Şimdi Ara

DH FUTBOL BÖLÜMÜ - ÇOCUK ESİRGEME KURUMU ZİYARETİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
8
Favori
9.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samplus

Arkadaşlar hepsiburadanın Glatasaray ürünleri için kampanyası var şu anda bilginiz olsun 3 al 2 öde kampanyası. Bebek bezlerindede kampanya yapmışlar.

Bebek bezi:http://www.hepsiburada.com/liste/bebek-bezleri-ve-alt-acma/department.aspx?categoryId=60001048

DH FUTBOL BÖLÜMÜ - ÇOCUK ESİRGEME KURUMU ZİYARETİ

http://www.hepsiburada.com/liste/department.aspx?q=fh_location%3d%2f%2fcatalog01%2ftr_TR%2fcategories%3C{catalog01_60000224}%2fcategories%3C{catalog01_60000224_60004598}%26fh_view_size%3d12%26categoryid%3d60004598&sc=16&bnrcamp=a.233spof

güzel Fırsat.İkisi birarada alınabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: loko

quote:

Arkadaşlar hepsiburadanın Glatasaray ürünleri için kampanyası var şu anda bilginiz olsun 3 al 2 öde kampanyası. Bebek bezlerindede kampanya yapmışlar.

Bebek bezi:http://www.hepsiburada.com/liste/bebek-bezleri-ve-alt-acma/department.aspx?categoryId=60001048

http://www.hepsiburada.com/liste/department.aspx?q=fh_location%3d%2f%2fcatalog01%2ftr_TR%2fcategories%3C{catalog01_60000224}%2fcategories%3C{catalog01_60000224_60004598}%26fh_view_size%3d12%26categoryid%3d60004598&sc=16&bnrcamp=a.233spof

Aynen abi. Bebek bezlerinde kargo bedava olsaydı çok güzel olurdu. Bu arada sen doldurmuşun depoyu mahçup edecen bizi çok fena

• şimdi ben diyorum ki yanımızda 1 de palyanço getirsek nasıl olur organizeyi ben yaparım mümkünmü böyle birşey ? 3 yaş üstü çocuklar sevinir heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: Bakkal Gazi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bakkal Gazi

quote:

Restine rest ulan. Bende 5 as var.

Lanlı lunlu konuşma lan

Forumda gergin dakikalar.

sen onu bunu bırak da face'den mesajımı görmedin sanırım, formam hazır mı?

Seçimleri bekliyorum. Seçimden sonra UEFA sizi küme düşürmezse alıcam hemen ligin bitmesini beklemeden adresine göndericem polemiksiz. :)

iddiamızda seçim yoktu birader. Bu lig öyle de böyle de bitecek

• quote:

quote:

quote:

Aynen abi. Bebek bezlerinde kargo bedava olsaydı çok güzel olurdu. Bu arada sen doldurmuşun depoyu mahçup edecen bizi çok fena

Teşvik olsun diye paylaştım ama sanırım burdaki Arkadaşlar Maglubiyeti kabullendi.Ligden düşecekler hala Tepki yok.

Şaka bir yanan Bez için Ülkerin magazasınada bakacagım.Ülker star bezleri var.Onların Fiyatın bakayım nasıl.

• quote:

Orijinalden alıntı: |LeGenD|

şimdi ben diyorum ki yanımızda 1 de palyanço getirsek nasıl olur organizeyi ben yaparım mümkünmü böyle birşey ? 3 yaş üstü çocuklar sevinir heralde

çok güzel Fikir aslında lakin ilk Ziyarete giderken bizler birebir çocuklarla ilgilenelim.Onlar Sevgiye yakınlıga muhtaç.Palyançoyu bir sonraki ziyarete götürürüz.Hatta Hacıvat Karagoz gösterisi düzenlemek güzel olur.Çocuklara Palyaço gösterisi ve Hacıvat karagöz gösterisi düzenleriz yani.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: |LeGenD|

şimdi ben diyorum ki yanımızda 1 de palyanço getirsek nasıl olur organizeyi ben yaparım mümkünmü böyle birşey ? 3 yaş üstü çocuklar sevinir heralde

çok güzel Fikir aslında lakin ilk Ziyarete giderken bizler birebir çocuklarla ilgilenelim.Onlar Sevgiye yakınlıga muhtaç.Palyançoyu bir sonraki ziyarete götürürüz.Hatta Hacıvat Karagoz gösterisi düzenlemek güzel olur.Çocuklara Palyaço gösterisi ve Hacıvat karagöz gösterisi düzenleriz yani.

