Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32303231323232333234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Kafalarına göre iş yapıyorlar anlaşılan.Sen Türkiye romu atsan geri götürsen tekrar mı garantiye alıyorlar.

Her halde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün konuştuktan sonra LG Pc Suite ile güncelleyeyim dedim. İnanılmaz yavaş indirdi yükledi tam bitti derken şimdi ikinci aşamaya geçecek dedi ve yine acayip yavaş indiriyor bir şeyler. İyi orada sıkıntı yok ama bu sürede şu an telefon kendini en az 20 kere kapatıp açtı ve hala kapatıp açmaya devam ediyor. Bir sıkıntı mı var acaba?
  • Arkadaşlar g2 mi bugün dokunmatik sorunu , hoparlör açıkken karşı tarafa ses gitmeme sorunu ve arkadaki logoların düşmesi yüzünden servise verdim. Logolar garanti dışı olabilir ama diğerlerini hallederler dedi servisteki bayan. Aranızda bu gibi sorunlardan dolayı g2 den g3 e değişen varmı serviste? Gönül isterki sıfır g3 versinler ama hiç sanmıyorum açıkçası. Aranızda böyle bir durumla karşılaşıp değişim olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR ŞÖYLE BİR SORUNUM VAR EKRAN KAPALIYKEN ÇİFT TIKLIYORUM ÇOK GEC AÇILIYOR ARKADAKİ TUŞA BASTIĞIMDA DA AYNI SORUN EKRAN GEC AÇILIYOR YANİ 10 SANİYE FALAN NİYE BÖYLE GEC ALGILIYOR.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

• mevcut sorunların parça değişimi gerekiyorsa ve ellerinde parça varsa (dokunmatik sorunu için panel değişimi gibi) parça değişimi gerçekleşir.
    Ellerinde değişim parçaları yoksa 20 iş günü parça bekleniyor diye bekler dururlar... 20 iş günü sonunda parça değişimi gerçekleşmez ise Cihaz değişim kararı çıkar. Gene ellerinde bulunan Sıfır G2 eğer yoksa Sıfır G3 gönderilir. Sıralama bu şekilde...
    G2 den G3'e garanti kapsamında geçenleri G2 forum sayfasından takip etmen daha mantıklı olabilir. İyi forumlar...
  • Arkadaşlar lg g3 te sanal gerçeklik gözlüğü kullanan var mı? Ben almayı düşünüyorum da internette 55 tl civarı bir şey işe yarar mı. Önerebileceğiniz bir marka var mı.

• waldemar85 W kullanıcısına yanıt
    Öncelikle lütfen büyük harflerle yazmamaya özen gösterelim hocam...
    10 saniye gibi bir fark oluşuyor ise sorun yazılımsal olma ihtimali yüksek... ekran kilidini kaydırma olarak seçip tekrardan tuş açılma süresine bakar mısınız ?
    Özellikle Knock Code ekran kilidinde bariz bir geç açılma sorunu var fakat bahsettiğiniz 10 saniye gibi bir süre değil 1-2 saniye gibi bir gecikme olabiliyor...
    Hard Format atmanızı öneririm.
  • aytozlari kullanıcısına yanıt
    Orijinal G3 VR kullanıyorum... o kadar bütçeye çıkmanıza gerek yok... henüz uygulama konusunda çok dar... 3-4$ fiyat aralığında google cardboard'ları var kartondan fazlasıyla iş görür...
  • Arkadaşlar merhaba.Ben çoktandır yokum forumda.Yardımınıza ihtiyacım var.lg g3 yaklaşık ilk çıktığında almıştım.İlk zamanlarda çok iyiydi.Arada kapanıyordu.Yeniden başlıyordu.Yaklaşık 2 yıl oldu ve artık telefon sabit telefon oldu.Şarjdan çıkarınca restart döngüsüne başlıyor.Pil yüzde yüz dolu olduğu halde.Böyle olup da garantiye vs götürüp olumlu olumsuz sonuç alanlar lütfen yazsın.Çok fazla şey okudum.Kronik sorun diyen var.Yazılım diyen.Pilden kaynaklı diyenler var.2014 te üretilen pillerde bu sorun oluyor diyorlar.Yabancı forumlarda özellikle xda da çok şikayet edilmiş.Lütfen yardım edin.Android 6 ya da yükselttim.Hiçbir şey değişmedi.Çözüm bulan herhangi bir şey yapanlar lütfen yardımcı olun.Bir de garantide kronik olduğu anlaşılırsa telefon değişimi gibi bir şey sözkonusu olabilir mi?Bir yerde g3 e g4 gibi bir şey okumuştum.Lütfen bilgisi olan bu konuyu iyi bilen birisi varsa yardımcı olursa sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim.Arkadaşlar bi bakın allah aşkına.bilenler bir şey yazsın lütfen

