Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O ekrana aynı bataryayı koyduysa lg mühendisleri muhtemelen daha az güç harcayan yeni nesil bir işlemci gelme ihtimali yüksek demektir. Merakla kamera sensör ölçüsü ve um değeri bekliyorum. Kamerası iyise kesin alıcıyım

• 1500 tl olsun bizim olsun.

• Arkadaşlar geçen sene G2 kaç TL bandından giriş yapmıştı ülkemize ona göre 3 aşağı 5 yukarı bir fiyat bilgisine sahip olabiliriz G3 için?
  • 1599 dan 16 lıgı gırıs yaptı

yanlız g3 de sd kart destegı olacagı kesın.

sımdı lg 16 lıgı kaldırırsa 32 lık cıkartırsa dırek 1800 den gırebılır
    yada çakallık yapıp 16 lıgı dırek 1800 den sokabılır..

kesın olan bırsey varsa 27 sınde telefon ve fıyatı bellı olucak
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler cevap için..
  • Bu telefonun 2000'den aşağı giriş yapacağını zannetmiyorum açıkçası. LG, G2 ile birlikte çizgisini oldukça değiştirdi. Çok güzel telefon yaptılar adamlar ama müşterinin nezdinde eski imajını da değiştirebilmek için mecbur düşük fiyattan giriş yaptılar.
    Şimdi ise durum farklı. Zaten G2 ile bi noktaya gelmiş, kendilerini ispat etmişler. piyasada ses getirmiş, müşterilerini memnun edip kendine bağlamış durumdalar. Hatta müşterinin de merakla beklediği model G3. Muadilleri ile ciddi şekilde yarışacak, bazı noktalarda sollayacak bir model. O yüzden S5, Z2 veya M8 ile yakın bir fiyatlandırma yapacaklardır. Daha düşük fiyattan vermeleri için bir sebep yok.
    Ama tabi ki temennimiz, bu tahminimin yanlış çıkması. Hadi ulan LG, şaşırt bizi :)
  • .

• Kasa, metal kasa. 1800 TL altı bize geleceğini düşünmüyorum.
  • keşke metal olsa ama sızan görüntülerle metal olacak iddiaları pek uyuşmuyor.

ben yine plastik olacağını düşünüyorum, umarım yanılırım. m8 gibi bi kasa ile gelirse bomba olur.

bide keşke güç tuşu arkaya değil de yana yada üste konumlandırılsa. g2'den önce hiç aşina olmadığımız için g2 kullanmamış olanlara biraz acayip geliyor.

2k'ya da pek gerek yoktu, 5 küsür inç ekranda. inşallah çözünürlüğün yükünü kaldırabilecek bi işlemciyle desteklemişlerdir. siz düşünüyorsunuz koskoca lg'deki mühendisler mi düşünemiyor bunu demeyin, full hd'ye geçerken de böyle cihazların piyasaya sürüldüğünü gördük.

son olarak umarım rekabetçi fiyat politikasını sürdürür lg. almayacak olanlara bile faydası dokunur bu şekilde.

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

1599 dan 16 lıgı gırıs yaptı

yanlız g3 de sd kart destegı olacagı kesın.

sımdı lg 16 lıgı kaldırırsa 32 lık cıkartırsa dırek 1800 den gırebılır
    yada çakallık yapıp 16 lıgı dırek 1800 den sokabılır..

kesın olan bırsey varsa 27 sınde telefon ve fıyatı bellı olucak

SD kart desteği olursa iyimiş 16 GB lığı alırız

• 2000 tl olsun gözden çıkardım bu telefona verilir ama htc ve z2 gibi 2400-2500 aralığında girme ihtimali yüksek bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG Türkiyeye verdiği önemi
    1. Türkiyede yapacağı lansmanla gösterecek
    2. Fiyatıyla da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

LG Türkiyeye verdiği önemi
    1. Türkiyede yapacağı lansmanla gösterecek
    2. Fiyatıyla da.

İnşallah fiyatıyla gösterir
  • widf kullanıcısına yanıt
    hem ustte hemde yanda kullandım ama hıc bırısı arkadakı kadar rahat degıldı.
    zaten knock on kullandırmıyor ama yınede lazım oldugunda en konforlu arkada gelıyor

metal kasa olursa kımse 2000 TL altı beklemesın. hem 2k panel hem metal kasa.. ımkansız..

plastık kasa gelıp 1600 den gırıs yaparsa yıne tum ovgulerı toplar 2k+s801 e ragmen.
  •  ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★
     ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• ermirza kullanıcısına yanıt
    Enine telefon biraz geniş gibi, Siyah rengi çok karimaztik duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Topkara28

Enine telefon biraz geniş gibi, Siyah rengi çok karimaztik duruyor

evt siyah çok ii duruyor fakat beyazda ayrı güzel ahize kısmını siyah yapmışlar :)
  • Arkadaşlar bende şuan iPhone 5 var 7.0.6 Jailbreaklı. Telefondan gayet memnunum ama değişiklik arıyorum. G2 modelini çok beğenmiştim çıktığında. Androide pek alışık değilim ama 1 haftamı almayacağını biliyorum alışmamın.

Aklıma takılan ilerde g3ün piyasası ve google play store. bunlar benim için çok sorun olur mu? Sizce iPhone 5 ile g3ü takas etmeli miyim?
  • Siyah gercekdende mukemmel duruyor umarim fiyat ucuz olurda g2den gecerim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.