Şimdi Ara

Bilgisyarıma başkası girebilrmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi akşamlar.sayın ustalarım. duyduğuma göre internet aracılığı ile istenilen bilgisyara girile bilirmş.mesale siz benim bilgisayarıma girip oradakı programları sile biliyormuşsun.inşallah böyle bir şey olamaz diyorum.ama kendi kendime de şüphe ediyorum

• evet girilebilir yeterki ip bilinsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkangel

evet girilebilir yeterki ip bilinsin

nasıl gire bilir hocam.biraz açıklarmısısnız.yani girip de benim mesajlarımı okuya bilir mi
  • degişik programlarla girilebilir bunun için bir suru program var tıpkı kendi bilgisayarı gibi kullabilir.
  • bunu yapabilecek programlar var tabiki de,yalnız önemli olan programın server dosyasını karşı tarafa yedirebilmek,yani tanımadığın yada güvenmediğin kişilerden msn den falan dosya almamaya bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: ©em

bunu yapabilecek programlar var tabiki de,yalnız önemli olan programın server dosyasını karşı tarafa yedirebilmek,yani tanımadığın yada güvenmediğin kişilerden msn den falan dosya almamaya bak

bir şeyi unuttun sadece msn olmasına gerek yok mail yolu ilede ip almak yeterli olur yani subseven gibi coluk cocugun bile kulladıgı bir programa ihtiyac yok artık msn uzerinden sadece basit bir dosya gondererek karsı tarafın ip sini almak yeterli dosya içine bir program saklamana bile gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkangel -- 22 Ağustos 2006; 2:53:00 >
  • sen kur zone alarmı, hecker eliminatörü, güncel ve güzel bir antivirüsü yada internet securty programını al güvenlik seviyesini maximuma gerisine karışma... yinede birileri senin makinana girerse yapabileceğin bişi yok. demekki birilerini bayaa kızdırmışsın üstelik lamer değil de bir hackerı kızdırmışsın demektir (yada kendine fazla güvenip şansını zormış ta olabilirsin)
  • bilmiyorum bilirmisiniz eskiden bir program vardı ismi netbus bu programın birde client ler için ufak bir dosyası vardı bu dosyayı karsı tarafta kime baglanmak istiyorsanız o kişiye bunu kurdurturdunuz ve makinası internette oldugu surece sizin olurdu dosylarını siler yeni dosyalar ekler klavyenin tuslarını degiştiirir mouseun tusların degiştirir web sayfası acar mouse istedginiz yee goturur maknayı kapatır log of yapar bişeyler yazar ister notepad de ister arka plana cdromu acariçine girier kapat ac yaparsınız istedginizi yaparsınız cok guzledir ama işte tek sorun artık bu program sadece win98 de kaldı xp de olmuyor calısmıyor zaten clientler için olan dosyasnıda ben internette bulamadım onsuz baglanmıyor yani anlayacagınız birinin size baglanabilmesi için sizin maknanıza bir sey kurdurması gerekiyor obur turlu baglanmak cok zor
  • quote:

Orjinalden alıntı: madpirates

bilmiyorum bilirmisiniz eskiden bir program vardı ismi netbus bu programın birde client ler için ufak bir dosyası vardı bu dosyayı karsı tarafta kime baglanmak istiyorsanız o kişiye bunu kurdurturdunuz ve makinası internette oldugu surece sizin olurdu dosylarını siler yeni dosyalar ekler klavyenin tuslarını degiştiirir mouseun tusların degiştirir web sayfası acar mouse istedginiz yee goturur maknayı kapatır log of yapar bişeyler yazar ister notepad de ister arka plana cdromu acariçine girier kapat ac yaparsınız istedginizi yaparsınız cok guzledir ama işte tek sorun artık bu program sadece win98 de kaldı xp de olmuyor calısmıyor zaten clientler için olan dosyasnıda ben internette bulamadım onsuz baglanmıyor yani anlayacagınız birinin size baglanabilmesi için sizin maknanıza bir sey kurdurması gerekiyor obur turlu baglanmak cok zor

o programa benzer programlar xp için de cıktı

• quote:

Orjinalden alıntı: darkangel

quote:

Orjinalden alıntı: ©em

bunu yapabilecek programlar var tabiki de,yalnız önemli olan programın server dosyasını karşı tarafa yedirebilmek,yani tanımadığın yada güvenmediğin kişilerden msn den falan dosya almamaya bak

bir şeyi unuttun sadece msn olmasına gerek yok mail yolu ilede ip almak yeterli olur yani subseven gibi coluk cocugun bile kulladıgı bir programa ihtiyac yok artık msn uzerinden sadece basit bir dosya gondererek karsı tarafın ip sini almak yeterli dosya içine bir program saklamana bile gerek yok

sadece ip bilmek ile o bilgisayara giremezsin.
    Ip yi buldun diyelim karşı tarafta bir trojan yoksa (netbus,subseven vb.) ya da remote administrator programları yoksa ( ki varsa şifresi de vardır ) bilgisayara giremezsin. Bunlar dışında bilmenin bir yolu daha var tabii windows açıkları ama onlar sayesinde de sadece komut çalıştırabilirsin komutları kullanarak karşı tarafa trojan bulaştırman lazım yani sadece ip bilmek ile iş bitmiyor...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.