• hahha harika. cihaz takıldı kaldı açılmıyor. lg geliyor iki dönüyor sonra hoop tekrar dönüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emptiness

Orijinal G3 VR kullanıyorum... o kadar bütçeye çıkmanıza gerek yok... henüz uygulama konusunda çok dar... 3-4$ fiyat aralığında google cardboard'ları var kartondan fazlasıyla iş görür...

O plastik olanlar var kumandalılardan en ucuzunu 37 tl den buldum. Kartonun bir farki yoksa karton alınabilir en azından hevesimiz geçene kadar

• telefonu güncelleyelim dedik. çalışan telefonu elimize aldık.

https://www.youtube.com/watch?v=HnNX9y-hlLs

buradaki sorunun aynısını veriyor telefon. çözümünü bilen var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: curomulu

hahha harika. cihaz takıldı kaldı açılmıyor. lg geliyor iki dönüyor sonra hoop tekrar dönüyor.

Ben sana en temiz ve hızlı yolu söyliyim onu dene. Kdz formatında rom indir ve lg flash tool ile CSE modunda yükle. Dosyaları indirdikten sonra yükleme işlemi 10dk sürüyor. Şahsen g2 ve g3 kullandığım zaman zarfında lg pc suite hiç kullanmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasak_ask3434

quote:

Orijinalden alıntı: curomulu

hahha harika. cihaz takıldı kaldı açılmıyor. lg geliyor iki dönüyor sonra hoop tekrar dönüyor.

Ben sana en temiz ve hızlı yolu söyliyim onu dene. Kdz formatında rom indir ve lg flash tool ile CSE modunda yükle. Dosyaları indirdikten sonra yükleme işlemi 10dk sürüyor. Şahsen g2 ve g3 kullandığım zaman zarfında lg pc suite hiç kullanmadım.

Türkçe kaynak bulamadim sorunla alakalı. İngilizce hard reset önerdiler. Onu yaptım cihaz 4.4.2 şu an :D

O dediğini de haftasonu geniş vakitte yaparım artık. Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar güç tasarruf modu nedir?
    Kullanıyorum da memnunum diyen var mı?

• Arkadaşlar bişey merak ediyorum 2 kez ekranım değişti şu anda da ekranla ilgili sıkıntılar yaşıyorum yine sarılık var ekranda 3.dea da mı değişim yada ücret iadesi oluyor bu arada cihaz G2 bilgisi olan var mı

• mydonose_2 kullanıcısına yanıt
    Garantin varsa değişim isteme hakkına sahipsin. G2 yoksa ürünün tutarına denk yeni ürün vermeleri yasal hakkın.
  • Beyler telefonu güncellemek istedim lg pc suite üzerinden yedekleme sürdürülemiyor diye bi yazı çıkar devam etmiyor 2 kez yedekleme olmadan 1 kez de yedekleme ile güncellemek istedim bu yazı çıkıyor
  • mydonose_2 kullanıcısına yanıt
    cihaz değişimi olur g3 veya para alırsın

• arkadaşlar android 6 OTA'dan gelmedimi?
    bugun G3 aldım daha yeni teslim aldım android 5.0 ile geldi. güncelleme merkezinden sorgulattıgımda son sürüm yüklü diyor. android 6yı nasıl kuracaz OTA'dan gelmedimi daha? cihaz d855TR lg Türkiye garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WebServisi -- 1 Haziran 2016; 11:15:22 >
  • 
Sayfa: önceki 32303231323232333234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.