Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1780. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17781779178017811782
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: agritux

Evet nightly kullanıyorum ve her gün güncelliyorum. Bir sürü bug vardı ama şu an günlük kullanım için ideal durumda. Telefon tam istediğim gibi oldu diyebilirim.
    Kurulum için cloudy vs nasıl kuruyorsanız twrp den yine aynı. Üzerine bir de lolipop gapps flashlayacaksınız ama.
    Sorular varsa cevaplayabilirim.
    Profiller benim çok işime yarıyor.
    İş yerine geldiğimde iş yeri wifisini görür görmez iş profilini açıyor, eve geldiğimde ev wifisini görür görmez ev profilini açıyor, buralardan çıktığımda genel profilini açıyor. Bunlar standart cm özellikleri zaten ama g3 kullanıp cm denememiş arkadaşlar için sadece bir özellik olarak bahsedeyim dedim.

Yakınlık sensörü konusunda sıkıntı var mı hala? Ayrıca telefon işlevlerinde bir problem var mı? Yani en azından genel telefon işlevleri tam olarak yerine getirebiliyor mu?

• Orijinalden alıntı: farukakgun

Orijinalden alıntı: explorer84

Lolipopdayim tel 1 haftalik ekran ışık hep %50 de. 2 saat 40 dakika ekran açık kalmış %50 şarj yemiş. Daha ne olsun ?

Benim ayni ekran suresinde %15 e iniyor yakladik 3 saat aliyorum ekran suresi lolipoptayim bende

Bence yedek alıp mutlaka telefona hard reset atın, telefonunuz kesinlikle normal bu değil ben bu süreleri alırken wifi 3g hep açıktı, onu kıs bunu kapat belki bu süre bende daha da fazla olabilirdi.

Bende 20 h yuklu sizinki nedir acaba bundan kaynakli olbilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: explorer84

Orijinalden alıntı: farukakgun

Orijinalden alıntı: explorer84

Lolipopdayim tel 1 haftalik ekran ışık hep %50 de. 2 saat 40 dakika ekran açık kalmış %50 şarj yemiş. Daha ne olsun ?

Benim ayni ekran suresinde %15 e iniyor yakladik 3 saat aliyorum ekran suresi lolipoptayim bende

Bence yedek alıp mutlaka telefona hard reset atın, telefonunuz kesinlikle normal bu değil ben bu süreleri alırken wifi 3g hep açıktı, onu kıs bunu kapat belki bu süre bende daha da fazla olabilirdi.

Bende 20 h yuklu sizinki nedir acaba bundan kaynakli olbilir

V20İ-AME full stok rot rom hiç bişey yok
  • Arkadaslar HB den aldigin Spigen Slim Armor daha 5dk once geldi cok guzel kilif telefonu kalinlastiriyor ama kesinlikle kaba durmuyor benim cok hosuma gitti acikcasi alacaklara tavsiye ederim.

Ekleme: Sitede gorundugu gibi ust tarafi kesik degil(kore modeli icin degil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W O M B A T -- 20 Nisan 2015; 12:26:10 >
  • ecay kullanıcısına yanıt
    Bütün işlevler düzgün. radyo bile var. sadece şu arada kilit ekranı cevap vermeme olayı vardıya. o duruyor olabilir. onu da kilit ekranını tek parmakla değil 2 3 parmakla açınca düzeliyor ama 2 3 gündür karşılaşmadım. düzeltmiş de olabilirler. changelogları takip edemedim. şu an çok memnunum.
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme icin teşekkür ederim. Peki şu son zamanlarin microsoft uygulama mevzusu yürürlüğe girmiş mi ? Google uygulamalar yerine microsoft uygulamalarinin varsayilan olmasi mevzusu.

Radyo var derken sizin cihaziniz ithalat yurt dışı cihazi mi ? Türkiye cihazina kurunca da geliyor mu ?

• zgezg Z kullanıcısına yanıt
    Şimdi denedim. Face de bir mesajımı düzenle diyerek kopyaladım ve whatsappta yeni bir mesaja yapıştırdım, whatsappta bir mesajı kopyladım ve facede ne düşünüyorsun kısmına yapıştırdım. Bir sıkıntı gözükmüyor.
  • tanercskn kullanıcısına yanıt
    Öyle değil hocam. CM de bizim kernelde radyo için gerekli commitler yoktu. Spirit FM geliştiricisi cm ye yolladı. Aylardır onay bekliyordu. Sonunda eklendi. Herhangi bir FM radyo uygulaması kurduğunuzda FM radyo çalışıyor. Ben spiritin ücretsiz sürümünü kullanıyorum.
  •  ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
    Yani cihaz Türkiye cihazi da olsa fark etmiyor Cm de radyo kullanbiliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: agritux

