Şimdi Ara

★★★ LG G3 KULÜBÜ VE ANA KONUSU ★★★ (3148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
72.620
Cevap
379
Favori
2.297.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31463147314831493150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lg g3 e android 6 30f yükledim wifi açılıyor yazıyo açılmıyor şebeke çekmiyor.Lgup veya flashtool ile kitkat veya lolipop sürüm atarsam telefon logoda kalıyo ve resetliyo sürekli kendini ne yapmam lazım
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    hocam fasulye varsa lolipop a bakın. hatta şunu bi deneyinhttp://dl-1.va.us.xda-developers.com/3/3/8/4/4/4/2/Screenshot_2015-06-30-09-15-33.jpg?key=Gn8pTxZGyK0mzytg28SeQQ&ts=1462381601
    yine olmazsa ya ekran sorunlu yada root+kernel ile uğraşmanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

Arkadaşlar Amazon'dan forumdan arkadaşa 6000 mah mpj batarya aldırdım.Xda da incelemelerde çok iyi görünüyordu ancak durum bende öyle değil.

100 den 99 a yarım saate düşüyor demiş alan arkadaşlar bende normal batarya kadar bile değil 4 dakika düşüyor.Sonrası bildiğin normal batarya gibi.Daha bugün aldım.

Link var mı üstad nasıl merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.amazon.com/Extended-Battery-MPJ-Capacity-T-Mobile/dp/B00TBBL896

Buyur hocam.Daha performans alamadık bakalım.

• quote:

http://www.amazon.com/Extended-Battery-MPJ-Capacity-T-Mobile/dp/B00TBBL896

Buyur hocam.Daha performans alamadık bakalım.

Valla sen öyle deyince soğukluk geldi :) :)

• lg türkiye garantili ise iyi, g3 ve g4 arasında kaldım fiyatlar da bayağı indi hangisini önerirsiniz? g3 te kronik sorun var mı?
  • Daha öğlen teslim aldım bataryayı hocam.Düzelir zamanla xda'da millet çok iyi ekran süreleri almış.

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Bende ithalat garantili ame g3 32 gb var.memnunum çoğu kişilerin yaşadığı kasa çatlama vs yaşamadım.belki birazda sans.ben aldığım zaman fiyatlar pahalı ve g4 un en büyük farkı kamerası idi.ben görünüş olarak g3 u beğeniyorum.birazda nasıl kullandığınıza bağlı.ben oyun oynamam mesela.bana yetiyor.

• mduzgun60 kullanıcısına yanıt
    bende oyun oynamam herkesin kullandığı uygulamaları kullanıyorum almışken amiral gemisi alayım diyorum fiyatlar bu kadar düşmüşken 950 liraya paralel g3 alınabiliyor
  • KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    pil rodajı yapın %50 nin altına düşmeden yapın ilk 5 şarjı detaylı bilgi google da var
  • lazzbond_61 L kullanıcısına yanıt
    Verdiginiz link 410 gone hatasi veriyor bakamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: ABREC

pil rodajı yapın %50 nin altına düşmeden yapın ilk 5 şarjı detaylı bilgi google da var

Kalibrasyon mu diyorsun hocam ?
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    arkadaşım,karar senin.daha önce dediğim gibi biraz şans işi.telefonun en çok sevdiğim özelliği tuş olmaması yanlarda.babama j 5 aldık gayet iyi ama g3 de çok fazla özellìk var.j5 de özellik veya kolaylık yok.Quick Circle Kılıf sayesinde kapağı açmadan işimi görmek güzel.g4 hakkında fazla bilgim yok
  • Benim g3te bataryanın altında d855 yazıyor fakat arka kapağı çıkarınca sol üstte D850 0317 yazıyo bide en üstte bide en alltta doğru olan hangisi acaba
  • Beyler fullmics 5.0 kurdum kamera uygulamasi yok. Ne yapmam gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Beyler fullmics 5.0 kurdum kamera uygulamasi yok. Ne yapmam gerek

şuan o romda değilim ama yanlış hatrlamıyorsam fullhub uygumalasında fix bölümüne gelip camera fix dosyasını indirip twrp den flaşlıcaksın kardeşim
  • eto83 kullanıcısına yanıt
    Up beyler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ABREC

Kalibrasyon mu diyorsun hocam ?

bir nevi kalibrasyonda sayılır pilinizin ömrünü uzatır lityum pilleri sonuna kadar bitirmek iyi değildir bildiğim kadarıyla
  • Evet dediğin gibi kamera hubun içinde tweskslerde indirip Recovery den yükleniyor..
    Benim kafama takılan fulöics aroma ekranında ilk gelen value yazan yer var yüzde 50/75 bu şekilde bu ne işe yarıyor ekran ile ilgili sanırım birde ctt mod var bunları seçmelimi yoksa direk stock deyip geçmeliyiz şu an seçtim gerçi tam olarak ne işe yaradığını bilmediğim halde :))

• Geçen sene martta aldığım g3'ümün ekranı pazartesi günü bir anda karardı. Devamında geri açabildiysem de telefonu ekran sürekli ya yavaş yavaş kararıyor ya da tamamen bir anda sönüyor. Çoğunlukla ekran hala açık oluyor. Dokunmatiği kullanabiliyorum. Görmeden mesaj falan bile yazmaya başladım. Ekran kilidini kapatıp 30 sn bekleyince tekrardan kısa bir süre kullanabiliyorum telefonu. Sorun ekranla ilgili diyeceğim değil gibi. Telefonu ne kadar aktif kullandığıma göre değişiyor. Örneğin telefon şarjdayken ekranını açtığım anda giderken, uçuş 1 2 dakikaya kadar çıkıyor. internete bağlıyken de bu süre oldukça düşüyor. bırakın bişeyler yapmayı, deezer ı açmam bile kaç kararıp açmada anca mümkün olabiliyor. Sorun neyle ilgili olabilir?
  • 
Sayfa: önceki 31463147314831493150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.