Şimdi Ara

LG G Pro 2 ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
1.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG'nin telefon tablet hibriti cihazlar kategorisindeki yeni amiral gemisi LG G Pro 2'i sizler için değerlendiriyoruz.

• tasarım süper.

• fiyat konusunda lg g2nin girdiği fiyat yani 1600TL civarında girerse oldukça iyi bir cihaz

• Beyler bu telefon simdi G2'den ustun mu ? Yakinda G2 almayi dusunen bir yakinim varda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesut abi note 3 den çokta büyük durmuyo dedi ama yan yana koyup bakmak lazım bana bayaa buyuk geldi onun dısında turkıyedekı note 3 un resım kalıtesı zaten g2 den kotu bundada g2 den daha ıyı bır lens kullanıldıgı daha avantajlı oldugunu dusunuyorum ama artık 6 inc lık telefonada bır kalem destegı lazımdı dıye dusunuyorum

• Her yıl bizim ellerimiz mi büyüyor da telefon üreticileri telefonları büyütüyor anlayamadım ? Bir zamanlar biz bu cep telefonlarını tek elle kullanırdık evlat !!! diyeceğimiz zamanlar gelecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: saakirt

mesut abi note 3 den çokta büyük durmuyo dedi ama yan yana koyup bakmak lazım bana bayaa buyuk geldi onun dısında turkıyedekı note 3 un resım kalıtesı zaten g2 den kotu bundada g2 den daha ıyı bır lens kullanıldıgı daha avantajlı oldugunu dusunuyorum ama artık 6 inc lık telefonada bır kalem destegı lazımdı dıye dusunuyorum

iki telefonunda ölçüleri belli hocam.kalınlık aynı 8.3mm ama g pro 2'nin boy ve en olarak birkaç milim fazlası var.
  • 3200mah pil mi?,
    şu lg varya batarya yapmıyo akü yapıyo :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Bocaboston

quote:

Orijinalden alıntı: saakirt

mesut abi note 3 den çokta büyük durmuyo dedi ama yan yana koyup bakmak lazım bana bayaa buyuk geldi onun dısında turkıyedekı note 3 un resım kalıtesı zaten g2 den kotu bundada g2 den daha ıyı bır lens kullanıldıgı daha avantajlı oldugunu dusunuyorum ama artık 6 inc lık telefonada bır kalem destegı lazımdı dıye dusunuyorum

iki telefonunda ölçüleri belli hocam.kalınlık aynı 8.3mm ama g pro 2'nin boy ve en olarak birkaç milim fazlası var.

ya birde standart s800 kullanılmıs gsmarena da oyle yazıyo ab ac diye inliyo mobil dünya kongresi yuh ya
  • LG Optimus G Pro 2 F350
    LG Optimus G Pro 2 D837 for Europe

gsm arena 2 adet farklı modelden bahsedıyo içerikleri aynımı yoksa farklılık varmı ?

• telefon süper dememiz için 1599tlye girmeli. ha 2bin tlye girerse çöp der geçeriz.
    benim gözümde sony z1 çöp kutusu gibi 2.200tl ulan adamlar utanmadan z1mini 2bin tl çekti applee sanıyor kendini çöpler. z2 nin fiyatı bi şahin fiyatı olcakmış:D

• ya şu forumda butun telefonların eksık yonlerını soyluyorum her konuda '-' leri basıyorlar bırtek lg de rahat yorum yapabiliyor insan yemın edıyorum iyiki lg almısım fanboyluk yok ya rahat rahat telefonu tartısabılıyoruz

• Lumia 1520 dışında şık bir phablet göremiyorum.

• Kamera sorunları hala nasıl devam eder ya!
    Bu firmalar hiç mi akıllanmıyor. Kimse geri dönüş yapmıyor mu bunlara ne biçim iş anlamadım ki.

• telefon büyük ama inceliğiyle güzel duruyo g2 gibi arkasında gıcırtı sesi olacak mi? Fiyat olarak g2 gibi 1600den girerse satılabilir onun üstü de verilmez

• Lg g2 yakaladığı başarı muhazzam gerçekten bu telefonlada başarıya devam edicek gibi geliyor

birde LG G3 çıkınca görelim :)

• 4k çekiyorda oynatabiliyormu birde burası var...z2 çekiyor ama oynatamıyor malesef...

onun dışında cihaz şık,ama g2 de mp3 kalitesi çok düşüktü bunlar iyileştirildimi önemli!..

• note 3 ten daha iyi bi arayüz daha iyi bi fiyatla gelecektir boyutlar daha iyi ..

bence kalemle ilgili çalışmalar yapmalı lg ekran öyle olunca çıkarıp yazası geliyo insanın

• saakirt S kullanıcısına yanıt
    g2 dekı gıbı olabılır

f350 de karasal yayın yapan anten felan mevcut olur..

belkı gpro2 yekpare kasa gelebılır
  • xxxx1 kullanıcısına yanıt
    z2'nin 4k oynatamadığını nerden çıkardınız merak ediyorum 4k'yi z1 bile oynatıyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.