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwertyaxe

quote:

bu arada senin msj alıntı yaptım ama sana cevap yazmadım kusurabakma..şunu söyliyim aldıma kesinlikle pişman degilim eski samsung kulanıcısı olarak samsunga 100 çeker note serileri hariç.işallah alırsın ben çok beyendim bide 4,4 görsek daha ii olacak yüzde 17 performans artışı diyor.bakalım nasıl olacak..

• quote:

sen doğru yolu bulmuşsun darısı gmyi öve öve bitiremeyenlerde cihazın hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.