Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
378
Favori
2.297.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13761377137813791380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Ankara'da ki Fırat Elektronik LG teknik servisine cihaz bırakan var mı ? Yeni cihaz kaç günde gelir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUSTER04

Beyler 5.0dan 4.4.2 ye gecmek isteyen bir arkadasim var. Nasil gecilir yardim eder misiniz?

burdanhttp://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=41 kitkat kdz indirip flash tool la telefona yükleyebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jet lag

kasada çatlama nedeniyle değişen telefonum yeni seri olmasına rağmen yine aynı yerden çatladı tarifem bitsin 3 haftaya yine değiştireceğim veya iyice eskittikten sonra mı değiştirsem garantinin bitmesine yakın?

• quote:

quote:

kasada çatlama nedeniyle değişen telefonum yeni seri olmasına rağmen yine aynı yerden çatladı tarifem bitsin 3 haftaya yine değiştireceğim veya iyice eskittikten sonra mı değiştirsem garantinin bitmesine yakın?

Geçmiş olsun dostum kötü bir durum , bence beklemeden değiştirilmesi için işleme başla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pollos

quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

quote:

Orijinalden alıntı: atercuman

quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

quote:

Orijinalden alıntı: atercuman

Hepsiburada.com dan 2 adet LG G3 32 Gb Titan ve 2 adet Team 64 GB hafıza kartını bugün itibariyle siparişe verdim. Siparişiniz Kargoya verilmiştir dendi bakalım yarın gelir. Eğer gelirse Gerekli seri no vs bilgilendireceğim. Bende LG G3 ile aranıza katıldım. 2. telefon kardeşim için.

hayirli olsun g3 32 gb dogru bir tercih. bende team 64 gb glass 10 sd kullaniyorum cok iyi bir urun. daha hic sorun yasamadim.

Ürün şuan için kargoda gözüküyor sanırım yarın elimde olur olmadı en geç cuma günü gelecek.
    1)Öncelikle Avea hat kullanıyorum fakat Yeni bir Vodafone hat almak istiyorum. Afyondayım ve Kırıkkale de okuyorum çekim kalitesi Vodafone un genel anlam itibariyle nasıldır kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim.
    2)Hattı şuan için almayacağım ilk kurulum yaparken hafıza kartını da takacağım uygulamaları hafıza kartına kurmayı tavsiye eder misiniz?
    3)Sanırım 412K serisi ürün gelebilir öyle tahmin ediyorum.
    4)Cihaz çatlama olayı kafama takıldı bakalım bizde herhangi bir sorun çıkacak mı?
    5)Güncelleme gelirse OTA dan mı yapayım yoksa .kdz dosyasını indirip mi yüklemeliyim? LG PC Suite den mi yükleniyor tam olarak bilmiyorum.
    6)Genel anlamda telefonda fazla oyun oynamam ve torrent kasmayı düşünüyorum tam bir PC gibi kullanacağım. Normal bir bilgisayar deneyimi diyemeyiz fakat bi denemek istiyorum.
    7)Android Kitkatta mı kullanmalıyım yoksa Lollipopa geçmeli miyim? Tavsiyeniz ne olur?

ben tasinabilen ne kadar oyun ve uygulama varsa tasidim. kesinlikle bir defa bile hata vermedi. most wanted oyununu sd karttan sorunsuz bir sekilde oynuyorum. hic bir sorun yasamazsin. tasinabilen ne varsa tasi. bende avea kullaniyorum pttcell 15 lik tarife 200dk+250sms+sinirsiz internet. sorun yok. guncellemeleri ota uzerunden almak en iyisi sorunlar min seviyede. lolipop da isinma min seviyede . performans max seviyede. lolipop kullaniyorum sorun yok. 70 e yakin oyun var 300 e yakin program var telefon canavar gibi calisiyor. sd ye yuklen yuklenebildigin kadar sorun yasamazsin. bende surekli torrent kullaniyorum daha hic sorun yasamadim.

