Şimdi Ara

League Of Legends Oyunu KYK EngeLi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
27.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • League Of Legends Oyunu Kyk engeLLedi.. Ve Biz Artık Bu Oyuna Giremiyoruz.. Kepard Diye VPN Değiştirmeye Yarayan Bir Program Var Onun Sayesinde GirebiLiyoruz Fakat Onun İçinde Artık Ücret İsteniyor ... Başka Bir ŞekiLde EngeLi KaLdırmanın YoLu Yok mu ArkadaşLar.. Yardımcı OLabiLirmisiniz?

SpotLux Eski Sürüm Link
    Eski Sürüm Vpn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BURO_ -- 7 Kasım 2014; 14:32:19 >

• Eve çıkmak.
  • acaluka kullanıcısına yanıt
    H Başka Çözüm Lazım Eve Çıkamıyoruz MaLesef..
  • BURO_ kullanıcısına yanıt
    Hocam şaka bir yana, ben de 2 sene KYK yurdunda kaldım. Böyle sorunlarımız olmamıştı. Sanırım yapacak çok da bir şey yok :/ Umarım çözülür, çünkü saçmalık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BURO_

League Of Legends Oyunu Kyk engeLLedi.. Ve Biz Artık Bu Oyuna Giremiyoruz.. Kepard Diye VPN Değiştirmeye Yarayan Bir Program Var Onun Sayesinde GirebiLiyoruz Fakat Onun İçinde Artık Ücret İsteniyor ... Başka Bir ŞekiLde EngeLi KaLdırmanın YoLu Yok mu ArkadaşLar.. Yardımcı OLabiLirmisiniz?

Hala kelime içerisinde L harfini büyük kullanan insan kaldı mı diye düşünüyodum ben. Varmış demek ki. MSN zamanında ne kullanırdık be. Bence vazgeç bu huyundan. Güzel gözükmüyor. .

VPN programları tek çaren. HotSpot Shield dene bi.
  • vpn olur fakat ping yapar.

spotflux vardı
  • SpotfLux War Gardesh Bi Dene Pişman OLmazsın Baq Oke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o nasıl yazma biçimidir Türkçeden soğudum
  • Şu L harflerini büyük yazma olayı 10 sene öncesindeki bir akım değil miydi?
  • yurtta lol'ü kaç pingle oynuyorsunuz ki?
  • yurdun internetinde lagdan oynanmaz en iyisi telefonuna internet paketi yap ondan oyna bir oyun ortalama 8 mb falan harcıyor
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Evet O Programı Denedim MaLesef Ping Çok Yüksek OLuyor. :( Yurdun İnternetide Çok HızLı İyi Oynuyoruz Keypard Programı İLe Fakat SpotfLux Programında Aşırı Derece Ping Sorunu Var :(
  • quote:

League Of Legends Oyunu Kyk engeLLedi.. Ve Biz Artık Bu Oyuna Giremiyoruz.. Kepard Diye VPN Değiştirmeye Yarayan Bir Program Var Onun Sayesinde GirebiLiyoruz Fakat Onun İçinde Artık Ücret İsteniyor ... Başka Bir ŞekiLde EngeLi KaLdırmanın YoLu Yok mu ArkadaşLar.. Yardımcı OLabiLirmisiniz?

Hotspot shield diye bir program var dene derim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: RedSaycon

quote:

Hotspot shield diye bir program var dene derim hocam.

Hotspotshield'ın free versiyonu da ping yapıyor. Elite sürümü ise ücretli, bence siz yerel seçimlerde oyunuzu düzgün kullanın.

• Derslerıne calıs kardesım en ıyı cozum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

quote:

Hala kelime içerisinde L harfini büyük kullanan insan kaldı mı diye düşünüyodum ben. Varmış demek ki. MSN zamanında ne kullanırdık be. Bence vazgeç bu huyundan. Güzel gözükmüyor. .

VPN programları tek çaren. HotSpot Shield dene bi.

Hotspot shield işini görebilir aynen fakat hotspot shield veri falan indiriyo kafasına göre.Lag yapabilir.

• Ultrasurf deneyin ama yine de lag yapacaktır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 oyun kaç mb yiyordu telefon internetiyle ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SinCitySakini

yurdun internetinde lagdan oynanmaz en iyisi telefonuna internet paketi yap ondan oyna bir oyun ortalama 8 mb falan harcıyor

Bilmeden konuşmayın bari en az 20-25 yiyor 1 oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Clown.031

1 oyun kaç mb yiyordu telefon internetiyle ?

ortalama 20 mb
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.