Şimdi Ara

Samsung Galaxy S5 ön inceleme 'Büyük Başarı mı? Hüsran mı?'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
587
Cevap
5
Favori
14.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S5, kalp atış hızı ölçmekten, parmak izi tanımaya kadar bir çok şeyi yapıyor, en hızlı işlemciyi, en iyi kamerayı taşıyor, 4k video çekiyor, toz su geçirmiyor. Peki tüm bunlar en iyisin olmak için yeterli mi?

Bütün detaylar ön incelememizde. 

• Yakında s5 zoom, active, mini, plus da çıkar. Ben onları bekleyeceğim.

Edit: bu telefona s4 plus deselerdi daha iyiydi. Çünkü s4 ile aralarında öyle ahım şahım bir fark yok.

Samsung Galaxy S5 ön inceleme 'Büyük Başarı mı? Hüsran mı?'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 26 Şubat 2014; 12:12:30 >
  • koskaca bir hüsran olmuş.
    bizim millet savunulacak birseyini bulur illa ki.
    bu da satar o yüzden :D

• BİR S3 KULLANICISI OLARAK BEKLEDİĞİM S5

- 5.2 inçlik QHD ekran
    - Qualcomm Snapdragon 805 son işlemci
    - 3 GB Ram
    - Parmak izi okuyucusu
    - 20 megapiksel kamera
    - 3000mAh batarya
    - Farklı bir tasarım ve yeni aliminyum gövde yapısı

SAMSUNGUN ŞAKA GİBİ BİZE TANITTIĞI S5

- 5.1 inçlik Super AMOLED HD ekran
    - Qualcomm Snapdragon 800 işlemci
    - 2 GB Ram
    - Parmak izi okuyucusu
    - 16 megapiksel kamera
    - 2800mAh batarya
    - aynı tasarım ve hala plastikkkkk

• Diğer konulardaki yorumlara bakılırsa, hüsran.
  • HTC ONE voleyi vurur bu özelliklerden sonra. hem donanım hem tasarım. milletin samsung'dan ağzı yandı. HTC'nin bu sene one'a verdiği değer kullanıcıları buraya iter.

Mart'ta htc tanıtım yapmadan geçiş yapılmaz.

• Edit: Yukarıdaki çöp yorumunu kaldırdığı için ve artık şu bilgisiz, yüzeysel, anormal olarak yorum yapan kullanıcılar yerine eski donanımhaber kullanıcı kitlesini hepimizin yakalamasını istememizden dolayı,DH yonetiminin bu hareketinden dolayıda, bunu isteyen tüm donanımhaber kullanıcıları ve kendim adına, teşekkürü bir borç bilirim...

Arkadaşlar Galaxy S2 ve S4 kullanan birisi ve Bir Samsung fanı olarak şunu net ve samimi olarak söylemek istiyorum...

Samsungun elinde şu anda esnek ekran teknolojisi ve bir ton yeni teknolojisi var, diğer firmalarında kendine özgü teknoloji ve yeniliklerinin olduğu gibi... Galaxy s5 i s4 ün neredeyse aynısı olarak piyasaya sürdü... Yenilik getirmedi...

Samsung'un şu anda Youm bükülebilir ekranı piyasaya sunması gerek ki müthiş bir rekabet olsun ve diğer firmalarda elinden ne geliyorsa Samsung'u geçmek için sunsun, böylece her sene hayatımız kolaylaşacak ve yenilikler görmüş olacağız.. Bakınız şu anda yeni lanse edilen Gear fit sağlık takip cihazında kavisli ekran kullanmaya başladı bile Samsung....

Samsung Galaxy S5 ön inceleme 'Büyük Başarı mı? Hüsran mı?' Samsung Galaxy S5 ön inceleme 'Büyük Başarı mı? Hüsran mı?' Samsung Galaxy S5 ön inceleme 'Büyük Başarı mı? Hüsran mı?'

Bu senenin yıldızı net Sony Z2 ve LG G3 olmalı..

Lütfen galaxy s5 almayın,, Samsung un satışlarının düşmesi, gelecek sene daha iyi bir cihazla karşımıza çıkmasına belkide esneyebilen ekranlar ile gelmesine neden olacaktır...

Unutmayalım ki herkesin amacı en iyi fiyat ile en kaliteli, en iyi telefonu almak olmalıdır...

Ayrıca lütfen artık plastik, leğen, çöp tarzı yakıştırmalar yapmadan, düzgünce olumsuz ve olumlu yönlerini, diğer cihazlarla karşılaştırarak yapalım, Herkes yararlansın..

Esen kalın

1.20 den sonra izleyin ne dediğimi anlayacaksınız..

Samsung Galaxy S5 ön inceleme 'Büyük Başarı mı? Hüsran mı?' Samsung Galaxy S5 ön inceleme 'Büyük Başarı mı? Hüsran mı?' Samsung Galaxy S5 ön inceleme 'Büyük Başarı mı? Hüsran mı?'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 27 Şubat 2014; 0:49:29 >

• Samsung bu telefonu Galaxy S4 satışlarını patlatmak için çıkarmış galiba?..

• Benim beklentilerimi ki cogu kisinin beklentilerini karsilayamadi.. Umarim S5 satislari beklentilerin cok altinda kalir ve kullanicilarin isteklerine cevap veren telefonu yaparlar.. 2 yildir bekliyorum alip uzun yillar kullanacagim bir telefon cikmadi daha..

• http://i.tmgrup.com.tr/tkn/2014/02/24/830751265518.jpg

Neyin Kafası Bu? S4 ekranı daha iyimiş inceleme yapanlar diyor ekran çok güzel diye. s4 ile arasında ahım sahımlık bir fark yok. işlemci desen benim de 2.50 de çalışıyor. ve inan bakınca hiç bir albenisi yok.

• En iyi kameraya sahipmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma bir telfon aceleye gelmiş bir çalışmanın ürünü...

• kalp atış hızı ölçer diğer sensörler gibi düzgün çalışmayacaktır..
  • lg g pro2 ve xperia z2 gerçekten süper olmuş.
    s5 yalan oldu.htc ne yapacak bakalım...

• Test sonuclarinda 35500 ü geciyor phonearena incelemelerinde ds elite incelemenizde 32500 lerde puan aliyor

• Tasarım tam bir fiyasko orası belli.

• Sen bir yıldır sen 3 mılyon milyar yatırım yapmışsın sen ne yapmışsın? rami 3 gb yap diyorum sen bana diyorsun senin dinini imanını biiiip.. evde çucuklar ağlıyor real racing s5te de çalışmıyür. sen bari donanım yapmadın tasarım yapaydın halen daha plastik veriyorsun.

Melek Samsubaşı.

• dert etmez tabi adamlar tasarımı

Kağıda sarsa alacak 50 adam tanıyorum
  • note 2 im daha iyi..devam
  • Olmamış samsung.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.