Şimdi Ara

Android tablete Barkod Okuyucu takmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android işletim sistemli bir tablete microUSB bağlantı noktasından Barkod Okuyucu takılabilir mi?

Yardımlarınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: laprachon

Android işletim sistemli bir tablete microUSB bağlantı noktasından Barkod Okuyucu takılabilir mi?

Yardımlarınızı bekliyorum.

Takılır ama çalışacağını sanmıyorum. Sonuçta ona uygun yazılımlar windowsta.
  • yapılır yapılmasına da android üzerinde bu ne işine yaracak orası belirsiz. kaldı ki çoğu tablette kamera var ve barkod okuma uygulamaları da var. arka kamerası olan bir tablet işini görecektir,
    eğer barkodları okutup veri tabanı oluşturmak için kullanacaksan uygun yazılımı da edinmelisin, bilen birileri vardır herhalde.
  • ERP/CRM yazılım için kullanıcaksanız android barkod okuyucular var kardeşim onlardan alıp kullanabilirsin kablolu da var kablosuzda 150 TL fiyatı var .
  • Yazılım konusunda farketmiyor hepsi tanıyorda pahalıya patlar yani .

• ● iPhone, iPad, Android işletim sistemli cihazlarla kablosuz (Bluetooth) iletişim İmkanı
    ● Kablosuz (Bluetooth) iletişim

(aksesuar olarak usb kablosuda içerisinde)

● Max. 10 metre aktarma mesafesi
    ● 1D CCD Barkod Okuyucu
    ● 15 ~ 185 mm okuma mesafesi
    ● 24,6 gram ağırlı

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilkur_Teknik

● iPhone, iPad, Android işletim sistemli cihazlarla kablosuz (Bluetooth) iletişim İmkanı
    ● Kablosuz (Bluetooth) iletişim

(aksesuar olarak usb kablosuda içerisinde)

● Max. 10 metre aktarma mesafesi
    ● 1D CCD Barkod Okuyucu
    ● 15 ~ 185 mm okuma mesafesi
    ● 24,6 gram ağırlı

120€+KDV civarlarında fiyatı mevcuttur. https://www.bilkur.com.tr/urunler/Unitech_MS-910.htm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.