Şimdi Ara

Volvo için Hangi Sigorta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar sıfır Volvo S60 aldım. Sigorta firması olarak hangisini tercih etmeliyim? Sigortamız var deyip her konuda sorun yaşamak istemiyorum.

Saygılar

• merhaba
    aracınız hayırlı olsun size tavsiyem ismi duyulmuş büyük şirketlerden şaşmayın aracınız yüksek değerli bir araç o yüzdende fiyatı uygun diye yaptıracağınız poliçeler hasar anında size zarar verebilir.
    dilerseniz poliçenizi yaptırmadıysanız araç bilgilerinizi yazın size mevcut olan şirketlerden fiyatlandırma yapalım
    saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: umaysigorta

merhaba
    aracınız hayırlı olsun size tavsiyem ismi duyulmuş büyük şirketlerden şaşmayın aracınız yüksek değerli bir araç o yüzdende fiyatı uygun diye yaptıracağınız poliçeler hasar anında size zarar verebilir.
    dilerseniz poliçenizi yaptırmadıysanız araç bilgilerinizi yazın size mevcut olan şirketlerden fiyatlandırma yapalım
    saygılarımla

Bizim sigortamız sadece karşı tarafın hasarını ödemiyor mu? Bize ne gibi bir zararı olabilir? Yoksa ben mi yanlış biliyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umaysigorta

merhaba
    saygılarımla

Size kasko için bir PM attım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar
    ben kasko olarak dusundum araci alirken ilk trafik policelerini bayiiler yapiyor zaten evet yanlis bilmiyorsunuz trafik policeniz karsi tarafin zararini karsilar sizin aracinizla alakali bir sey yapmaz
    Saygilarimla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben V40'ımı, 1000 TL'den Allianz'a kaskolatmıştım. Volvo'lar az kaza yapan riski düşük otomobiller olduğundan ve özellikle de sıfır olunca ciddi indirimler alınabiliyor. Tabi bende %60 gibi hasarsızlık indirimi de vardı bu arada onu da ekleyeyim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.