Şimdi Ara

Uzun Soluklu Kilo Verme Maceram 15.Hafta(15 haftada 21.9 kg) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
28
Favori
25.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9.Hafta güncellemem 86.3 kg.Nedense yeniden kilo vermem azaldı.Üstelik aynı diyeti yapmama rağmen.
    Moralim bozuldu ama pes etmek yok:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AshtonKutcher

9.Hafta güncellemem 86.3 kg.Nedense yeniden kilo vermem azaldı.Üstelik aynı diyeti yapmama rağmen.

Hah,simdi ver verebilirsen bakalim sennle ayni durumdaydim ben de.2 ayda 100 kusur kilodan 87 kiloya dusmustum.Sonra spor yapmaya devam etmeme,yediklerime dikkat etmeme ragmen en fazla iki kilo daha verebildim..ve o gunden beri (1 sene once verdim kilolari) 85 kilo civarindayim.Boyum da 1.84

kotu durmuyorum ama daha iyi olabilirim.Bir sure sonra normal rutininize ragmen kilo vermek zorlasiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

quote:

9.Hafta güncellemem 86.3 kg.Nedense yeniden kilo vermem azaldı.Üstelik aynı diyeti yapmama rağmen.

Hah,simdi ver verebilirsen bakalim sennle ayni durumdaydim ben de.2 ayda 100 kusur kilodan 87 kiloya dusmustum.Sonra spor yapmaya devam etmeme,yediklerime dikkat etmeme ragmen en fazla iki kilo daha verebildim..ve o gunden beri (1 sene once verdim kilolari) 85 kilo civarindayim.Boyum da 1.84

kotu durmuyorum ama daha iyi olabilirim.Bir sure sonra normal rutininize ragmen kilo vermek zorlasiyor.

Peki almak kolaylaşıyor mu?80 e insem 2000 kalori ile yaşamaya başlasam kilo alır mıyım(1000 kalori az alıcam) düşüncesi bile korkunç

Nasıl besleniyorsun peki 85 kg de kalmak için?
  • quote:

quote:

quote:

Peki almak kolaylaşıyor mu?80 e insem 2000 kalori ile yaşamaya başlasam kilo alır mıyım(1000 kalori az alıcam) düşüncesi bile korkunç

evet aliyorsun..hem de cok kolay bir sekilde.

Sana soyle ozet geceyim;En son ne zaman beyaz ekmek yedigimi hatirlamiyorum.Abur cubur kola,sprite cart curt bunlar zaten yok.Fastfood 2 veya 3 ayda bir.Kalori hesabi yapmiyorum ama marketten ne alsam mutlaka kac kalori olduguna bakiyorum.Ayni urunun daha az kalorilimolani varsa onu terch ediyorum.Yagli,sekerli seylerden mumkun mertebe uzak durmaya calisiyorum..ama hepsinden onemlisi cok spor yapiyorum.Hergun 7 kilometre yuruyorum (45 dakikada).Yuruyusumu tamamladiktan sonra da,o anki fiziki durumuma gore 45-50 sinav ve yine ayni sayida mekik cekiyorum.(Mekik ve sinava yeni basladim gerci...inan cok farkediyor) ha yurtdisinda yasadigimi da belirteyim bu arada..

burada kapali yuzme havuzlari var,haftada 2 gun gidip 1 saat yzuyorum.

o kadar seye ragmen 84-85 bandinda geziniyorum.Hedefim 80 ama yapamiyorum.Sporu da biraz erteleyeyim hemen yanaklar filan sismeye basliyor (surat seklimde yuvarlak oldugu icin problem olabiliyor) gobek buyuyor.Baba tarafi da komple kilolu,kalin enseli,koca popolu tipler.Burada da sanssizim.

