Şimdi Ara

Google+'ın Android uygulaması güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google+'ın Android uygulaması güncellendi

Google'ın istenilen popülerliğe ulaşılamayan sosyal ağı Google+, Android tarafında foto temelli özeliklerle güncellendi.

Kısa zaman içerisinde herkesin kullanımına açılacağı belirtilen güncelleme ile Google+, öncelikle farklı cihazlar arasında "bozulmayan / tahribatsız" fotoğraf düzenleme desteğine kavuştu. Bu destekle kişilerin masaüstünde başladıkları bir fotoğraf düzenlemesine telefonda devam etmesi, son değişikleri ise tablet üzerinde yapabilmesi mümkün hale getirildi. Uygulamanın bünyesine aynı zamanda yeni fotoğraf düzenleme araçları (Kemse, döndürme), tek dokunma filtreleri ve Snapseed'den ilham alınarak hazırlanan geliştirmeler (Drama, Retrolux ve HDR Scape) de eklendi.

Bütün fotoğraf kütüphanesini tek bir pencerede gösterebilme ve güne göre fotoğraf sıralama gibi faydalı özelliklerin güncelleme detayları arasında yer aldığı Google+'ın Android uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

• facebookdan daha iyi olduğu kesin

• Bir şeyleri zorunlu tutarak kullanıcı sayısı artmaz. Google+ insanları kendisine çekmeyi öğrenmek zorunda.
  • güzel ama reklamı yok ortalıkta facebook gibi insanların aklına google deyince arama motoru geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter

Bir şeyleri zorunlu tutarak kullanıcı sayısı artmaz. Google+ insanları kendisine çekmeyi öğrenmek zorunda.

+46416161

Aynen öyle. Zorla girdirtmeye çalışıyorlar.
  • quote:

Bir şeyleri zorunlu tutarak kullanıcı sayısı artmaz. Google+ insanları kendisine çekmeyi öğrenmek zorunda.

google play de yorum yazmak için zorunlu kılındığı günden beri yorum yazmadım, beğendiğim uygulamaların üreticilerine mail atıyorum ben sizin uygulamanızı beğendim ama google uygulamanızı oylamama izin vermiyor diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

google play de yorum yazmak için zorunlu kılındığı günden beri yorum yazmadım, beğendiğim uygulamaların üreticilerine mail atıyorum ben sizin uygulamanızı beğendim ama google uygulamanızı oylamama izin vermiyor diye.

Yaşadığınız durum bile kullanıcıları Google+ kullanmaktan soğutuyorsa bu sözün üstüne başka bir şey demeye gerçekten gerek yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.