Şimdi Ara

fatih tabletleri hakkında sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • fatih projesi kapsamına dağıtılan general mobile e-tab 4 marka android tabletlerde wifi menüsü yok.evdeki nete bağladım bağını kesemiyorum tekrardan otomatik bağlanıyor ve diğer ağları göremiyorum.ve ekranın yukarısındaki sistem menüsünden wifi üzerine basılı tutuyorum önce kapatıyo wifiyi sonra otomatik tekrardan açıp bağlanıyor.bunun bi çözümü varmıdır?

• tamamdır sorunu çözdüm aynı sorunla karşılaşan olursa uygulamalar arasında cihaz yönetimi var ordan halledebilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozandemir-

tamamdır sorunu çözdüm aynı sorunla karşılaşan olursa uygulamalar arasında cihaz yönetimi var ordan halledebilirler

Wifi kapatmanın yolunu mu buldun ?
  • hayır ağdan çıkmayı buldum wifi açık kalıyo galiba kapatamıyosun yada elimdekinde bug var
  • quote:

hayır ağdan çıkmayı buldum wifi açık kalıyo galiba kapatamıyosun yada elimdekinde bug var

Nazil yaptiniz, anlatır misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlatırsanız sevinrim
  • uygulamalar arasında cihaz yönetimi var orda bağlı olduğun ağ cıkıyor oradan halledebilirsin
  • quote:

uygulamalar arasında cihaz yönetimi var orda bağlı olduğun ağ cıkıyor oradan halledebilirsin

Teeşekkürlerr
  • Wifi yi kapatmak için ana ekrana Ayarlar widget i ekleyin. Wifi Bluetooth falan olan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.