Şimdi Ara

League Of Legends Oyunu KYK EngeLi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
27.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyuna girilmediği gibi lol forumunada girilmiyor :D komik bir olay ya :D
  • Digitalix kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Katılıyorum.
  • CrashBone kullanıcısına yanıt
    tam olarak çözemedim programı sadece interneti mi hızlandırıyor yoksa vpn mi değiştiriyor? ayrıca programı çalıştırdığım zaman yasaklı sitelere erişim sağlayamıyorum, yani lol'ede girmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BURO_

GoLd V'deyim Ben, BiLmeden Etmeden Boş Konuşma.

büyük başarı gold v miş arkadaş alkışlayın
  • yerel secim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devlet bize bakmiyi bizi LoL a sokmiyi
  • Mağduruz bize yardım edin.
  • bedava vpnbook var googleda aratırsan bulursun yasaklı sitelere giriyor zamanında kykda bununla silkroada girerdim lolde çalışırmı bi dene istersen
  • benm kaldgm yurtta vpn uygulamaları bıle calsmıyor gıreblen halledebln varmı?
  • Ben de dota2 oynamak için bir yol araştırıyordum ve sonunda buldum ping olmadan cayır cayır oynuyorum. MegasVPN ile KYK da LoL Dota2 Torrent falan hepsi çalışıyor. Yabancı falan da değil adamlar neredeyse 7/24 canlı destekleri var.

Vereyim linkini hayır dualarınızı alayım.www.megasvpn.com
  • MegasVPN kullan lagsiz baglanti istiyorsan. Ücretsiz denemesini indir kur sonra rahat rahat oyna LoL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iqHiLeyiN HorDd QoNu O.o

• Megas vpn oldu eyv ama cok lag var

• Aranızda toplanın GTA V alın ciddiyim çalısan vpn biliyorum :D su ana kadar kullandım sıkıntıda olmadı free hemde bir sürüde ülke var. Sadece GTA V alınırsa derim alan kişilere yoksa nette yayılır bunuda bloke ederler o yüzden mesaj atmayın söyler misin diye ^^
  • Sanırım hotspotla bağlanıp sonradan kyk netine dönünce sorunsuz oynanıyor.

Mesala telefonun internetinden oyuna girip sonrasında kyk bağlanırsanda sorun olmaz oyundan çıkana kadar full takılırsın.

5kb sn internetler var 5 liraya onlardan al 1 ay kullan.

Ha birde usbde olsun oyun patch geldiğinde gider cafeden 2 dakkada günceller gelirsin.Zaten çok sık patch gelmior haftada 1 :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßLacKLioN

Aranızda toplanın GTA V alın ciddiyim çalısan vpn biliyorum :D su ana kadar kullandım sıkıntıda olmadı free hemde bir sürüde ülke var. Sadece GTA V alınırsa derim alan kişilere yoksa nette yayılır bunuda bloke ederler o yüzden mesaj atmayın söyler misin diye ^^

Sol böbreğimi de vereyim ister miisn ?
  • tarican10 kullanıcısına yanıt
    olur valla
  • tarican10 kullanıcısına yanıt
    bu arada isteyen ister benim su an girdigim vpnde her şeye girebiliyorum torrent steam origin vs vs Hemde bedava konu açıp bedavaya anlatacak kadarda ahmak değilim kimse kusura bakmasın 2. dönem başladıgından beridirde kullanıyorm sıkıntı yok konu acmamamın dagıtmamamın sebebide bu yöntemde kısa sürede yayılır bunuda blocklarlarsa sıkıntı olur hepimiz için o yüzden GTA V alın söyleyeyim yöntemi :) yanlız net alemine yaymamak şartı ile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßLacKLioN

bu arada isteyen ister benim su an girdigim vpnde her şeye girebiliyorum torrent steam origin vs vs Hemde bedava konu açıp bedavaya anlatacak kadarda ahmak değilim kimse kusura bakmasın 2. dönem başladıgından beridirde kullanıyorm sıkıntı yok konu acmamamın dagıtmamamın sebebide bu yöntemde kısa sürede yayılır bunuda blocklarlarsa sıkıntı olur hepimiz için o yüzden GTA V alın söyleyeyim yöntemi :) yanlız net alemine yaymamak şartı ile :)

Iyi gunler kardes

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.