Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3313. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33113312331333143315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gecen hafta aldim. d855 32gb 602k serisi
    /ithalatci garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper498 -- 2 Temmuz 2016; 17:43:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WebServisi kullanıcısına yanıt
    ayarlar--ses---uygulamalar---whatsapp---tum tikleri kaldirin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tetova16

Şerefsiz bunlar arkadaş yemin ederim en kalitelisinden hemde.

Kimisine bekleme süreniz belirsiz ne zaman stokta olursa o zaman gelecek derler , kimisine size dedikleri gibi şantajla iş yürütmeye çalışırlar. Allah belalarını versin artık ne diyim.

Bugün 36 gün oldu değişimden telefon bekliyorum. Neredeyse her gün telefonla arıyorum müşteri hizmetlerini , mail atıyorum , sosyal ağ hesaplarına yazıyorum ama nafile.

En sonunda gayet kaba bir dille neredeyse küfüre varacak şekilde aşağıdaki maili yazdım ; Bu sabah aşağıdaki gibi bir dönüş yapmışlar ;

Değişim onayı alan fakat 35 gündür teslim edilemeyen 351585061212697 IMEI no'lu telefonum için 4 gün öncede size yazdım. İşlemlerimin hızlandırıldığı en kısa sürede mağduriyetimin giderileceği gibi yalanlarla dolu geri bildirimde bulundunuz. Yalanlar diyorum çünkü 4 gündür beni ne arayan var ne soran. Ben arıyorum asık suratlı müşteri temsilcilerinizin ağzıdan cımbızla laf alıyoruz. Hiç bir elle tutulur bilgi vermiyorlar. Kardeşim ben sıkıldım sizin yapacağınız işe başlarım artık. Küfür etmemek için mübarek günde kendimi zor tutuyorum şunları yazarken. İnsanların sabrını zorluyorsunuz resmen. Acil olarak bana telefonumun durumu hakkında bilgi verin. Stokta yok demekten başka bi halt yediğiniz yok. Banane lan sizin stoğunuzdan , getirt o zaman nerden getirtiyosan benim sorunummu ? Bana cevap verin telefon ne zaman stoğa girecek bana ne zaman teslim edilecek ? Stoğa girmeyecekse onu söyleyin paramı iade edin kardeşim o zaman ne lan bu ?

Bu sabah aşağıdaki gibi bir dönüş yapmışlar ;
    Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili ilk 6 ay içerisinde olan cihazlarda bayi değişimi,6-12 ay içerisinde olan cihazlar için %10 yıpranma bedeli düşülerek,12-18 ay için %15 yıpranma bedeli düşülerek,18-24 ay için %20 yıpranma bedeli düşülerek ücret iadesi işlemi yapılması mümkündür.
    Kabul etmeniz halinde yıpranma bedeli düşülerek ücret iadesi yapılacaktır.Olumlu ,olumsuz kararınızı tarafımıza mail olarak bildirmeniz halinde talebiniz ilgili birimlere iletilecektir.

Fakat benim şöyle bir sorunum var ki , telefonu ikinci el aldım ve sahibini bulmam imkansız. Facebook'tan Bursa'da yaşayan Faith Karakuş'lara mesaj attım ama nafile kimseden dönüş yok maalesef. Bildiğiniz gibi para iadelerinde fatura üzerinde ismi yazan kişinin kimlik fotokopisini istiyorlar ayrıca IBAN nosuda istiyorlar fakat yine aynı kişinin IBAN'ı şartmı o kadar bilmiyorum.
    Aklıma sahte bir kimlik fotokopisi yaratıp ismini yazdığım arkadaşın TC nosu zaten faturada yazıyor onuda fotokopiye işleyip bu şerefsizlere vermek gibi bir fikirde geliyor ama evrakta sahteciliğe gireceği için pek yeltenmek istemiyorum yoksa yaparım bakacak kişinin anlaması imkansız bişey çıkarırım ortaya.

Sizler ne önerirsiniz bana fikri olanlara açığım yoksa çıldırmamak elde değil.

Hocam dediklerinize katılıyorum. 10 Mayıs'ta Nexus 5 verdim servise, değişim kararı çıktı ve 1.5 ay sonra bilgim olmadan serviste G3 verdiler. Kabul etmedim ve tekrar kayıt açtılar ve aradığımda tekrar stok beklenen cihazın G3 olduğunu söylüyor. Çıldıracağım. Şehir dışına çıkacağım ama malesef telefonsuz kaldım bunlar yüzünden.

• quote:

Orijinalden alıntı: DieselQuattro

Arkadaşlar ben sd kartımdaki dosyaları oyunları falan telefonun kendi hafızasına atmak istiyorum.Sd kartı çıkarıcam da bu aktarımı telefon hafızasına nasıl yapabilirim?

Titanium backup ile sorunsuz yaparsın ama oda root istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tetova16
    .

