Şimdi Ara

DH'ye Özel Boya Koruma Kampanyası - ANKARA (Kampanya Uzatıldı) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.068
Cevap
112
Favori
81.537
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 tane ustam var bir ustam benim kendi işyerimin işleriyle ilgilenirken diğer ustam dh forumuyla ilgileniyor eğer dışardan kendi işim olmazsa oda dh forumundan gelen sizlere yardımcı oluyor o yüzden aynı saat olabilir bu hafta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda Accord aracım var. Bu araçların boyası oldukça yumuşak ve ince. Dolayısı ile polisaj esnasında boyayı mümkün olduğunca az almak gerekiyor. Bu da gerçekten işinin ehli olan tecrübeli bir usta tarafından yapılmasını gerektiriyor. Yaklaşık 6-7 ay önce aracıma çizik giderme ve boya koruma uygulaması yaptırdım. Sizden iyi olmasınlar yapan arkadaşlar çok uğraştı ancak boya üzerindeki harelenme normal yöntemlerle giderilemedi. İşçilik gerçekten önemli ama kullanılan ürün seçimi de bence çok önemli. Sonunda aracım için Meguiars ın özel bir hare giderici ürününü getirtip boyayı gerçekten istediğim gibi kusursuz duruma getirebildiler. Fiyatınız gerçekten oldukça uygun ve Sizlerle tanışmak isterim. Haftasonu dükkanınıza uğrayacağım. Sormak istediğim birkaç sorum olacak.

1-) Aracın boyasındaki kılcal çiziklerin ve harelenmenin tamamen yok olacağı garantisini verebiliyormusunuz?
    2-) Son boya koruma yapılması üzerinden 6-7 ay geçti. Yaniden koruma yapılması sizce uygunmudur yoksa biraz daha mı beklemeliyim?
    3-) Nano koruma yapıldığında daha uzun süre dayandığı söyleniyor. Siz Nano boya koruma yapıyormusunuz? Yapıyorsanız fiyat farkı ne olur?
    4-) İç temizlik fiyata dahil değil demişsiniz ama, araç içi dezenfekte işlemi öncesi, asgari düzeyde de olsa araç içini süpürüyormusunuz?

Ankara'da bu konuda işinin ehli ve işini düzgün yapan insanlara ihtiyaç var. Temennim tüm dostlarımıza önerebileceğimiz kalitede hizmet sunan bir yer olmanız. İşlerinizde başarılar ve bol kazançlar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4SP4WN

quote:

Orijinalden alıntı: pulpa

cumartesi 13:30 a aldım randevuyu

Hangi cumartesi acaba, bende bu cumartesi 13.30 a randevu almıştım :-)

bu cumartesi 13:30 görüşürüz

• akarast A kullanıcısına yanıt
    Aracın üstünde ki normal fabrikadan çıktığı boyası anladığım kadarıyla bu uygulamada hiç korkunuz olmasın boyanıza bir zarar vermez aksine çok daha iyi olcağına emin olabilirsiniz
    Kılcal çizik derken yıkama sırasında oluşan çizikler ve tırnak girmiycek şekilde olan çok ince çizikler tabi ki gidiyor ve harelenmeden bi eser kalmıcaktır zaten hafta sonu uğrayacak olursanız hem aracı görmüş oluruz daha sağlıklı konuşabilirim hemde içerde ki uygulamaya şahit olmuş olursunuz.
    6-7 ay çok uzun bir süre boya koruma yaptırmanıza uygun aracınız. Aracın içi asgari düzeyde normal iç dış yıkama yaptırmanız gibi süpürülmektedir. Nano uygulamasını malesef biz yapmıyoruz
    Sizinde söylediğiniz gibi bizim burda ki kampanyamızın tek amacı reklam amaçlı olup sizlerin gözünde iyi bir izlenim yaratmak ve kampanyamız bittiğinde de biri size sorduğunda bildiğiniz iyi bir yer var mı diye bizi önermeniz.

