Şimdi Ara

MWC 2014 : Nokia'dan düşük maliyetli cep telefonu - 220

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• MWC 2014 : Nokia'dan düşük maliyetli cep telefonu - 220

MWC 2014 macerasını düşük maliyetli telefonlarla devam ettiren Nokia'nın son cihazı fiyatlandırması ile dikkat çeken 220 adlı cep telefonu oldu.

Gelişmekte olan ülke pazarlarını hedefleyen Nokia 220 aslında Nokia 110 modelinin devamı konumunda ve vergiler hariç 40$ gibi bir fiyat etiketi ile en ucuz cihazlar arasında yerini almayı başarıyor. 

2.4 inçlik renkli bir ekrana sahip olan model 2MP çözünürlükte kamera taşıyor ve 32GB'a kadar microSD ile hafıza destekleniyor. Veri transferi için microUSB girişi sunan cihaz, Bluetooth 2.1 üzerinden Nokia SLAM uygulaması ile kablosuz olarak veri paylaşabiliyor.

Nokia'nın diğer cep telefonları gibi uzun kullanım süreleri cihazı dikkate değer yapıyor. GSM şebekelerini destekleyen cihaz çift SIM versiyonunda 24 gün, tek SIM versiyonunda 29 gün bekleme süreleri ile 13 saat konuşma ve 51 saat medya oynatma imkanı sunuyor. 

5 renk seçeneği ile önümüzdeki haftalarda belirli pazarlarda satışa sunulacak olan model 40$ yaklaşık fiyat etiketine sahip olacak.  

• 250-300 tl olur türkiye fiyatı malesef

• Dh sana sesleniyorum yapsana bi s5 haberi haber altinda biraz dalga gecelimm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaman29 -- 24 Şubat 2014; 23:43:01 >
  • Sar değeri düşük olsun. Nokia telefonların çoğunun sar değeri 1,200 ün üstünde.

• asha serisinden mi bu?

• S5 tanıtılalı saatler oldu. Özelliklerini, şeklini begensekte beğenmesekte tanıtıldı. Hala haberi yok. Bu ne ciddiyetsizliktir. Diyecek söz bulamıyorum.

• bize göre düşük telefon yok arkadas 300lirayı gözden çıkarcan

• 25 dolara firefox osli akilli teller cikacakken , nokia bu piyasayi ne kadar elinde tutar bilmem.

• Yemin ediyorum bıktım mobil haberlerden. Son 18 haberden 15'i telefon... Ya teknoloji demek telefon demek mi? Burası teknoloji haber sitesi değil mi? Telefon ilgi çekiyor ama bir yere kadar. Resmen gına geldi telefon telefon insaf...

• bence telefonlar güzel. whatsapp, face tarzı uygulamalar ön yüklü gelirse alınabilir.

• 3310 varken bu alınmaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lockheed

Yemin ediyorum bıktım mobil haberlerden. Son 18 haberden 15'i telefon... Ya teknoloji demek telefon demek mi? Burası teknoloji haber sitesi değil mi? Telefon ilgi çekiyor ama bir yere kadar. Resmen gına geldi telefon telefon insaf...

Şu an mobil dünya kongresi var bu normal değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia öldü bitti dedik orta segmentin kaymagini wpli ve asha lı telefonları yedi

• quote:

Orijinalden alıntı: WhiteLotus

quote:

Orijinalden alıntı: Lockheed

Yemin ediyorum bıktım mobil haberlerden. Son 18 haberden 15'i telefon... Ya teknoloji demek telefon demek mi? Burası teknoloji haber sitesi değil mi? Telefon ilgi çekiyor ama bir yere kadar. Resmen gına geldi telefon telefon insaf...

Şu an mobil dünya kongresi var bu normal değil mi?

Doğrudur, ancak o kongre olmadığı zamanlarda da böyle :)
  • ÇÖP

• Keşke telefon vergileri standart değil de % hesabıyla olsa. Böyle ucuz telefonlardan 2-3 ayda bir alır kullanırdık.
  • şimdi el oğlu buna 80 lira para verip alacakken biz 120tl baz vergi ödeyip 200 liraya alabileceğiz demi?bunu alan adam zaten maliyete odaklanırken bu derece bi uygulama....

• Wp ile ugrassinlar.

Seri üretim manasiz

• bize iphone yurtdışı fiyatından gelir :D

• nokia 105 i 20$ a sattılar türkiyeye 200tl ye geldi. Düz hesap bu telefon 250 tl olur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.