İMEİ numaranı yazmasaydın iyidi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikropzoft

arkadaşlar benim telefon tr kayıtlı ama ben greece 30f yüklemiştim
    türkiye için 30b çıkmış en son. ben yüklerken türkiye için çıkmamıştı daha
    sizce 30b yüklemeli miyim?

bir de yeni bir sorunum çıktı. telefonum daha önce okuduğu hafıza kartımı okumuyor artık. taktığımda hiçbir tepki yok. başka telefona ve bilgisayar takıyorum normal çalışıyor. hafıza kartını biçimlendirdim ama yine düzelmedi. aynı sorunu yaşayan var mı hiç?

Hocam bence turkiye romunu kur lg flash tool ile cse modunda. Yüklemeden önce hafıza kartını çıkar. Yüklemeden sonra tak bakalım çalışacak mı?
  • Benim cihazda mobil veri çalışmıyor acaba eski nokia imesi var o yüzden mi ? Model ls990

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamii61

Benim cihazda mobil veri çalışmıyor acaba eski nokia imesi var o yüzden mi ? Model ls990

Hocam imei ne olursa olsun eğer cihaz destekliyorsa her türlü veri bağlantısı sağlanır. Hattın vodafone mu? Veri bağlantısı çalışan başka bir hatı takıp denedin mi? Mümkünde vodafone olmayan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasak_ask3434

quote:

Benim cihazda mobil veri çalışmıyor acaba eski nokia imesi var o yüzden mi ? Model ls990

Hocam imei ne olursa olsun eğer cihaz destekliyorsa her türlü veri bağlantısı sağlanır. Hattın vodafone mu? Veri bağlantısı çalışan başka bir hatı takıp denedin mi? Mümkünde vodafone olmayan.

Hocam cihaz destekliyo 2g 3g 4g umts cdma evo felan hepsi var valla.O zaman başka bir sorun var :) bu cihaz refurbished.Ben buna zar zor uğraşarak tekrar ls990 a çevirdim işin garip tarafı cihazda 4.4.2 d855v yazılımı varken internet çalışıyodu.Hattım turkcell.Avea denedim çalışmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Godric1461 -- 2 Temmuz 2016; 22:52:56 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yasak_ask3434

quote:

Hocam cihaz destekliyo 2g 3g 4g umts cdma evo felan hepsi var valla.O zaman başka bir sorun var :) bu cihaz refurbished.Ben buna zar zor uğraşarak tekrar ls990 a çevirdim işin garip tarafı cihazda 4.4.2 d855v yazılımı varken internet çalışıyodu.Hattım turkcell.Avea denedim çalışmadı

Hocam senin hikayeyi biliyorum , allah sabır versin denemediğin yol kalmadı

• alper498 A kullanıcısına yanıt
    O da olmadi da ayarlar > pilden optimizasyonu yoksay bölümünden whatsappi secince duzeldi tesekkurler

• tetova16 T kullanıcısına yanıt
    Kimlik olayına girmenizi tavsiye etmem büyük suç, ayrıca tüketici haklarına sorduğumda %10 - %20 gibi kesinti yapmalarının hukuk dışı olduğunu söylediler ben de dilekçemi verdim. 15 gün önce %10 kesinti olacak demişlerdi 3 gün önce tekrar aradım %20 dediler :) ne farketti 2 haftada diye soruyorum cevap yok.. Ne koparırlarsa kar... Ben hayatımda böyle bir şey görmedim.
  • Bugün 1,5 yıllık g3 cihazımı teknik servise(İstanbul Bilişim)götürdüm,bataryasının çabuk tükendiğini,arada sırada kendiliğinden kapandığını anlattım.Sağolsun hemen ücretsiz olarak orjinal bataryayla değiştirdiler;telefonun ısınması da azaldı artık...

• yasak_ask3434 kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun hocam bu android bize neler çektirdi neler öğretti :)

• OTA ya koyacaklar mi artik bu güncellemeyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicolai Tesla -- 3 Temmuz 2016; 3:40:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seytim

Bugün 1,5 yıllık g3 cihazımı teknik servise(İstanbul Bilişim)götürdüm,bataryasının çabuk tükendiğini,arada sırada kendiliğinden kapandığını anlattım.Sağolsun hemen ücretsiz olarak orjinal bataryayla değiştirdiler;telefonun ısınması da azaldı artık...

Anlamadım, teknik servise mi istanbul bilişime mi göturdunuz?

• Cihazım paralel ithalat,istanbul bilişim'den almıştım telefonu.Doğal olarak bizim teknik servis hizmetinide ist.bilişim veriyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicolai Tesla

OTA ya koyacaklar mi artik bu güncellemeyi?

10dk'lik bir islemle guncelleme yapilabiliyor bilgisayardan, bence bosuna bekliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasak_ask3434 -- 3 Temmuz 2016; 12:07:51 >
  • uygulamaları hafıza kartına taşıma olayında sadece bir oyun taşıyabildim diger uygulamaları sonradan inidirdiklerimi hafıza kartına taşıyamıyorum menüsü çıkmıyor bu bir sorunmu andriod 6.0 bu özellik geldi ama digerleri taşınmıyor dahili hafızaya yuklü uygulamalar hariç diger indirklerim. bilgisi olan varmı
  • 
Sayfa: önceki 33113312331333143315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.