Şimdi Ara

Samsung Galaxy S5 ortaya çıktı: 16MP kamera, parmakizi okuyucusu, su geçirmez kasa (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.477
Cevap
9
Favori
32.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir Galaxy S3 kullanıcı olarak bunu görünce büyük hayal kırıklığına uğradım.
    Artık bu sene Samsung'un değil HTC, Sony ve LG'nin büyük sıçrama yapacağı yıl olarak hatırlarda kalacaktır.

• Hayal kırıklığı falan derken yine satış rekorları kırar,her S serisinde olduğı gibi.
  • ***@rmour*** kullanıcısına yanıt
    bükülen, carpip yakarak öldüren tekno tuglayi niye hatirlattin simdi?...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • almayın çıktıktan sonra. bu çıktıktan 2-3 ay sonra premium serisi s5 gelcek çelik kasa ve daha iyi donanımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    tasarımdan çok anlıyorsan sen yapta görelim... öyle uzaktan atıp tutmak kolay...
  • quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

tasarımdan çok anlıyorsan sen yapta görelim... öyle uzaktan atıp tutmak kolay...

yapanlar yapiyor kardesim
    ben tasarim yapamam ama tasarimda cigir acanlari cok gorurum(her konuda)
    koskoca samsung sirketinde s3 den sonra gorunum olarak insani cezbedecek tasarim uygulamasini beklerdim

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG tasarımı kullanıcıya bıraksa kimbilir nasıl sonuç alır...
  • Kötü olmuş harbiden

• quote:

Orijinalden alıntı: grezimonk

SAMSUNG tasarımı kullanıcıya bıraksa kimbilir nasıl sonuç alır...

kullanicinin fikrinide almasina gerek yok
    suanda 5 inch ekran boyutu ideal
    samsung cihzzlarinda plastik agirlikli madde kullaniyor
    apple ise telefonun cercevesini elmastan yapiyor
    arka kisim ise metal
    buda telefonu daha ustte tutuyor
    suanda elimde galaxy wonder ve ipod touch 5 var
    yemin ediyorum
    wonderin kenarina kosesine bakiyorum
    plastik oyuncak telefon gibi
    ipod ise arka kismi metal ve cercevesinin etrafi elmas maddeden yapilmis ve cok şik olmus

• Ben ne iPhone 5'i göklere çıkardım, ne de S5'i yerin dibine soktum. Samsung avukatı gibi eleştiren herkese cevap vermişsin. Öncelikle sakin olmalısın. Ben iPhone 4 ve Galaxy SII kullanıyorum. İki telefona da hakimim. Ama ikisi için de kavga, tartışma, kıyaslama vs. gibi durumlara kesinlikle girmem. İkisi de savunmam için bana para vermiyor, aksine ben onlara para veriyorum. En önemlisi tercih meselesi. Bence sen de böyle düşünürsen daha pozitif olursun.
  • Çok gereksiz bir telefon olmuş , s5 mini bekliyoruz belki bir şeye hitap eder...4.3 inç ve 1280x720 amoled ekran güzel bi kasa ile gelirse anlamı olur yoksa s4 ün üstü hepsi benim gözümde kahve tepsisi gibi..
  • Tasarım falan aynı ama canavar telefon olmuş sonuçta 2000tl'ye bir dunya satar buda.

• s5' için s3 ve s4 kadar tutmaz istikrarlı olacağını sanmıyorum. Alan yine alır ve alıcısı da çok fazla olacak ama s3 ve s4'ün gösterdiği satış artışını göstereceğini sanmıyorum.
  • Boşa çıkarıyor samsung s4 kullanicisiyim arti bir ozelligi yok 5 in biraz ekran büyütup kitlemosler piyasaya

• Necway kullanıcısına yanıt
    Aynen..

S serisinin kralı s4 şu an..

• Telefonun içine en kral donanimi koyuyosun madem birazda dış görünümünu düzeltsen. Hala ayni plastik malzemeyi kullaniyon ! Bide o vazgecemediğin igrenç samsung arayüzü !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung yillardir neden hep amoled kullaniyor bilmiyorum. Bu dayatma nedendir? Note3'u olan arkadasim bile benim g2cnin ekranini gorunce cok begendi. Cok canli ve parlak oldugunu da belirtti. Soyle adam gibi ips ekran koysa ne guzel olurdu. Mat renklerden ve kirli beyazlardan sonra...

• Samsung billur geçiyor

• tasarım aynı yine.
  • tasarım çöp
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.