Şimdi Ara

WhatsApp'e sesli görüşme desteği geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WhatsApp'e sesli görüşme desteği geliyor

Facebook’un 16 milyar dolara satın aldığı WhatsApp’den kullanıcılara müjdeli haber: sesli görüşme desteği 2.çeyrek içerisinde geliyor.

WhatsApp’in kurucu ortaklarından ve icra kurulu başkanı Jan Koum, Mobil Dünya Kongresi 2014’de yaptığı açıklama ile popüler iletişim uygulamasının sesli görüşme desteğine yakında kavuşacağını söyledi. Koum, WhatsApp üzerinden sesli görüşmenin, 2.çeyrek içerisinde öncelikle iOS ve Android platformlarında kullanıma sunulacağını söylerken; Windows Phone ve BlackBerry’nin sesli görüşme desteğine daha ileriki bir tarihte kavuşacağını söyledi.

WhatsApp ile ilgili son istatistikleri de paylaşan Jan Koum, WhatsApp’in aylık aktif kullanıcı sayısının 465 milyon, günlük aktif kullanıcı sayısının ise 330 milyona yükseldiğini açıkladı.

• mark yapdi yapacagini yine
  • Bence işi bozacaklar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 milyarı daha fazla veri sayesinde geri çıkartacaklar.
  • Viber gibi olacak yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whatsapp ile vedalaşın, Mark aldı mahfedecek ...
  • keşke facbook ile video görüşme özelligide eklense pc-telefon arasında

• Skype yalan olacak !

• WhatsApp’in son günleridir arkadaşlar..
  • Programı şişirip yavaşlatmazlar inşallah.

• whatsapp'a sadık bir kitle yaratan sadeliğidir. umarım bu sadeliği ve kolaylığı bozmazlar
  • Zaten simgesinde ahize olupta konuşma desteğinin olmaması bana enteresan geliyordu.

• Vibera geçtim mutluyum . Seni mi çekecem mark!

• quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

Zaten simgesinde ahize olupta konuşma desteğinin olmaması bana enteresan geliyordu.

arkadaş logodaki inceliği anlamayıp üstüne böl yorum yapınca çok komik oluyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3DMystic

quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam

Zaten simgesinde ahize olupta konuşma desteğinin olmaması bana enteresan geliyordu.

arkadaş logodaki inceliği anlamayıp üstüne böl yorum yapınca çok komik oluyorsunuz

yorumumu anlamayıp üstüne böl yorum yapınca çok komik oluyorsunuz
  • Hazır konu açılmışken; whatsapp benzeri en iyi alternatifi nedir...:D

• bekleyip göreceğiz
  • Skype gibi paralı olur. Aylık kontör verir aştığında ödeme ister büyük ihtimal.
  • Bu güzel bir olay lakin gelecekte yapacakları WhatsApp ı ne kadar ileri götürecek kimse emin olamaz o konudan özellikle bu adamlar satın aldıktan sonra.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zalim Turkcell'in tarifelerine para vermek zorunda kalmayız umarım artık.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.