• Çarşamba Günü kendimin ve babamın aracını götürdük. Sabah bıraktık ve akşam iki aracı teslim aldık. O gün sadece bizim araçlarla uğraştılar iki araçta siyah renk, benim aracım 2006 model ve alındığından beri hiç boya koruma yapılmamıştı ve çok kötü durumdaydı. Babamınki 2011 model ve daha iyi durumdaydı. Daghan bey gerçekten güzel bir iş çıkarmış aracımın rengi yerine gelmişti ve yapılabilecek herşeyi yapmış gerçekten. En çok korktuğum şey siyah araçlarımızda polisaj izleri kalmasıydı ama olmamıştı. Ben kendi aracım için detaylı iç temizlik ve motor temizliğide aldım ve memnun kaldım hatta işyerimden 3 kişiyi daha yönlendirdim. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebilirim. Şımartmak gibi olmasın ama aldıkları para işin hakkından kat kat az bence çünkü bir araba yarım gün sürüyor. Bence çok iyi bir sıcak fırsat derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Bekliyoruz hepinizi memnuniyetiniz için elimizden geleni yapıcağımıza emin olabilirsiniz

Arkadaş

Cam filmlerinde de kampanya bekliyoruz. Daha evvel verdiğiniz fiyatlar yüksek geldi.

Bence bu da sizin için güzel bi reklam olur. İyi çalaışmalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: poseidon81

Çarşamba Günü kendimin ve babamın aracını götürdük. Sabah bıraktık ve akşam iki aracı teslim aldık. O gün sadece bizim araçlarla uğraştılar iki araçta siyah renk, benim aracım 2006 model ve alındığından beri hiç boya koruma yapılmamıştı ve çok kötü durumdaydı. Babamınki 2011 model ve daha iyi durumdaydı. Daghan bey gerçekten güzel bir iş çıkarmış aracımın rengi yerine gelmişti ve yapılabilecek herşeyi yapmış gerçekten. En çok korktuğum şey siyah araçlarımızda polisaj izleri kalmasıydı ama olmamıştı. Ben kendi aracım için detaylı iç temizlik ve motor temizliğide aldım ve memnun kaldım hatta işyerimden 3 kişiyi daha yönlendirdim. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebilirim. Şımartmak gibi olmasın ama aldıkları para işin hakkından kat kat az bence çünkü bir araba yarım gün sürüyor. Bence çok iyi bir sıcak fırsat derim.

Hocam detaylı ic temizlik icin ne ödediniz acaba ? Saygılar...

• realistspary kullanıcısına yanıt
    Hocam şöyle; aracımın içi siyah ve çok kirli değildi 100tl ödedim fakat daghan bey aracı görmeden bişey söylememişti. Telefonda konuşmamızda her aracın durumu farklı oluyor, görmeden fiyat vermek çok doğru değil demişti ki bence haklı. Ben açıkçası bu tutumunu beğenmiştim çünkü " Gel abi 100tl 'ye yaparız" deseydi süpheye düşerdim. Bunları benim durumum size referans olmayabilir diye anlattım. Saygılar.
  • http://www.grupanya.com/ankara-diger/firsat/wagon-oto-kuafor-preimum?irc=d3-d3brec

Ben bu adresteki gold paketle sizinki arasında kaldım. Onlar daha çok şey vadediyor. Neden sizi seçmeliyiz?

Gold pakette neler var?

İç – dış cilalı yıkama
    Böcek reçine temizliği
    1 yıl garanti sertifikalı Meguıar's ürünleri ile boya yüzey temizliği
    Pasta cila
    Kaportadaki tırnak girmez çiziklerin yok edilmesi
    Boya koruma sistemi
    Detaylı ilaçlı motor yıkama
    Motor yüzeyindeki yağ ve katran temizliği
    Motor boşluğunun temizliği
    Radyatör alt ve iç kısım temizliği
    Tüm motor aksamının parlatılması ve koruması
    Torpido, petek temizliği ve toz tutmaz cilalama
    Plastik vinil aksam bakımı ve temizliği
    Jant bakımı ve parlatma
    Lastik siyahlatma

• quote:

Orijinalden alıntı: cetera

quote:

Bekliyoruz hepinizi memnuniyetiniz için elimizden geleni yapıcağımıza emin olabilirsiniz

Arkadaş

Cam filmlerinde de kampanya bekliyoruz. Daha evvel verdiğiniz fiyatlar yüksek geldi.

Bence bu da sizin için güzel bi reklam olur. İyi çalaışmalar...

Cam filminde de kampanya olursa tadından yenmez :)28 Martta geliyorum bende, uygun fiyat olursa cam filmde aradan çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mthan

http://www.grupanya.com/ankara-diger/firsat/wagon-oto-kuafor-preimum?irc=d3-d3brec

Ben bu adresteki gold paketle sizinki arasında kaldım. Onlar daha çok şey vadediyor. Neden sizi seçmeliyiz?