Hocam sd kartinizin marka modeli nedir ?

team marka 64 gb glass 10 sd hepsi burada dan aldim kargo dahil 104 tlye geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Millet boş konuşa dursun biz işimize bakalım :)

LG G3 1440*2560 249 ADET WALLPAPER QHD

TIKLA İNDİR

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2K VİDEO ARADIM BULAMADIM DİYENLER İÇİN 4 ADET 2K VİDEO

TIKLA İNDİR
     ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: hsenx

quote:

quote:

Geçmiş olsun dostum kötü bir durum , bence beklemeden değiştirilmesi için işleme başla

Teşekkürler aslında bu saçma kronik sorun ilk akıllı telefon deneyimimde başıma geldiği için bana ilerleyen modellerdeki seçimimde kesinlikle bunun gibi plastik seçimlerde bulunmamam gerektiğini gösterdi genellikle böyle saçmalıklar hep benim başıma geliyor modunda olduğumdan ve ikinci kez olduğundan pek üzülmedim çünkü direkt telefon değiştiriyorlar şirket kendi hatasını kabullenmiş durumda. kullanım deneyimimi de olumsuz etkilemiyor şu internet kampanyamı bitireyim de öyle gideyim garantiye

• quote:

Orijinalden alıntı: turkbey006

Millet boş konuşa dursun biz işimize bakalım :)

LG G3 1440*2560 249 ADET WALLPAPER QHD

TIKLA İNDİR

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2K VİDEO ARADIM BULAMADIM DİYENLER İÇİN 4 ADET 2K VİDEO

TIKLA İNDİR

@turkbey006 işteyim akşam evden bakarım WALLPAPER lar için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Twitat

Uygulamaları sd karta nasıl yüklüyorsunuz

ayarlardan uygulamalara gir. sd kart kismindan tasinan oyunlar programlar gorursun bunlarin hepsini tasiyabilirsin

• turkbey006 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, indirdim ama bir çok wallpaper düşük çözünürlükten çevrildiğinden sanırım olması gerektiği kadar kaliteli değil.
  • Subatta 5.01 guncellemesi varmi bilgisi olan

• quote:

Orijinalden alıntı: cemmkosse

Arkadaşlar bugün ağır çekim modun da video çekeyim dedim kayıt başladığı anda ekran kararıyor ve hiç bir şey görünmüyor neredeyse. Akşam bilardo oynarken video çekmek istedim ortamda gayet ışıktı hatta tam masasının üstünde lamba vardı sarı renkte ancak video kaydına başladığım anda karanlık çekmeye başladı ayrıca flashım da açıktı kayıt esnasında. Böyle bir sorun yaşayan var mı çok tuhafıma gitti

================o0o================

Yarı loş ortamda video çekerken ekran kara görünüyor. Geçenlerde bulutlu havada dışarıda çekim yaparken aynı şey başıma geldi, ekran hiç görünmüyordu. Ekran çözünürlüğünü arttırınca sorun çözüldü. Böyle bir dene bakalım, aynı sorun mu yaşadığımız.

================o0o================

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpha ve Omega

arkadaşlar g3 alıcam 32GB olanından ama kasmaz dimi ? pek oyun oynamayacağım sadece arada hungry shark gibi oyunlara falan girerim.

=====================o0o=====================

Benim tel 32 GB'lik. Sular seller gibi akıyor. Kasma olayı, buradaki yazılanları okursan; ya çok fazla program yükleyip silenlerde, ya ön belleği boşaltmayıp aşırı şişirenlerde, ya da internet / 3G bağlantısı zayıf olup bağlanamayanlarda görülüyor.

Şikayet konusu olanlar, genelde kadı kızında olan kusurlar. Elektronik cihazlar, biraz da şans işi. Ben son derece şanssız olduğum halde, bu kez herhangi bir şikayetim yok. Hayırlısı olsun kardeşim.

=====================o0o=====================

• Bir maruzatim var
    ios tan android e yeni gecmis ve yeni yeni kitkat a alismis biri olarak soruyorum, guncelleme yapmali miyiz? Yaparsak herhangi bir sorunla karsilasir miyiz ya da sorun yasamamak icin ne yapmaliyiz... Isinma sorunu ortadan kalkti diyen de var , guncellemeden sonra isyan eden de var, telefonda ne gibi degisiklikler oldu? Performans ve pil omru konusunda degismeler var mi? Guncelleyen arkadaslar bu konularda yorumda bulunursa, benim gibi henuz guncelleme yapmamis ya da yapmaya cekinen arkadaslara ysedimci olmus olurlar diye dusunuyorum... Simdiden tesekkurler..

