Şimdi Ara

LG G2 ORJİNAL ŞARJ ALETİ ?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaklaşık bir hafta önce şarj cihazımı kaybettim bi yerlerden çıkar muhtemelen diye bu sürede batarya değerleri yakın olduğundan arkadaşımın (HTC ONE kullanıcısı) şarj cihazıyla idare ediyordum fakat bu durum içime sinmiyor ve sanırım benim cihazın da ortaya çıkacağı yok. Uzun lafın kısası yeni bir tane almak istiyorum ve yan sanayi kullanma taraftarı değilim. Orjinal şarj cihazını nereden ve ne gibi bir fiyatla bulabilirim ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• lg servısını arayın oradan temın edebılırsınız 50 TL cıvarı bı fıyatı vardı..
  • lg servisi derken ?
  • Servislerin telefonlarini musteri hizmetlerinden alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bthncskn kullanıcısına yanıt
    http://www.lg.com/tr/destek/musteri-destek-iletisim

ıster arayıp sorun ıster canlı destekten ıstersenız maıl atarak
  • konusu açılmışken kutuda gelen şarj cihazında lg ibaresi yok sizlerinkinde var mı acaba?
  • tolgahan22 kullanıcısına yanıt
    Benimkinde büyük harflarle LG yazıyor. Ancak çok silik dikkatli bakmak lazım.
  • tolgahan22 kullanıcısına yanıt
    evet var acılı bakınca bellı oluyr bı de kulaklıgında logo var

LG G2 ORJİNAL ŞARJ ALETİ ?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acura07 -- 25 Şubat 2014; 19:34:56 >
  • :) ışığa doğru tutunca bende farketim şimdi :D :D
  • Cevaplar için teşekkür ederim. Bir de kulaklık için fiyat bilgisi olan varsa çok makbule geçer çok ekstra bi şey olmasa da sevmiştim ben kulaklığı diğer kulaklığımda mikrofon olmayışı sıkıntı çıkarıyor bazen
    Ben sevmedim kulaklığını neredeyse hiç bas vermiyor. Cihazın ses çıkışı da düşük geldi. Önceki telefonum olan S3 kendi kulaklığı ile çok daha güçlü ve basları yüksek ses veriyordu.

Note 3 kulaklığı ile bulursam onunla bir deneyeceğim. Şimdilik bu cihazdan memnum kalmadığım tek nokta kulaklık sesi performansı oldu.
  • Kulaklıkla müzik dinlemek için çok vaktim olmuyor zaten arada sırada kısa yürüyüşler veya metro yolculuklarında kullanıyorum o yüzden çok bi kalite beklentim de yok işimi görüyordu. şuan kullandığım bir sennheiser var ama onda da mikrofon olmayışı telefon çaldığı zaman sıkıntı yaratıyor. Note 3 kulaklığıyla deneyimlerinizi de paylaşırsanız sevinirim
    Arkadaş Note 3 almış yarın iş yerine getirecek. Onun kulaklığını takıp deneyeceğim. Memnun kalırsam bir tane Note 3 kulaklığı alırım. Fiyatı 60 TL civarı. Galaxy S3'ten sonra müzik performansından pek memnun kaldığımı söyleyemem. Umarım başka kulaklıklarla sorun çözülür.
    Ne aldınız hocam bende yedek bakıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.