Şimdi Ara

Sony Xperia Z2 ön inceleme (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
5
Favori
30.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alestra123

quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

quote:

Orijinalden alıntı: alestra123

quote:

Orijinalden alıntı: hasanhoca

Z2 gelmeden Z3 den bahsedilmeye başladı.Fiyat ve Türkiye resmi satışı hakkında bilgisi olan varmı?

Çalıştığım firmada bir arkadaşım Z3 çıkmış bir ofis çalışanında var yurt dışından almış diye söyleyince şaşırdım yok daha Z2 çıkmadı tam olarak dememe bile aldırmadı var var diye ısrar etti kendisinde de Z1 var
    acaba Z3 gerçekten çıkmışmıdır.

BlackBerry Z3.

BlackBerry Z3. deyil ben SONY Z3 den bahsediyorum dün tekrar tekrar sordum arkadaşıma dediki sahibi telefondan ve teknolojiden iyi anlayan birisi yürt dışından getirtmiş.Bugün baktımızda okadar çok deyişik cihazlar varki sonderece mükemel fakat ülkemize gelmiyor

http://www.teknolojioku.com/haber/sony-xperia-z3-agustosta-gelebilir-16842.html

Maalesef yanlış biliyor arkadaşınız, şuanda öyle bir model yok. Arkadaşınıza Z2'nin Avrupada dağıtımına yeni başlandığını söyleyin. İyi forumlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ön kamerası var mı onu merak ediyorum. bu arada samsung,LG ve sony den hangisini önerirsiniz? ben sony kullanıyorum çeveremdekiler sony yi çok eleştiriyor onlar ne kadar eleştirseler de sony ye karsı olan sempatim diğer markalara karsı yok.ayrıca Z ve Z1 çok kasıyor mu onu da merak edeiyorum. kullanan arkadaşlar cevap verirse çok mutlu olurum :)

• Böyle devamsal bir cihazın kamerası keşkee Z1 den daha iyi oolsaydı :(

• Sony TR "kayıt" açmış resmi sitesinde. Önceden burada "pek yakında" yazıyordu. Hayrola?!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Böyle devamsal bir cihazın kamerası keşkee Z1 den daha iyi oolsaydı :(

http://connect.dpreview.com/post/7648926081/dxomark-mobile-report-sony-xperia-z2
  • sony nihayet z2 ile en iyiye ulaştı.

özellikle mükemmel kaliteli ips ekran
  • Guzell

• htc m7 tuttu bekledik m8 i 2500tl sony z ye güzel dedik z1 de hataları giderildi dedik z2 işte tamam dedik 2399tl fiyatı. ama durun bunların fiyatını oppo, xiamo, lg markası kırıcak zaten sonrada yalvarsa alan olmaz.

• G3 çıktıktan sonra gerçekten HTC nin ve Sony nin bir şeyler yapması gerekecek fiyat politikalarına. Tabi LG madem market böyle bizde 2000 üstünü gömelim derse iş değişir. Bir de 2k-4k ekranlardan bahsediliyor ben LG nin de 2200 gibi bir fiyattan çıkabileceğinden ve bu fiyatların oturmasından korkuyorum.
  • Yine sony den bomba gibi bir telefon, piyasayı alt üst edecek
  • gsmarena kapsamlı bir inceleme yapmış z2 yi, ancak performans sonuçları pek iyi görünmüyor neden acaba

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z2-review-1078p5.php
  • VİDEO BULUNAMADI
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

gsmarena kapsamlı bir inceleme yapmış z2 yi, ancak performans sonuçları pek iyi görünmüyor neden acaba

Telefonu bench yapmak için almıyoruz.bu seviyedeki telefonlarda artık performans yavaş demek saçma.arayüzden kaynaklı kasmalar da sadece Samsung touchwiz'e mahsus.Ben batarya ve ses performansına bakarım.ikisi de mükemmel olmuş.özellikle z1'e çok fark atmış.

Sony kulaklıktaki ses seviyesi biraz düşük demiş ama Sony ekolayzır samsung'lardan farklı çalışıyor.tüm ekolayzır'ı yükselince ses seviyesi de artıyordu.değiştirmedilerse bu sorunu çözmek bu kadar kolay.samsung'da bass artırınca arka planda mid ve tiz seviyeleri kısılıyor.ikisinden de kullandım ondan biliyorum.

Herşey bir yana tabi fiyat yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 18 Mayıs 2014; 23:26:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TVuzmani

htc m7 tuttu bekledik m8 i 2500tl sony z ye güzel dedik z1 de hataları giderildi dedik z2 işte tamam dedik 2399tl fiyatı. ama durun bunların fiyatını oppo, xiamo, lg markası kırıcak zaten sonrada yalvarsa alan olmaz.

O zaman mecbur asagi cekecekler fiyatlari. Yoksa satamazlar. Diger markalarin da cihazlari gercekten iyi.

• Güzel telefon malzeme kaliteside çok iyi ama kutu gibi !
  • CATBALCA kullanıcısına yanıt
    nasıl olacak? piramit şeklinde mi? iPhone'da kutu gibi... onuda beğenme o zaman...
  • grezimonk kullanıcısına yanıt
    Köşeli , ağır , ekran boyutuna göre telefon büyük . Sanal tuşlarda olunca ekran iyice küçülüyor zati.
  • CATBALCA kullanıcısına yanıt
    usb dokunmatik tuş yapıp satacak girişimci niye yok? xperia Z2 kullanıcıları kesin alır...
  • Hala karanlık ortam çekimi rezalet hayvan gibi Noise var fotoğraflarda

Superior auto mode ise sadece 8 mp de çalışıyor kısacası Z3'ü beklemek lazım yazık buna verilen paraya

• quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

quote:

Orijinalden alıntı: atroce

gsmarena kapsamlı bir inceleme yapmış z2 yi, ancak performans sonuçları pek iyi görünmüyor neden acaba

Telefonu bench yapmak için almıyoruz.bu seviyedeki telefonlarda artık performans yavaş demek saçma.arayüzden kaynaklı kasmalar da sadece Samsung touchwiz'e mahsus.Ben batarya ve ses performansına bakarım.ikisi de mükemmel olmuş.özellikle z1'e çok fark atmış.

Sony kulaklıktaki ses seviyesi biraz düşük demiş ama Sony ekolayzır samsung'lardan farklı çalışıyor.tüm ekolayzır'ı yükselince ses seviyesi de artıyordu.değiştirmedilerse bu sorunu çözmek bu kadar kolay.samsung'da bass artırınca arka planda mid ve tiz seviyeleri kısılıyor.ikisinden de kullandım ondan biliyorum.

Herşey bir yana tabi fiyat yüksek.

dostum bende biliyorum günlük hayatta performans verilerinin pek işe yaramadığını

ama merak ettim başka telefonlarla da değil üstelik z1 ile kıyas ettiğimde hem yeni bir işlemci hem 3 gb ram hem yeni yazılım olmasına rağmen bench de neden kaldığını merak ettim

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.