• blood004 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, dün çabuk bir cevap gelmeyince biraz daha karıştırınca burayı bulmuş ve tiki kaldırmıştım. Umarım dediğiniz gibi sıkıntının kaynağı budur ve düzelmiştir. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: torata90

Arkadaslar lg g3 32gb var bende. Telefon sarjdayken oyun oynasam herhangi bir zarari var midir?

Genel olarak Bataryayı hem şarj yükünde tutup hemde hızla deşarja neden olacak işlemleri aynı anda yapmamak lazım.
    Batarya hücrelerinin zarar göreceği ile ilgili şeyler duymuştum. Uzun süreli kullanmamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

Teşekkürler, indirdim ama bir çok wallpaper düşük çözünürlükten çevrildiğinden sanırım olması gerektiği kadar kaliteli değil.

Rica ederim.Bir çok değil 1 kaçı bende farkettim bidahakine onları ayıklarız :)
  • İsteyenler için Android L Navbar.

Root gerektirir. TWRP'den flaşlayın.

http://www75.zippyshare.com/v/h0O8heP9/file.html

Google+ LG G3 Sayfası

• quote:

Orijinalden alıntı: berkagul

Bir maruzatim var
    ios tan android e yeni gecmis ve yeni yeni kitkat a alismis biri olarak soruyorum, guncelleme yapmali miyiz? Yaparsak herhangi bir sorunla karsilasir miyiz ya da sorun yasamamak icin ne yapmaliyiz... Isinma sorunu ortadan kalkti diyen de var , guncellemeden sonra isyan eden de var, telefonda ne gibi degisiklikler oldu? Performans ve pil omru konusunda degismeler var mi? Guncelleyen arkadaslar bu konularda yorumda bulunursa, benim gibi henuz guncelleme yapmamis ya da yapmaya cekinen arkadaslara ysedimci olmus olurlar diye dusunuyorum... Simdiden tesekkurler..

Şikayetci olanlar genelde format atıp yeniden bir sürü işlem yapmaya üşenen arkadaşlardır.Her gğüncellemenin muhakkak ki artı tarafı fazladır
    .Ben bu telefonda kitkatı 1 gün ancak denemişimdir ve şu anda telefonum Singapur çıkışlı olduğu için almanya için yayınlanan lollipopu kullanıyorum ve
    hiç bir problem yaşamıyorum.
    Güncelleme öncesi ve sonrası format atarsanız herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

• Arkadaşlar merhaba, telefonumu gg idealseçimden aldım. Kutusunda yazdığına göre çek cumhuriyeti için üretilmiş 412k serisi ben bunu lollipopa güncellemek istiyorum. http://lg-phone-firmware.com sitesine girdim. Çek cumhuriyetine göre baktığımda aşağıdaki kdz dosyaları görünüyor. Yani benim anladığım lollipop güncellemesi gelmemiş.

CZECHO
    43 CZECHO V10A LGD855 189 Online
    44 CZECHO V10A LGD855 131 Online
    45 CZE/CZECHO V10L LGD855 1.22 GiB 184

Aynı sitede IMEI ile sorgulama yaptığımda almanya için olan V20F buluyor.

Download Firmware
    Version: V20F
    Country: DEU/GERMANY
    Model: LGD855
    Dimension: 1.09 GiB
    Full List For Your Phone Here

IMEI sorgulamasına göre bulduğunu pcye indirdim. D85520F_00.kdz adında 1.08 gb lik bir dosya indirdi. Ben bunu telefonuma yüklesem sorun yaşarmıyım ? Birde lollipop güncelmesinden önce ve sonra hard reset öneriliyor. Bu sadce Ota güncellmeleri içinmi geçerli ? Lg flashtool aracılığı ile kdz dosyasından güncelleme yaparsam yine öncesinde ve sonrasında hard reset atmam gerekir mi ?

• 
Sayfa: önceki 13761377137813791380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.