Şimdi Ara

DayZ'in Konsol Sürümü için Karar Bu Yıl Verilecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      PC'de büyük ilgi gören Bohemia Interactive'in hayatta kalma oyunu DayZ'in konsol sürümü ile ilgili Sony ve Microsoft ile görüşüldüğünü biliyoruz. Geliştiriciler daha önceki açıklamalarında oyunun konsol sürümünün önümüzdeki 12 ay içinde çıkmasının sürpriz olacağını söylemişlerdi.

Geliştirici ekibin başında olan Dean Hall'un açıklamalarına göre konsol sürümü ile ilgili karar 2014 yılı içinde verilecek. Yani Hall, Bohemia'dan ayrılmadan önce bu konsol sürümü karara bağlanacak.

• Bu dayz'i ilk hangi konsol alırsa satışlarda bir adım daha öne geçecek.Ben şahsen bu işte sony'nin şanslı olduğunu düşünüyorum nedeni ise şu;Bildiğiniz gibi joystick'lerdeki tuş kombinasyonu'nun belli bir sınırı var.Buna karşın dayz'de çok fazla tuş kullanımı mevcut bildiğiniz gibi sony ps4'te klavye mous ikilisini kullanabileceğimizi söylemişti hatta bu finalfantasy'nni online oyunu sanırıl realreborn'mu ne net hatırlamıyorum.Onda klavye ve mous desteği vardı.Şu ankiş oyun kıtlığında ve duyrulmuş olup çıkacak oyunlar arasında bile konsollarda dayz olması satışlara + olarak geçicektir.Mikrosoft daha istekli görünüyor bu konuda ama umarım sony'de gerekli atılımları yapar.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • PC oyuncusuyum.EEE dostum klavye mouse kullanıyorsan konsolun ne anlamı kaldı.

Ayrıca Daha PC de oyun bitmemişken KOnsolun neyini düşünecekler.

• "önümüzdeki 12 içinde çıkmasının sürpriz olacağını"

12 ne 12?
    hafta? saat? gün? ay? yıl? asır?
  • Bug-Z millet alpha sürümüne para veriyorlar steam de hey allahım

• aynı röportajdan aynı konuyla ilgili cümleleri iki iki haber yapmanız ne kadar sacma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatal05

PC oyuncusuyum.EEE dostum klavye mouse kullanıyorsan konsolun ne anlamı kaldı.<br><br>Ayrıca Daha PC de oyun bitmemişken KOnsolun neyini düşünecekler.

Pc'ye de joystick takılyor o zaman pc nin ne anlamı kalıyor,her şeyi bilen ustazor
  • Microsoft un ne yapip edip bu oyunu xbox one a ex olarak getirmesi gerekiyor aksi halde isi kolay degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyisi Mouse-Klavye bence. Şahsen Konsolda rahat edemem
  • Başarılı bir şekilde uyarlanırsa neden olmasın? Konsolda görmek istediğim bir oyun...

• quote:

Orijinalden alıntı: gamer-x

Bug-Z millet alpha sürümüne para veriyorlar steam de hey allahım

bu arkadaşlar konsolda early access olmadığından early access'in ne olduğunu hala anlayamıyorlar :)
  • biride çıkış dememişki aga tamamda bu konsollar bu oyunu nasıl çalıştıracak? 480p low mu?
  • bugün itibari ile aranıza katılmış bulunuyorum, 6503 modelini bulmak baya zormuş.
    ilk olarak ne yapmam lazım telefona root olur mu bu, daha önce z kullanıyordum rahattım, bu tel de rahat mı

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • z2 le g3 arasında kaldım
    dogrusu.
  • Dün bir Z2 aldym yurtdy?y. Aradyklarym sesimin çok bo?uk gitti?ini söylüyorlar. Ses kaydederken ses bo?uk kaydediliyor fakat video sesleri sorunsuz. Bu sorunun çözümü nedir?

Bir de bugün arka kapa?yn jelatinini çykaryrken kapak da yerinden geldi. Bunu geri nasyl yerine oturtabiliriz. Te?ekkürler.
  • Dün bir Z2 aldym yurtdy?y. Aradyklarym sesimin çok bo?uk gitti?ini söylüyorlar. Ses kaydederken ses bo?uk kaydediliyor fakat video sesleri sorunsuz. Bu sorunun çözümü nedir?

Bir de bugün arka kapa?yn jelatinini çykaryrken kapak da yerinden geldi. Bunu geri nasyl yerine oturtabiliriz. Te?ekkürler.
  • Loliye geçince hoparlör sesi azaldı sanki nasıl yükseltebilirim sesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

Dün bir Z2 aldym yurtdy?y. Aradyklarym sesimin çok bo?uk gitti?ini söylüyorlar. Ses kaydederken ses bo?uk kaydediliyor fakat video sesleri sorunsuz. Bu sorunun çözümü nedir?

Arka kapak daha önce açılmadıysa o kadar kolayca açılmaz. Tamir görmüş cihaz sizinki
  • Arkadaslar pil sarjının ve sistemin en iyi ve stabil olduğu sürüm hangisidir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

Dün bir Z2 aldym yurtdy?y. Aradyklarym sesimin çok bo?uk gitti?ini söylüyorlar. Ses kaydederken ses bo?uk kaydediliyor fakat video sesleri sorunsuz. Bu sorunun çözümü nedir?

Arka kapak daha önce açılmadıysa o kadar kolayca açılmaz. Tamir görmüş cihaz sizinki

Dediğiniz gibi tamir görmüş olabilir. Satıcı iade alabileceğini söyledi fakat alıştım da cihaza. Konuşma sesim karşıya çok kötü gidiyor. 5.1.1 sürümü. Bunu düzeltme ayarı var mıdır?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.