Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (1342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13401341134213431344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brifing

arkdaşlar g2 deki gibi flaşı fener gibi kullanmaya yarayan bir widgetı yok mu kendisinin g3 ün içinde ben bulamadım ama yardımcı olursanız sevinirim?

Yok maalesef spicy flashligt tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: armozgur

Paralel ithalat olan Delta'dan lg g3 aldım N11.com dan kasası çatlakmis, kendiliğinden büyüyünce 1 ay sonra farkettim ve hemen delta garantiye cihazimi kargoladım. Sonuç 1 ay sonra cihaz geldi ekran değişimi olarak bilginize.
    Neden mi yazdım Delta'dan cihaz almış ve alacak olanlar için. Tam tersi sonuç olsaydı bu sefer farklı yorum yapardım.

Bende hepsiburada veya sanalmarketim den almayı düşünüyorum pararel ithalat. Bu kasa çatlağı ilk aldığınızda mı varmış yoksa sonradan mı gördünüz?
    Birde bu her üründe var mı yoksa şans işi mi?
    Uzun zamandan sonra ilk telefon alışım olacağı için bedevilik vize de vurmaz umarım.
  • merhabalar
    Lg g3 almayı düşünüyorum yarında birkaç sorum olacak kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim;

1)teknoloji mağazalarında incelediğim kadarıyla mesaj kısmındaki emoji sayfaları arasında geçiş yaparken takılmalar oluyor sizde de öylemi ? 16 gb lıktada 32 liktede var hep gözlemledim baktıklarım kitkattı acaba lolipopta durum ne ?
    2)son dönemlerde alan arkadaslarda catlama sorunu yasayan var mı ?
    3)telefonda pek fazla oyun oynayan birisi değilim gün içinde yoğun olarak sosyal paylaşım siteleri,whatsapp,fotograf,radyo,müzik şarj süresi ve ısınma ne durumda olur problem yaşatır mı ?
    4)G2 ve G3 arasında kıyaslarsak sizce hangisini almalıyım?
    5)Lg nin emojileri farklı bunları samsung,apple gibi yapmanın bir yolu var mı? yapılırsa kasar mı hoş ya incelediklerimde kendi emoji sayfaları arasında geçişlerde kasıyor.
    6)G3ten yolladığım emojiler samsung cihazda benim yolladığım gibi mi gözükür yoksa samsuntaki emoji haliyle mi ?
    Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Gel sende oynayalım

Giflerin boyutu düşük zaten çok yoracağını düşünmüyorum, eski Samsung Star telefonumda bile kasmıyordu

Nasıl güzel mi hiç oynamadım valla
  • atercuman kullanıcısına yanıt
    arkadaşın yorumunda bir şey dikkatimi çekti. Kasası çatlamış diyor. Acaba çatlama olan arkadaşların kasaları üretim hatası olarak montaj aşamasında stresse maruz kalmış modeller mi ki. Belki sonradan olan bir çatlama değildir. Kiminin çatlıyor kimin çatlamıyor çünkü. Aklıma şimdi o geldi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brifing

arkdaşlar g2 deki gibi flaşı fener gibi kullanmaya yarayan bir widgetı yok mu kendisinin g3 ün içinde ben bulamadım ama yardımcı olursanız sevinirim?

Yok maalesef spicy flashligt tavsiye ederim

Kardeşimde g2 var güncellemeden sonra onun da gitmişti feneri. Lazım oldu birkere elektrikler kesilince arıyoruz arıyoruz fener widget'i yok silinmiş telden hiç dikkat etmemiştik Sanırım LG smartworld mağzasında fener uygulaması var kendisi için. ya da marketten indirlir en basiti. Güzel uygulamalar var mors alfabesi falan yazıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Gel sende oynayalım

Giflerin boyutu düşük zaten çok yoracağını düşünmüyorum, eski Samsung Star telefonumda bile kasmıyordu

Nasıl güzel mi hiç oynamadım valla

Beğenmezsen siliverirsin 2GB'çık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizimkiler azıtmış yine
     ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• quote:

Bizimkiler azıtmış yine

Zaten bizim milletin bir aptal yorumları bir de aptal uygulamaları soğutuyor beni marketten.

Eskiden beri android kullanıyorum 2009 da falan market süperdi ya. Bizim forum gibi suyu çıktı son 3 senedir.

Eskiden markete girerdim, gerçekten market gibiydi ya dolaşırdım oo ne güzel uygulamalar var şu da var bu da var yüklerdim hep. Şimdi birbirinin aynısı çakma bir sürü program var. 1000 tane araba park etme oyunu var. Ulan bunlar hazır kod mudur nedir önüne gelen araba park ettirmece oyunu koyuyor. Ordan burdan bulunup herkesin PHP forumlar açtığı gibi

Aradığım uygulamayı bulamıyorum vallahi. İlla isim yazıp çıkartmak lazım işe yarar şeyleri ama nereden bileyim müneccim miyim ben. Uygulamalar kısmından araçlara girip bişiler arıyorum karşıma kuran seti çıkıyor, hadisler çıkıyor Oyuna giriyorum çıplak gösteren kamera çıkıyor. Ve bu çıplak kamerayı kurup göstermiyor diye küfür eden yarım akıllılar var :/

