Şimdi Ara

WP8 cihazlar için Kaspersky Safe Browser uygulaması kullanıma sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• WP8 cihazlar için Kaspersky Safe Browser uygulaması kullanıma sunuldu

Virüs yazılımları ve sistem güvenliği noktasında tanınmış isimlerden Kaspersky Laboratory, kısa süre önce gündeme gelen tarayıcı uygulaması Kaspersky Safe Browser'ı resmen kullanıma sundu.

Windows Phone 8 işletim sistemli cihazlar için 3MB dosya boyutuyla hazırlanan Kaspersky Safe Browser, temel olarak standart bir internet tarayıcısı gibi görev yapıyor ancak birçok rakibinden çok daha güvenli bir gezinme sunmasıyla ayrılıyor. Çok fazla ayrıntı verilmemiş olsa da özellikle veri hırsızlığı noktasında ciddi koruma sağlayabilen uygulama, zararlı içerik bildirimi yapılan sitelere girilmesini de engelleyebiliyor.

Ücretsiz olarak sunulan Kaspersky Safe Browser uygulamasına direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz. 

• Bu uygulama asıl android markete lazım WP8'e gelmesede olurdu
  • Android'i bu bile kurtarmaz
  • Hala IE'den iyi bir tarayıcı gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güvenlik ayrı tabi ama internet explorer cidden uzun süre geçilemeyecek gibi wp8'de
  • uc tarayıcı baya güzel ama DH ye giremiyorum.sürekli şifre hatalı diyor yahu. o kısım düzgün çalışsa aslında IE den daha güzel bence.ie çok basit duruyor. uc ise daha özelleştirilebilir. 8.1 ile IE yi adam etsinler bari.
  • popüler oyunlar gelsin la artık
  • 4 yıldır Android kullanıyorum bir kere virüs girmedi. Yanlış anlamayın ama başka noktalardan eleştirin lütfen. Bu arada Wp çok hızlı gelişiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

popüler oyunlar gelsin la artık

Aynen ve diğer platforma gelen oyun güncellemeleri bizim oyunlarada gelsin wp dekiler version 1.0.0.0.0.2 hep
  • quote:

uc tarayıcı baya güzel ama DH ye giremiyorum.sürekli şifre hatalı diyor yahu. o kısım düzgün çalışsa aslında IE den daha güzel bence.ie çok basit duruyor. uc ise daha özelleştirilebilir. 8.1 ile IE yi adam etsinler bari.

Bende giriyo UC ile dh ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ctn48

quote:

uc tarayıcı baya güzel ama DH ye giremiyorum.sürekli şifre hatalı diyor yahu. o kısım düzgün çalışsa aslında IE den daha güzel bence.ie çok basit duruyor. uc ise daha özelleştirilebilir. 8.1 ile IE yi adam etsinler bari.

Bende giriyo UC ile dh ye

Türkçe karakterden midir nedi bilmiyorum ama böyle bir kullanıcı kayıt değil diyor sürekli. IE den giriyor ama.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.