senin yapin nasildir bilmiyorum ama en azindan mevcut rutininde devam etmeni oneririm.Kalori saymak bir sure sonra iskence gelebilir ama zaten neyin sagligina yararli,neyin zararsiz oldgunu biliyorsundur artik.Kivi,portakal,uzum vs. gibi meyveler de kilo yapabilir-yapar.En azindan aksam saat 10'dan sonra yenmemeli boyle meyveler

aklima da su an baska birsey gelmiyor.

kolay gelsin

Edit:Evde kendi yemegimi kendim yaparim genelde.Yaptigim yemeklerin %80'inde saf zeytinyagi kullanirim.En yararli yag budur.Kilo aldirmaz ve tadi da guzeldir.Her seyde kullanilabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VirgilSollozzo -- 21 Nisan 2014; 0:42:36 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

evet aliyorsun..hem de cok kolay bir sekilde.

Sana soyle ozet geceyim;En son ne zaman beyaz ekmek yedigimi hatirlamiyorum.Abur cubur kola,sprite cart curt bunlar zaten yok.Fastfood 2 veya 3 ayda bir.Kalori hesabi yapmiyorum ama marketten ne alsam mutlaka kac kalori olduguna bakiyorum.Ayni urunun daha az kalorilimolani varsa onu terch ediyorum.Yagli,sekerli seylerden mumkun mertebe uzak durmaya calisiyorum..ama hepsinden onemlisi cok spor yapiyorum.Hergun 7 kilometre yuruyorum (45 dakikada).Yuruyusumu tamamladiktan sonra da,o anki fiziki durumuma gore 45-50 sinav ve yine ayni sayida mekik cekiyorum.(Mekik ve sinava yeni basladim gerci...inan cok farkediyor) ha yurtdisinda yasadigimi da belirteyim bu arada..

burada kapali yuzme havuzlari var,haftada 2 gun gidip 1 saat yzuyorum.

o kadar seye ragmen 84-85 bandinda geziniyorum.Hedefim 80 ama yapamiyorum.Sporu da biraz erteleyeyim hemen yanaklar filan sismeye basliyor (surat seklimde yuvarlak oldugu icin problem olabiliyor) gobek buyuyor.Baba tarafi da komple kilolu,kalin enseli,koca popolu tipler.Burada da sanssizim.

senin yapin nasildir bilmiyorum ama en azindan mevcut rutininde devam etmeni oneririm.Kalori saymak bir sure sonra iskence gelebilir ama zaten neyin sagligina yararli,neyin zararsiz oldgunu biliyorsundur artik.Kivi,portakal,uzum vs. gibi meyveler de kilo yapabilir-yapar.En azindan aksam saat 10'dan sonra yenmemeli boyle meyveler

aklima da su an baska birsey gelmiyor.

kolay gelsin

Edit:Evde kendi yemegimi kendim yaparim genelde.Yaptigim yemeklerin %80'inde saf zeytinyagi kullanirim.En yararli yag budur.Kilo aldirmaz ve tadi da guzeldir.Her seyde kullanilabilir

Hocam bizim kaderimiz mi bu:)Normal insanlar istediğini yiyip içiyor.Gecenin bir vakti canı çiğköfte mi çekti gidip alıp yiyiyor.Künefemi yicek bugün yiyor yanınada kola içiyor.Ve bu tür insanlar genel olarak kilolarını koruyorlar.
    Bize gelirsek diyabet hastaları gibi yediklerimize dikkat ediyoruz.Gecenin bu vakti bu yenmez,künefemi 750 kalori oha,iskenderi yiyen insan değildir....Gibi yorumlar getiriyoruz.Umarım bir gün düzeliriz.

85 kg sin ve boyun 185cm tahminimce kilolarini fazla belli etmiyorsundur.Ben şuan sanki kilo vermemis gibiyim.Sanki kendimi diyete yeni baslamıs gibi hissediyorum.Cünkü boyum 175,kilolarımı çok belli ediyorum.Sizin gibi belli etmemem için 80 i görmem lazım.

Bu hafta daha ciddi bir diyet takıncam.Bakalım yağ yakacak mıyım.