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

Hangi widget bu ?
  • tanercskn kullanıcısına yanıt
    Yanılmıyorsam evet. Denemek gerekiyor. Sonuçta donanım olarak radyo çipi mevcut. Türkiye yazılımında kernelde çalıştırması gereken derlemeler yok. Cm de var bu. Ben kullanıyorum şu an fakat benimki arap emirlikleri cihazı.
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    zooper widget pro.
  • Merhaba arkadaşlar bildiginiz uzere daha once catlak sorunundan dolayi 412k telefonumu deltaya gondermistim daha sonra 2 kere daha gitti takilan ekran sorunluydu su anda yetkiliyle görüştüm ellerinde 50 tane sorunlu lg g3 olduğunu ve sadece catlak değil ekranda sararma problemi olduğunu söylediler tamir edilip tekrar gonderceklermis ben artık bu işten sıkıldığım için note 4 e geçtim rahatladım gelir gelmez telefonu satacagim cok severek almıştım ama böyle şeyler yaşandı.

• arkdaslaer bu ttnet ın verdıgı dns lermı daha hızlı yoksa yaskalı sıtelerı gırıs ıcın kullanılann google dns gıbı dnsler mı.. ayrıca bu google dns gıbı dnslerık ullanıgımızda bı zararı oluyormu genel anlamada hanı ttnet tarafından takıp edılebılme ve veyaa sonucta yasaklı ıcın kullanıoruz o yuzden .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vyl

quote:

Orijinalden alıntı: KoNTGeR

quote:

Orijinalden alıntı: abel xavier

Lg slim guard alın. Gördüğüm en iyi kılıf. Spigen ve verus kullandım daha önce. Arka kapak çıkartılarak yerine takılıyor. Cihazla uyumu mükemmel.

slim guard bulunsa zaten herkes onu kullanır ama hiç bir yerde bulamadım bu kılıfı

hakkaten nerden bulabiliriz bunu?

ben gecen ay media markt dan 70 TL'ye aldım. tavsiye ederim, cok güzel, telefonumdaki çatlakta gorunmuyor bu kapak sayesinde.

• Selamun Aleykum Arkadaşlar,
    1200-1500 tl arası telefon arıyorum sizce G3 ü almalı mıyım ya ya öneriniz var mı? Fiyat olarak daha yükseklere çıkamam hatta LG G3 şuan nereden daha ucuza alabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar,
    g3 u bugün teknoloji markette diger modellerle karşılaşırdım.

S6 ile karsilastirdim
    S6 ufacik ekrani var
    Super amoled ile bizim ips ilk bakışta fark belli belirsiz.
    Bazi renkleri amoled daha canli gosteriyor
    Bazi renkleri ise ips daha canli gosteriyor

Beyaz zemin uzerine siyah yazida ips daha üstün
    Interneti daha cok kullandigimi düşününce
    Ips dogru tercih
    Amoled bulanik gosteriyor yazıları
    Hele beyaz renk üstüne siyah yazi sarımtırak bugulu bugulu duruyor amoled de

Cok dikkatli bakınca amoledin ekrani bulanik puslu net degil arka plani

G3 piril piril

Note 4 ten 0.2 mm daha KISA
    O da 2.540 /5 = 0.5 cm veya 5 mm diger ifadeylr yarim santim

Çerçeve daha zarif
    Bizim tel 10 numara hacı :)
    Maşaallah

S6 cok guzel videolar var
    Bluetooth 4 ile benim tele atayim dedim
    Bluetooth 4 hikaye bekleee bekleee
    Ben de wifi direckt i actim
    Samsung ile g3 u eslestirdim
    Ama dosyayi samsung göndermiyor
    Hata nerde çözemedim

Kalemim de gelecek inşaallah g3 e sipariş vermistim kilifin yanında

Bu arada kilif muhabbeti baydi arkadaşlar
    G3 kilif muhabbeti icin ilgili konuyu ziyaret edin mümkünse ayri bir konu açıldı bunun için

Edge denen kıvrımlı telden bise anlamadim

S6 oyuncak gibi heveslenecek bir numarasini göremedim

0.5 cm icin de note 4 e o paralar verilmez
    Kalemse bizde de kalem var alinca oluyor
    Cok cuzi fiyata hem de
    Kılıfla birlikte 3.2 dolardı sanırım

G3 lerdeki Ekran sararmasi acaba asiri parlakliktan mi oluyor ??????

Sari amoled ekran belki daha yararlıdır sağlığa
    Bizde de parlaklik kısarız ayni hesap

Kısaca g3 dogru seçim
    Hele bir de kayıtlı 2. El ise abovvv

• Amoled ekran tazeleme hızı 0.01 ms imiş
    Bizim ips de kaç bu hız???
    Ips led mi g3 deki
    Tam adı nedir?

• 
Sayfa: önceki 17781779178017811782
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.