Şimdi Ara

94 - 95 MERCEDES E200 C180 C200 Sahipleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
139.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende 95 c200 diesel var. tam uzun yol arabası uzun yolda 5.7 - 6lt mazot yakıyor. performans olarak biraz dusuk kalıyor. normal dizel turbo falan yok 86 beygir, torku 136. turbo olmaması da sanırım aracın ömrünü uzatıyor. şu an 260 000 km de hala bi sorun yok ve umarım çıkarmaz. ama yindede idare ediyorum. acaba performansı arttırıcı teknikler bileniniz varmı? yakıta katkı ilave etsem nasıl olur??
  • Tek şansın turbo sistemi gibi gözüküyo bence böyle kullanmaya devam et...
  • yok mu arkadaşlar ankaradan e200 mercedes ini satacak.
  • 93 model e 200 kullanmıştım.. yaklaşık iki yıl boyunca hiç bir masraf çıkarmadı.. sattığım şahıs ta sıralı lpg taktırdı.. oldukça memnun olduğunu söylüyordu..
  • BENDE 94 MODEL E-200 VAR COK TEMİZ BİR ARKADASIMDAN 2006 NIN HAZİRAN AYINDA 16 MİLYARA ALADIM.ARABA SÜPER.SUNROOF KLİMA- ELEKTİRİKLİ PERDE VE BASLIK GİBİ BİRCOK ÖZELLİĞİ VAR.ARABA PER.2000 MOTOR VE 150 BEYGİR.BEN HERKESE TAVSYE EDİYORUM.RAMPALARI RAHATLIKLA 170 LE CIKABİLİYOR.UZUN YOLDA DA 230 DEDİM.AYRICA ARABADA FABRİKA ÇIKIŞLI SIRALI SİSTEM TÜP VAR.BU HIZI DA TÜLE YAPTIM.ALACAKSANIZ KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.COK GÜZEL BİR ARAÇ.BİRDE KLOMETRE SORUNU YOK.ARABAM SU ANDA 300.000 KM DE.CANAVAR GİBİ DE CALISIYOR.TAVSİYEEEE....
  • Hayırlı olsun daaa,
    94 E200 136 hpdir orasını geçtim. 94 yılında Sıralı sistem icat olmamıştı nasıl fabrika çıkışı takmışlar bunu.

quote:

Orjinalden alıntı: anilqcan

BENDE 94 MODEL E-200 VAR COK TEMİZ BİR ARKADASIMDAN 2006 NIN HAZİRAN AYINDA 16 MİLYARA ALADIM.ARABA SÜPER.SUNROOF KLİMA- ELEKTİRİKLİ PERDE VE BASLIK GİBİ BİRCOK ÖZELLİĞİ VAR.ARABA PER.2000 MOTOR VE 150 BEYGİR.BEN HERKESE TAVSYE EDİYORUM.RAMPALARI RAHATLIKLA 170 LE CIKABİLİYOR.UZUN YOLDA DA 230 DEDİM.AYRICA ARABADA FABRİKA ÇIKIŞLI SIRALI SİSTEM TÜP VAR.BU HIZI DA TÜLE YAPTIM.ALACAKSANIZ KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.COK GÜZEL BİR ARAÇ.BİRDE KLOMETRE SORUNU YOK.ARABAM SU ANDA 300.000 KM DE.CANAVAR GİBİ DE CALISIYOR.TAVSİYEEEE....

• quote:

Orjinalden alıntı: muteahhit

Hayırlı olsun daaa,
    94 E200 136 hpdir orasını geçtim. 94 yılında Sıralı sistem icat olmamıştı nasıl fabrika çıkışı takmışlar bunu.

quote:

Orjinalden alıntı: anilqcan

BENDE 94 MODEL E-200 VAR COK TEMİZ BİR ARKADASIMDAN 2006 NIN HAZİRAN AYINDA 16 MİLYARA ALADIM.ARABA SÜPER.SUNROOF KLİMA- ELEKTİRİKLİ PERDE VE BASLIK GİBİ BİRCOK ÖZELLİĞİ VAR.ARABA PER.2000 MOTOR VE 150 BEYGİR.BEN HERKESE TAVSYE EDİYORUM.RAMPALARI RAHATLIKLA 170 LE CIKABİLİYOR.UZUN YOLDA DA 230 DEDİM.AYRICA ARABADA FABRİKA ÇIKIŞLI SIRALI SİSTEM TÜP VAR.BU HIZI DA TÜLE YAPTIM.ALACAKSANIZ KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM.COK GÜZEL BİR ARAÇ.BİRDE KLOMETRE SORUNU YOK.ARABAM SU ANDA 300.000 KM DE.CANAVAR GİBİ DE CALISIYOR.TAVSİYEEEE....

