Şimdi Ara

İzmir ve İzmir'deki Üniversiteler Hakkında Sormak İstedikleriniz (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
484
Cevap
48
Favori
18.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki

İzmir ve İzmir'deki Üniversiteler Hakkında Sormak İstedikleriniz

(En Son Oy Tarihi: 18.8.2019)
Giriş
  • Dokuz Eylül maliyeyi kazandım İİBF etrafındaki yurtlar hakkında bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

Dokuz Eylül maliyeyi kazandım İİBF etrafındaki yurtlar hakkında bilgisi olan var mı?

Okul yurdu ve özel yurtlar var civarda. Özel yurtlar hakkında tam fikir almak istiyorsanız internetten bakın, kayıt sırasında mutlaka bu işleri de halledin.

Okul yurduhttp://sks.deu.edu.tr/?page_id=254

Özel Yurt : Anatolia, Cansın ve Kampüs bu üçüne bakın.
  • 9 eylül makine mühendisliği istiyorum nasıldır bilgi verebilcek varmı
  • buko59 kullanıcısına yanıt
    Izmirin ve dünyanın en küçük üniversitesine hoşgeldiniz (yerlesenler).

Genel olarak

-Kampüs yok yani hayallerinizdeki gibi bir hayatınız olmayacaktir.
    -Okul yönetimi oldukça paragoz
    -Muahsebe (muah muah öpüyorlar) sizi kandirarak fazla para koparmaya çalışır. Arkadaşımın ve benim başıma geldi böyle birşey bizden baskalarida vardir kesin.
    -Eğitimi kaliteli yalanlarina kanmayin öyle değil.
    -Yurtlari fatih kolejinin içinde ama sadece kızlara var. Yurtları dünyanın en ince duvarlarina sahipti zaten.
    -İngilizce hazirligi geçmek kolay sayılır ama bolumunuzde ne yapacaginiz size kalmış
    -Türkçe olan bölümler var doğal olarak ama derslerin işlenişi ve çan sistemi hocanin keyfine kalmış
    -Şenlikleri tam rezillik. Balçova daki ege parkta yapılıyor. Ege parkin yanindaki ufak alana sahne kuruluyor ve 1 şarkıcı çıkarıyorlar 2 olmuyor. Sansliysaniz iyi bir öğrenci olursaniz bol bol kalirsaniz 2 yi görebilirsiniz.
    -Okulun çevresinde kiralar pahali biraz açılınca ve mahallebin kalitesine göre düşmeye başlıyor. Okulun etrafindakiler ise sadece kaziklamak amaçlı yüksek . Evler çok eski kötü bakımsız genelde.
    -Okulun kütüphanesi benim evdeki kütüphanemden birazcik büyük. Ama içerik olarak bendeki kitap sayisi daha fazladir.

-Kısacası liseden farksizdir. Tek iyi yanı 4 sene içinde istediğiniz bölümün diplomasina sahip oluyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-385926BEA -- 9 Ağustos 2014; 22:08:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler İzmir selçuk nasıl ? THK üniversitesi selçuk kampüsü nasıl yurt vs var mı ?

• Beyler hangi yurdu tavsiye edersiniz? (DEU yurduna başvurdum onun haricinde)
  • Bu sene hiç Stüdyo Damla'ya yerleşecek olan var mı?
  • Merhaba, gediz üniversitesi endüstri mühendisliği yada mühendis olan kimselere ulaşabilir miyim?

Bu arada @Mr.Legend beni de ilk sayfada Gediz Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'ne ekleyebilirsin, çok yakında okula kavuşup bilgi paylaşımına başlayabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli Hamsi

Merhaba, gediz üniversitesi endüstri mühendisliği yada mühendis olan kimselere ulaşabilir miyim?

Bu arada @Mr.Legend beni de ilk sayfada Gediz Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'ne ekleyebilirsin, çok yakında okula kavuşup bilgi paylaşımına başlayabilirim

Ekliyorum hocam
  • lisedeyken götürdüler binası özel lise denilebilir.(Bahçe mı yok mu bilmiyorum biz görmedik
  • izmir erkek yurtları özellerin fiyatlarını bilen varmı? aylık/yıllık
  • michael01 kullanıcısına yanıt
    Binaların arasinda boşluk var oraya iniyor herkes kantin var orada.