Gold pakette neler var?

İç – dış cilalı yıkama
    Böcek reçine temizliği
    1 yıl garanti sertifikalı Meguıar's ürünleri ile boya yüzey temizliği
    Pasta cila
    Kaportadaki tırnak girmez çiziklerin yok edilmesi
    Boya koruma sistemi
    Detaylı ilaçlı motor yıkama
    Motor yüzeyindeki yağ ve katran temizliği
    Motor boşluğunun temizliği
    Radyatör alt ve iç kısım temizliği
    Tüm motor aksamının parlatılması ve koruması
    Torpido, petek temizliği ve toz tutmaz cilalama
    Plastik vinil aksam bakımı ve temizliği
    Jant bakımı ve parlatma
    Lastik siyahlatma

iyiymiş valla..

• Mthan kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bu kampanyada bizden farklı olarak motor temizliği ve torpido gibi araç içi plastik bakımı var ancak zaten normalde 50tl olan motor yıkama ve temizleme işlemini (orda motorla ilgili herşeyi kapsıyo sadece o iş yeri biraz cümle çoğaltıp süslemeler yapmış motor temizliği diyince hepsini kapsiyor zaten) ben DH forumundan gelen herkese 25tl olarak yapıyorum yaptıran arkadaşlarada sorabilirsiniz. Biz sizin için elimizden gelenin en iyisini yapmak için uğraşıyoruz biz sizle bir kereye bahsus bir alışveriş yapma amacında değiliz bizim amacımız sizle tanışmak ve kendimizi size tanıtmak her zaman alışveriş içersinde bulunabilmek o yüzden grupanya gibi hiç bir alışveriş sitesinde bir kampanyamız yok sadece özel bir kampanya bu yaptığımız ve bu boya korumada ne kadar malzemenin gittiği ustanın el işçiliğinin nasıl olduğu çok çok önemli yaptıran arkadaşlarımızında artık bizi tanıdığı ve aktardığı gibi bu konularda hiç bir şüpheniz olmasın. Benim ustalarımın hepsi sizin aracı aldığı andan itibaren doğru düzgün mola dahi vermeden 4-4.5saat uğraşıyor direk kendim kontrollerde bulunup gereken herşeyin fazlasıyla yapılmasını sağlıyorum. Bizim tek amacımız bu 1 ay süre içersinde kendi reklamımızı size yapmak ve bu kampanya bittiğinde dahi size biri boya koruma dediğinde aklınıza ilk bizim gelmemiz. Saygılarımla.

• Merhaba randevu nezamana verebilirsiniz opel Vectra 2001 lacivert renk bilgi bekliyorum Dağhan bey

• cheekyyy kullanıcısına yanıt
    0507 960 9191 ararsanız yardımcı olayım önümüzdeki hafta salı günü bir araçlık randevumuz boş şuanda.

• quote:

0507 960 9191 ararsanız yardımcı olayım önümüzdeki hafta salı günü bir araçlık randevumuz boş şuanda.

Şali uymaz gibi hafta sonu calismiyorum bi ayarlama yapabilirmiyiz

• cheekyyy kullanıcısına yanıt
    Bir arayabilirseniz eğer yardımcı olmaya çalışıyım randevularda telefonla yardımcı olmam daha kolay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Banner::: -- 9 Mart 2014; 9:31:09 >
  • Şuanda da iki aracımız daha bu kampanyadan yararlanmaktadır. Randevu ve dilediğiniz herşeyi sormak için telefon edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Banner::: -- 8 Mart 2014; 16:20:41 >
  • Bugün aracımı götürdüm. Yapılan işlemden ve işletmedeki güleryüzlü hizmetten memnun kaldım.

Dağhan arkadaşa, araçla saatlerde ilgilenen Bektaş arkadaşa, bu kampanyayı düzenleyen ve faydalanmamızı sağlayan :::Banner:::'a teşekkür ederim.

Gitmeyi düşünenlere de kesinlikle tavsiye ederim.
    DH'ye Özel Boya Koruma Kampanyası - ANKARA (Kampanya Uzatıldı)DH'ye Özel Boya Koruma Kampanyası - ANKARA (Kampanya Uzatıldı)

• Biz teşekkür ederiz, kazasız belasız iyi sürüşler dileriz :)
    Yine bekleriz

• DaghN bey birşey sormayi unuttum aracin tavanında film var yanik olmasin diye nolur?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.