Hocam Diyetisyene gidip durumunuzu anlattınız mı hiç?Belki bir çaresi vardır.Belki bir nedeni fln vardır bu durumun.Bir gidin derim.Kan değerlerinizi felan ölçtürün.2,3 şubeye daha görünün.Birşey yok derlerse böyle yaşamaya devam edersiniz
  • AshtonKutcher kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle sizi tebrik ediyorum. Bu diyet olaylarında başlamak ve kritik zamanları atlatmak işin %60'ını oluşturuyor diyebilirim. Ben de geçen sene 16 kg vermiştim, okula dönmemin, öğrencilik hayatının ve en önemlisi ikinci öğretim öğrencisi olarak gece uyanık gündüz uyur vaziyette olmanın da yardımıyla 10 kg kadarını 1 senede aldım. Şu sıralar sinirimi bozduğu için, yeniden hevesleniyorum kendim için sıkı yönetime başlamaya. Konunuzu takip edeceğim, güncellediğiniz zamanlarda.
  • Takip.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam azminiz için tebrik ederim. inş kilonuzu korursunuz . benimde boyum 185 kilom 88 bende kilo vermek istiyorum göbek ve bel bölgesi kötü gözüküyor
    vücudun bir tepkisi bu.arkadaşım çok hızlı kilo verdi ve bi anda kilo verimi düştü.1 kg bile veremez oldu.bi müddet bu kilonu koru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evre2ka

hocam azminiz için tebrik ederim. inş kilonuzu korursunuz . benimde boyum 185 kilom 88 bende kilo vermek istiyorum göbek ve bel bölgesi kötü gözüküyor

övgülerin için çok teşekkür ederim.Göbek ve bel bölgesi en iğrenç,en zor eriyen bölge.100 lerce konu okumusumdur bu konuda hakkında.Göbek ve bel bölgesini azimle eritebilen el parmak sayısını geçmez.

Bende eritmeye çalışıyorum 2 haftadır.Bakalım nolcak.İşin zor başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 25 Nisan 2014; 18:11:57 >
  • 188 96 kiloyum takip gobek ve popo sıkıntı cikarmaya basliyor pantolonlarım sıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

vücudun bir tepkisi bu.arkadaşım çok hızlı kilo verdi ve bi anda kilo verimi düştü.1 kg bile veremez oldu.bi müddet bu kilonu koru.

Bence öyle değil.Aslında böylede olabilir .Bunu bir daha ki hafta sonu görücem.Nasıl diye soruyorsun :2 haftadır kahvaltı yapmıyorum.Ve uyku sürem 6.5 saatten 9 saate cıktı.Nedeni budur diye düşünüyorum.
  • Yarın Coca Cola Zero içmeyi düşünüyorum.0 kalori,0şeker.Araştırmalarıma göre iştah açmasından başka bir zararı yok gibi görünüyor.Bilmiyorum belkide vardır.Var diyenler yorumumu cevaplarsa sevinirim.

Bazılarınız bu kadar kilo verdiğime inanmayabilir.İstek gelirse 20kg şerefine "before after" fotoğrafları koyabilirim

Son olarak bağırsakları çalıştıracak ,çiğ yenilebilen yeşillik var mı?Bilen varsa yazarsa sevinirim(Yurtta kalıyorum.Yurtta yıkanabilecek yeşillik olabilirse sevinirim)

@montevo@La Alegria@VirgilSollozzo @Ninamarok@cc_cihan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AshtonKutcher -- 28 Nisan 2014; 0:05:01 >
  • Tebrikler hocam. Gerçekten iyisiniz siz. Ben arada fazla kaçırıyorum 2-3 hafta vardır boşa giden. Olsun verelim de isterseniz fark atın bana. Konunuz konu dışı özelde olunca hiç görmemişim sağlıklı yaşamda olsa mutlaka daha önceden yazardım destek amaçlı
    hocam tekrardan merhabalar,

