Şimdi Ara

Sony'den akıllı telefon pazarına yeni bir orta segment güreşçisi: Xperia M2 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
2.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • qhd ekran 1 gb ram s400 1,2 ghz ve 1000 tl. Komikmisiniz, Lg G2 full hd ekran 2 gb ram S600 işlemci 16 gb modeli paralel ithalat 1100 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu fiyat diyenler borcu bitmeden yeni modeli alan gpu manyağı arkadaşlar, ne kadar komik şeylersiniz öyle.
  • Slm arkadaslar telefonu inceledigim kadari ile ekran cozunurlugu biraz daha iyi olabilirdi 1280/1920 falan super olurdu ve cizilmeye darbeye dayanikli su gecirmez bir kasa on numara olurdu ve ram 2 gb olsa super olurdu islemcide ayni sekilde tabiki ama soyledigimiz gibi orta segment bir cihaz oldugu icin buda hic yoktan iyidir simdi arakdaslar sorum su ben bu telefonu almayi dusunuyorum cift hattan dolayi ve sesi guzel cikiyor ve sarji biraz daha iyi olabilirdi 3000 mh batarya olarak cok super olurdu ve bir gunde fazla giderdi sarji ama buda hic yoktan iyi simdi su varki cift hatta iken interneti nasil kullaniyoruz her hangi bir sikide sikinti oluyormu internete baglanirken iki hattimizda aktif oluyormu veya manuel olarak degistiriyormuyuz iki hattiminda internet paketinden faydalanmak istiyorum cunki sorumun birisi bu ikincisi ise hatlarimin ikiside aktif oluyormu birisi aradiginda veya arandigim zaman ararken hangi hattan aramayi nasil seciyorum veya sece biliyormuyum veya karsi taraftan birisi ile gorusurken ayni hattimdan veya diger hattimdan cagri geldigi zaman beklemeye aliyormu gorebiliyormuyum veya onu beklemeye alip digeri ile gorusebiliyormuyum ve goruntulu konusma varmi acil cevap alabilirsem sevinirim cunki alicam ve saticilar kulanmadigi icin hepsi ayri konusuyor ve ister istemez yetersiz olduklari icin kafa karistiriyorlar net cevap alamiyorum o yuzden kullanicilar yardimci olursaniz sevinirim luten iki telefon agirlik yapiyor butun islerimi tek telefonda butunlestirmek istiyorum aradigim kamera degil internet video muzik sohbet ses oyun ve iki hattimi kullana bilmek

• Sony expr. Mesajı Neden geç siliyor

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.