Ya küfürlere ne demeli ? Ana bacı sövüyor pislikler. Çoğu gelişimini tamamlamamış ergen bile olamamış çocuk kesinlikle ama bazılaırnın profil fotosuna bakıyorum koca adam ya. Yabancıların böyle sövdüğünü hiç görmedim. Dostum programda şu sorun var düzelt diyor eğer program çalışmazsa, bizimkiler ulan diye bi başlıyor ana bacı sayıyor çalışmıyor deyip 1 veriyor. Programa bakıyorsun root yetkisi istiyor meğer ondan çalıştıramıyor büyük ihtimal Bir de mesajım görünsün deyip 1 veren sığırlar var ah ki ne ah.

Akıllı telefon kullanan akılsızları markette çok güzel gözlemleye biliriz. Güzel yurdumun yeni ve gelecek neslinin kalitesinin hızla düştüğünü gözlemliyorum çok fena şekilde saygısız vurdun duymaz bir genç nesil yetişiyor. Okulların liselerin önleri rezillik ya. Biz de öğrenci olduk bizim zamanımızda da serseriler vardı ama saygılıydılar ya yine de it kopuk derecesinde olan çok azdı.

oyun çok büyük yav, adsl hızı düştü bişey indiresim gelmiyor işkence gibi net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 24 Ocak 2015; 4:31:39 >
  • telefon gereğinden fazla kasıyor..

hard reset atcam bakalım düzelcekmi..

güncellemeden sonra iyi gelir diye düşünüyorum hadi hayırlısı olsun bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Bursa'da yaşayan arkadaşlar varsa bir şey soracağım, telefonum alt ve üstten çatladı servis için nereye gitmemi önerirsiniz ?

Şimdiden teşekkürler...

Hocam Istanbula gonderin garajda PROSIM var ama direk kasayi degistiriyor. Degisim yapmıyor.

• Google hizmetleri cok pil tuketiyor. Hard reset ten sonra oldu. Android is 2.siradaydi eskiden. Şimdi google hizmetleri var 2.sirada

• quote:

Bursa'da yaşayan arkadaşlar varsa bir şey soracağım, telefonum alt ve üstten çatladı servis için nereye gitmemi önerirsiniz ?

Şimdiden teşekkürler...

Kardeş ben Bursada yaşıyorum prosim elektroniğe götürme sakın insanı sinir hastası ediyorlar direk vintek e yolla ben öyle yaptım Bursadaki servise götürdüm çıldırttılar beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamer1981

quote:

Şimdiden teşekkürler...

Hocam Istanbula gonderin garajda PROSIM var ama direk kasayi degistiriyor. Degisim yapmıyor.

O prosimin Allah belasını versin...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eléctronics

quote:

Şimdiden teşekkürler...

Geçmiş olsun hocam, LG sitesinden sorgulama yaptığımda Prosim Elektronik çıkıyor cep telefonu için yetkili servis.

http://www.lg.com/tr/destek/teknik-servis/teknik-servis-bulun
    http://www.prosimelektronik.com.tr/

Teşekkürler hocam, Pazartesi günü uğrayacağım...

servis talep formunu gitmeden önce halledeyim mi kesinlikle ?

Prosime sakın telefon götürmeyin arkadaşlar benden tavsiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkbey006

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Google+ LG G3 Sayfası

Katılın beyler :)

Hocam bir postunda gördüm g3 stock rom yüklü fakat alttaki sanal tuşlar lollipop temasında nasıl yaptın onu custom rom özelliğimi?

Stock rom'un kendi özelliği + root gerektirir

Kitkat mı yüklü.
    Lolipop nasıl yapabiliriz.
    Androidnow yüklü.
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    telefonunuz hangi seri idi ? yada ne zaman almıştınız ?
  • quote:

Bizimkiler azıtmış yine

Google Google Play Sahte Uygulamalrı Ve Uygun Olmayan Küfürleri Temizlemeli Kamuya Açık Herkes Küfür Ediyor Ve Oyun İndireciğim Zaman Sadece Ücretli En İyilere Bakar Apk İndririm .
  • Arkadaşlar tarayıcı olara Chrome kullanıyorum. Tarayıcı stabil çalışmıyor. Bazen 4-5 saniye takılıyor bazen de ilk açınca boş ekran veya turkuvaz renkli bir boş ekran çıkıyor. Düzeltilebilir mi?

Android 4.4.2 ve 412 serisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan78

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Google+ LG G3 Sayfası

Katılın beyler :)

Hocam bir postunda gördüm g3 stock rom yüklü fakat alttaki sanal tuşlar lollipop temasında nasıl yaptın onu custom rom özelliğimi?

Stock rom'un kendi özelliği + root gerektirir

Kitkat mı yüklü.
    Lolipop nasıl yapabiliriz.
    Androidnow yüklü.

Neyi yapmak istiyosun kardesim :) simge paketimi

• 
Sayfa: önceki 13401341134213431344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.