Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.621
Cevap
379
Favori
2.297.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32273228322932303231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende pc suite üzerinden denedim ama telefon durumunu kontrol edin ve sonra deneyin diyor ve sürümüm v21 ame
  • quote:

Orijinalden alıntı: emptiness

çok ilginç bir sorunla gene merhaba...
    Fulmics 5.2 kullanıyorum. normalde telefonu kapatıp açan birisi değilimdir genelde hep açık...
    Öncelikle sorunu fark edebilmek adına anaekrana Smart Bulletin (en sol ekranda lg health takvim gibi kısayolların bulunduğu yer) yoksa ekleyin...
    Takvim kırmızı renk olması lazım...
    şimdi telefonu kapatıp açın ekran hiç kapanmadan Smart Bulletin ekranına geçin ve takvimin kırmızı tonuna bakın... sonrasında ekranı çift tıklayarak kapatıp tekrar açın ve takvim'in rengine tekrar bakın...

bende bariz fark ediyor kırmızı tonu... resmen ekran kapanıp açıldıktan sonra turuncu renge daha yakın hale geliyor...
    Bu sorunu yaşayan var mı ? Sorun Romdan mı yoksa benden mi kaynaklı ona göre hareket edeceğim...
    Yardımlarınız için teşekkürler...

denemeye üşendim ama taktığın şeye bak yav bırak boşver Bende hep turuncu hiç kapatıp açmadım

Asıl sorun bende aslında. Cebimde zırt pırt açılır oldu telefon Sensörde problem var herhalde. Sensör tarafına iyice bastırınca düzeliyor

• fulmics 5.2 de mi kalsam stock 6.0 a mı gecsem kararsız kaldım. ame 6.0 geldiğimde direk orjinaline geçmeyi düşünüyorum. ne olursa olsun orjinali gibi gerçekten olmuyor.
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    öyle deme hocam inanılmaz fark ediyor söylemiştim ya amoled ekran gibi renkler canlı oldu diye acayip bi fark var... geçen gün panel değişti ondan şüphelendim... denersen sonucu lütfen paylaş zira acayip meraklandım...

sensör yerinden hoplamıştır gene garanti yolu görünüyor sana hocam...
  • eyilmaz93 kullanıcısına yanıt
    Değişik ülkelerin romlarını da denedim ama olmadı. Ben 4.5 g sim kartı avea telkom olmadan once almıştım. Sim kart kaynaklı olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hitman298 H kullanıcısına yanıt
    Hocam bir fikrim yok. Bende de Turkcell 4.5G uyumlu hat var. İmkanınız varsa başka bir sim kart ile deneyin isterseniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ame telefon üstüne polonya romu kurduktan sonra fulmics 5.2 ye gecıs yaptım. birtürlü çağrı bekletme ayarlarını yapamıyorum. müsteri hizmetlerinden dahi olmadı. acaba bu başka rom kullandığım için olabilir mi ? yoksa baska bır sorun mu var
  • hsenx kullanıcısına yanıt
    Ben G2 vermiştim zamanında garantiye.Almanya romu kuruluydu.Garantide herhangi bi sıkıntı çıkarmamışlardı.Şimdi böyle yapıyorlarsa sıkıntı cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: tumen48

Bu aralar telefonu g4 ile değişen oldu mu benim cihaza da değişim çıktı g4 şansım nedir acaba

Merhaba şikayetiniz neydi acaba? ne yüzden değişim dediler? Benim de cihazım garantide şu an, ekran değişimi ve batarya değişimi demişler parça bekliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezgiiu

arkadaşlar bende pc suite üzerinden denedim ama telefon durumunu kontrol edin ve sonra deneyin diyor ve sürümüm v21 ame

E güncelleme gelmedi ki daha ame cihazlara
  • quote:

Orijinalden alıntı: tumen48

Bu aralar telefonu g4 ile değişen oldu mu benim cihaza da değişim çıktı g4 şansım nedir acaba

Ben G3 ten sonra G4 aldım ama ikisi de aynının laciverti pil ve ısınma konusunda
  • Arkadaslar kardesımde g3 var romla veya rootla ugrasmak ıstemıyorum. Pc uzerınden yedekleyerek guncellemw yapabılecegım bı program var mı
    (z3compact kullanıyorum sony pc com. Dıye programla kendı telwfonumu yedekleywrek guncelleyebılmıstım)

• Benim problemim resimdeki gibi. Sim kart ta değiştirdim olmadı. Varsa fikri olan lütfen yardımcı olur musunuz? Uçak modunda wi fi yı açtığımda bu uyarıyı alıyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ ★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★

• hocam o kadarda güvenilir yer değilmiş ne yazıkki bilginiz olsun. dün sipariş vermeden önce bana 603k gönderiyoruz dedi, bugünde 601k kargoladığını belirtti. 601k altı olmasın o önemli tabi benim için ama neden yalan söylüyorlar onu anlamış değilim. neyse hayırlısı olsun.
  • suleyman88 S kullanıcısına yanıt
    Kasa çatlağı ve ekran kararması sebebiyle yolladım ilk önce parça bekliyor yazıyordu sonra değişim kararı çıktı

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Ben G2 vermiştim zamanında garantiye.Almanya romu kuruluydu.Garantide herhangi bi sıkıntı çıkarmamışlardı.Şimdi böyle yapıyorlarsa sıkıntı cidden.

2014 son çeyrekte android 5 çıktığında telefonu hard brick yaptım ve servis pc süite dışı başka ülke romu yükleme işlemlerinin garanti dışı kaldığını
    söyledi bende onun yalancısıyım hocam
  • Arkadaşlar bu güncellemeyi telefon üzerinden yapamıyor muyuz? Ben şu ana kadar hep öyle yaptım. Bilgisayardan yapmayı bilmiyorum. Telefon üzerinden güncelleme ne zaman gelecek biliyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkanrap

Delta garantili hocam nerden anlarız ki durumu

telefonun kutusu uzerınde yazar hangı ulke cıhazı ıse

TUR- GRE- AME-FRE tarzında kısltılmıs ulke kodları var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voidness

quote:

Orijinalden alıntı: hsenx

quote:

Orijinalden alıntı: Hiçlik Çekirgesi

quote:

Orijinalden alıntı: hsenx

quote:

Orijinalden alıntı: erkanrap

arkadaslar marshmallow halen dağıtılmadı mı türkiyed ya

geldi

pc suite ile yükleye bilirsiniz

Hocam lg türkiye garantili olmayan telefona yükleyemiyor muyuz?

hocam lg pc suite bağladığınızda sürüm var 30b 30f tarzı yazıyorsa son sürüm mevcut demektir

ama telefonun bölgesi dışı rom yüklemeyin derim garanti dışı kalır

Hocam zaten türkiye garantisi yok garantisi de bitmek üzere o konuda sıkıntı yok ama ben tr romu flashladığımda kdz olarak ame çıkıyor

evet bende anlayamadım 1-2 arkadaş daha söyledi TR romu AME cihaza flashlıyor ve yazılım bılgısınde AME yazıyor çok ilginç

• yasak_ask3434 kullanıcısına yanıt
    6000mah kağıt üstünde 2 kat daha uzun performans demektir almaya değer mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 32273228322932303231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.