Geçen gün Acıbadem üniversitesinin kampüsü görme fırsatım oldu. Millet Üniversite kurmadan önce Kampüs yapıyor bunlar hâlâ uyuyor.

• KYK yurtları hakkında bilgi istenmiş. Açıklayayım fakat çok iyi bilmiyorum. 2 tane var KYK erkek yurdu. Biri İnciraltında, diğeri Buca Tınaztepede yeni yapılıyor. Büyük ihtimalle ilk yarıyıla yetişmez Tınaztepe KYK. İlk dönem İnciraltında kalır, ikinci dönem Tınaza geçersiniz. İnciraltı, Buca'ya 60-75 dakika mesafede, DEÜ Balçova yerleşkesine yakın. Trafik olduğu zaman bu süre 90 dakikaya kadar çıkar. İnciraltında kalan bir arkadaşım var Don Quilote diye. Müsait olduğunda açıklar kendisi

Kız KYK da Bornovada. Yeri ve detayları hakkında bilgim 0
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

KYK yurtları hakkında bilgi istenmiş. Açıklayayım fakat çok iyi bilmiyorum. 2 tane var KYK erkek yurdu. Biri İnciraltında, diğeri Buca Tınaztepede yeni yapılıyor. Büyük ihtimalle ilk yarıyıla yetişmez Tınaztepe KYK. İlk dönem İnciraltında kalır, ikinci dönem Tınaza geçersiniz. İnciraltı, Buca'ya 60-75 dakika mesafede, DEÜ Balçova yerleşkesine yakın. Trafik olduğu zaman bu süre 90 dakikaya kadar çıkar. İnciraltında kalan bir arkadaşım var Don Quilote diye. Müsait olduğunda açıklar kendisi

İnciraltındaki yurt hakkında ne bilmek istiyorlarmış?

• quote:

Orijinalden alıntı: Don Quilote

quote:

KYK yurtları hakkında bilgi istenmiş. Açıklayayım fakat çok iyi bilmiyorum. 2 tane var KYK erkek yurdu. Biri İnciraltında, diğeri Buca Tınaztepede yeni yapılıyor. Büyük ihtimalle ilk yarıyıla yetişmez Tınaztepe KYK. İlk dönem İnciraltında kalır, ikinci dönem Tınaza geçersiniz. İnciraltı, Buca'ya 60-75 dakika mesafede, DEÜ Balçova yerleşkesine yakın. Trafik olduğu zaman bu süre 90 dakikaya kadar çıkar. İnciraltında kalan bir arkadaşım var Don Quilote diye. Müsait olduğunda açıklar kendisi

Kanka oha hemen cevap verdin lan . Akşam yazarsın diye bildirmedim de PM den konuşuyorduk arkadaşla. Dedim tanıdık var o belki yardımcı olur diye. Kendisi gelsin, seni alıntılar konuşursun

• quote:

quote:

quote:

Kanka oha hemen cevap verdin lan . Akşam yazarsın diye bildirmedim de PM den konuşuyorduk arkadaşla. Dedim tanıdık var o belki yardımcı olur diye. Kendisi gelsin, seni alıntılar konuşursun

Dh bildirim uygulaması var telefonda az önce film izliyordum bitti sıkıldım biraz foruma bakıyordum çaktırma işsiz olduğumuzu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dh bildirim uygulaması var telefonda az önce film izliyordum bitti sıkıldım biraz foruma bakıyordum çaktırma işsiz olduğumuzu

He doğru ya bildirim geliyor telefona Çaktırmam kanka o bizim sırrımız artık

• Bir kaç sene sonra dikkate alacağım
  • Ege iktisat hakkında bilgin var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam Dokuz Eylülde Tarihi kazandım , fakülte Tınaztepede , yurtlar hakkında ortalama fiyat verebilirmisin , mesafesi biraz uzak olupta uygun olan yurtlarıda önerebilirsin .
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.