sadewce sıralı sistem değil lpg sistemide icat olmamıştı

• Yakın bir tanıdığımda C200 var ,yaklaşık 1,5 yıldır kullanıyor.Alır almaz sıralı sistem LPG taktırdı.Yolda resmen tren gibi gidiyoLPG den yana hiçbir problemi olmadı,her gördüğümde soruyorum,arada sırada ben de niyetleniyorum bu araca da
    Araç otomatik,tek sorun ondan kaynaklanmış.Vites geçişleri biraz sarsıntılıydı onu bi türlü halledemedi bildiğim kadarıyla.İlk başlarda çok kafaya takıyodu,her hafta ayar için sanayiye gidiyodu.Şimdi takmıyo ,mesele çözüldü
  • http://www.sahibinden.com/meraklisina_emsalsiz_c200_elegance_ilk_sahibindenWQQaXQQ7384801WQQpXQQdisplayitem

Arkadaşlar C serisi gerçekten daha spor ve genç işi duruyor. Daha yeni görünümlü. Acaba yukarıdaki arabayı tecrübeli arkadaşlar önerir mi? Renge de takıldım doğrusu....

Bir de bazı 95 modellerde compresor yazıyor? farkı nedir bundan? Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akresi -- 29 Mart 2008; 20:36:42 >
  • e200 e acayip bozuk bi yolda binmiştim ona rağmen ne ses problemi var ne de konfordan taviz veriyor tek problem yakıt
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akresi

http://www.sahibinden.com/meraklisina_emsalsiz_c200_elegance_ilk_sahibindenWQQaXQQ7384801WQQpXQQdisplayitem

Arkadaşlar C serisi gerçekten daha spor ve genç işi duruyor. Daha yeni görünümlü. Acaba yukarıdaki arabayı tecrübeli arkadaşlar önerir mi? Renge de takıldım doğrusu....

Bir de bazı 95 modellerde compresor yazıyor? farkı nedir bundan? Teşekkürler...

kompresor turboya benzer bi sistem.gücü arttırıyor.turbodan farkı kontağı cevirdiğinide çalışmaya başlıyor çünkü devrini krank milinden alıyor

• 95 model mersedes e 2000
    20 000 tl dediler
    kırmızı temiz
    motor 200 000 km de , sorunsuz lpg li.

sizce kaç para eder????
    direksyon yükseklik ayarı yok , direksyon simidide çok büyüktü . bacagım direksyona sürtüyor. dikkatimi çeken kötü özelliği idi.

kafam çok karışık almak istiyom ama fiyat biraz fazla sanki.

fikir verirseniz memmun olurum.

fiyat 15-20 arası diyorlar.

4 lastik alacam
    mp3 teyp alcam.
    ayrıca 200 tl direksyon hidrolik masrafı var.
    mekanik iyii problemsiz.
    kaporta temiz.

fikriniz nedir. saygılar.

hız sabitleyici taktırabilirmiyim . yapısı yeri mekanı uygunmu????
  • ARKADAŞLAR BEN E 200 KULLANIYORUM ARABAMIN BEYNİNDE VE KELEBEKTE SORUN VAR AMA DIŞ GÖRÜNÜŞÜNDE VE İÇİNDE OLDUĞUNUZDA SÜRSENİZ BİŞLE FARKEDİLEMEZ ANLATAMAM RAHATLIK KONFOR SÜRÜŞ KEYFİ AKŞAM SUNFORU AÇMAK GİBİSİ İBREYİ 200 VURMAK GİBİ VAR MI BEN BİRAZ HIZ TUTKUNLUĞUM VAR YAŞIM 41.5 ARABAM 2000 MOTOR YENİ ÇIKAN ARABALARI İKİYE KATLIYOR BU ARABADA DURMAK DİYE BİR ŞEY OLMAYACAK ...

NESE GELELİM ARABAYA SIFIRDAN FARKI YOK BİLLET 2007 MODEL Mİ DİYOR VE ARABAMIN RENGİNDEDE YOK E200 GÜMÜŞ GRİ ...
    ( RESİM ATACAKTIM NASIL ATILIYOR ??? ) :D

• şu e200'lerin fiyatı hiç düşmüyor ki kardeşler:(
  • kimse bir şey yazmamış..
  • Sürüs konforu ve ınsana verdıgı yolun hakımı benım hıssıyatı.....Araba ikiye ayrılır...Mercedes ve digerleri...
  • ARKADAŞLAR BENİM C 200 ESPİRİTİM VAR FARLARI DEĞİŞTİRMEM GEREKLİ TASLAR KIRIKMIŞ NEREDEN BULABİLİRİM,İNTERNETTEN ÇIKMIYOR.
  • c 200 farı arıyorum nerede bulabılırım sızce....
  • 94-95 c200 alınır mı 20 bin civarı 250 bin km civarı ??
  • up
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.