tamam sıkıntı yok animasyon yapan tanıdıklarım var birdahaki sefere yaparız, ilgilerini çekebilir bu tür şeyler, ben sapına kadar destek veririm bu işe, elimizden ne geliyorsa

• Barbar Ziyaret için Nisanın ikinci Haftası(Cumartesi) düşünülebilir Artık tarihi Netleştirmemiz gerekir.Çok uzamaması daha iyi olur.
  • Arkadaşlar Esirgeme kurumu Ziyaretinde gelecek Arkadaşlar Fotograftaki gibi bir paket hazırlayabilir.Paket içeriginde Şeker,gofret ve Bonibon var.Bu şekil çocuklar hepsini bir arada Tadma şansına varabilir.

• Arkadaşlar bu haftaiçi kurum ziyaretin tarihi konusunda cevap verecek. Nisan ayı programı Mart sonu belli oluyormuş bende arayıp sıkıştırıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ziyaret edeceğimiz yaş grubunda kaç çocuk var?
  • Tarih kesinleşti mi?

Ayrıca katılamayacak olanlar ne tür yardımlarda bulunabilir? Bunları yönetici arkadaşlar ilk mesaja iliştirebilir mi? Örneğin gidecek arkadaşlara paypal ile yollama şansımız da olabilir. Listede çok güvendiğim arkadaşlar var.
  • paypal veya havale konusu iptal. yardım yapmak isteyenler migros sanal market, hepsiburada gibi sitelerden barbar veya loko ile iletişime geçilerek alınabilecek adreslere bebek maması, çocuk bezi gibi malzemeler yollanabilir.
    migros tercih sebebi, hepsiburada'da kargo bedeli oluyor benim bildiğim.
  • Peki.

Tarih kesinleşti mi barbar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torquoise

Peki.

Tarih kesinleşti mi barbar?

Bu hafta içi inşallah.
  • Loko; tarih kesinlşesin inşallah ben de böyle paketler hazırlayacağım.
  • Hocam uygun olanınız adresini özelden yazabilir mi? Ona göre kargoyu yollayalım.

İstanbul'da olmayıp da kargo ile yardımda bulunacak arkadaşlarımız, mention attığım arkadaşlara veya listedeki diğer arkadaşlara kargolarını yollayabilirler anladığım kadarıyla. Küçük-büyük demeden yetim kardeşlerimize hediyelerimizi yollayalım
  • 1 Barbar -GS (2 Paket Bez, 1 Kutu Mama)
    2 Loko - TS
    3 Samplus - FB
    4 Hashüs - GS
    5 reef1905 - GS
    6 Bakkalgazi - FB
    7 VGroove - GS
    8 YoK - BJK (1 paket bez ve çikolata/Büsküvi paketi)
    9 crowic - BJK
    10 Peekay( 2 paket Bebek bezi ve 50 adet Gofret)
    11 !sTaNbLuE - FB
    12 Tekne Kazıntısı - BJK
    13 malumatfuruş - FB
    14 |LeGenD| - FB
    15 JessieJ - GS
  • Arkadaşlar az önce gönderdiğim yanlış oldu.

Kendi adım yerine başka arkadaşın yanına yazmışım. Mesajı silemedim de..

Doğrusu aşağıdadır.

1 Barbar -GS (2 Paket Bez, 1 Kutu Mama)
    2 Loko - TS
    3 Samplus - FB
    4 Hashüs - GS
    5 reef1905 - GS
    6 Bakkalgazi - FB (4 paket bez + 2 kutu Mama) (Barbar seni görüyorum ve arttırıyorum )
    7 VGroove - GS
    8 YoK - BJK
    9 crowic - BJK (Bir paket Bez ve Çikolata/Büsküvi paketi)
    10 Peekay( 2 paket Bebek bezi ve 50 adet Gofret)
    11 !sTaNbLuE - FB
    12 Tekne Kazıntısı - BJK
    13 malumatfuruş - FB
    14 |LeGenD| - FB 3-4-5 numara bez +3 kutu mama + 5 paket ıslak mendil+ 1 poşet giysi
    15 JessieJ - GS
  • Kargo ile Depoya ürün gönderecekler Kargo ücretini ödeyip göndersin Lütfen.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.