bu coke zero olayi benim de dikkatimi cekiyor aslinda.Internette biraz arastirma yaptim ve 0 kalori 0 seker oldugu konusunda suphe yok.Ama yine de cok saglikli birsey oodugu sanmiyorum (kimyasal sonuc olarak)

cig yesillik derken ? marul salatasi mesela ? domates ve ustune biraz limon ve az birsey zeytinyagi ile cok iyi gider.hatta biraz ton baligi ile cok guzel bir ogle-aksam yemegi bile olur..ama sadece bagirsaklari calistirsin diyorsaniz eger taze ispanak yemenizi oneririm

kola ğpekde iyi bişey değil.içmeni öenrmem.bi halta yaramıyo bence.yeşil çayı içeiblirsin.tadı kıötü.bende yaprakları bardağa koyup su ile hemen içiyorum.çay şeklinde yapınca içemiyorum.before after resimleirni tabiki koy.gaz olur insanalr için.yada yeşil çay ve brokolinin kapsülleirnden alaiblirisn.aktarlara bir sor.uyku saatidne değişmiş.bişey diyemeyeceğim.abim zayıf birisydi hermzana ama 20 kilo almış bir sene içerisinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Tebrikler hocam. Gerçekten iyisiniz siz. Ben arada fazla kaçırıyorum 2-3 hafta vardır boşa giden. Olsun verelim de isterseniz fark atın bana. Konunuz konu dışı özelde olunca hiç görmemişim sağlıklı yaşamda olsa mutlaka daha önceden yazardım destek amaçlı

Önemli deil hocam.Bundan sonra paslaşırız:)
  • quote:

hocam tekrardan merhabalar,

bu coke zero olayi benim de dikkatimi cekiyor aslinda.Internette biraz arastirma yaptim ve 0 kalori 0 seker oldugu konusunda suphe yok.Ama yine de cok saglikli birsey oodugu sanmiyorum (kimyasal sonuc olarak)

cig yesillik derken ? marul salatasi mesela ? domates ve ustune biraz limon ve az birsey zeytinyagi ile cok iyi gider.hatta biraz ton baligi ile cok guzel bir ogle-aksam yemegi bile olur..ama sadece bagirsaklari calistirsin diyorsaniz eger taze ispanak yemenizi oneririm

Hocam haftada 1 kere zero içiyorum.Tek yan etkisi 3 4 saat sonra canın şekerli birşeyler çekiyor.Haftada 1 kere içtiğim içinde sağlık sorunu yaratacağını sanmıyorum.

Hocam ne kadar yemeliyim çiğ ıspanak.Dozunu fazla kacırmayayım sonra
    Önerebileceğiniz yeme şekli var mı?Yoğurtla ,meyve suyuyla felan.En son çare olarak ıspanak yicem.Marul,salatalık ... gibi yeşillikler fayda etmiyor bana(Bağırsaklarıma)
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

kola ğpekde iyi bişey değil.içmeni öenrmem.bi halta yaramıyo bence.yeşil çayı içeiblirsin.tadı kıötü.bende yaprakları bardağa koyup su ile hemen içiyorum.çay şeklinde yapınca içemiyorum.before after resimleirni tabiki koy.gaz olur insanalr için.yada yeşil çay ve brokolinin kapsülleirnden alaiblirisn.aktarlara bir sor.uyku saatidne değişmiş.bişey diyemeyeceğim.abim zayıf birisydi hermzana ama 20 kilo almış bir sene içerisinde.

Her türlü bitki çayı içiyorum hocam.Artık bunaltı geldi.Kola içicem bugün inş
    Brokoli kapsülü ne işe yarıyor?
  • Konuyu okumadım ama süreçte diyetisyene görünün çoğu ilçede ve ilde toplum sağlığı merkezlerinde var.

Bir de kilo verirken zorlanmayacağınz ağırlıkla kas çalışın ki sarkma çok olmasın yağ bir noktada birikmiş ve ordan çok kilo veriyorsanız korse kullanın

Belki bunların hepsini biliyorsunuzdur ancak forumdur kim görürse kârdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.