Şimdi Ara

Mouse um aşırı derecede takılıyor!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar mouse um çok fazla takılmaya başladı.Bilgisayarı formatladım,bağlantı noktasını da kontrol ettim.Ama takılmasını engelleyemiyorum.Bazen durduk yere hareket etmemeye de başladı.Acil yardım,şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExArA -- 22 Ağustos 2006; 1:54:45 >

• mause degistirmeyi denedinmi
  • eheh pilleyse pili bitiyo olmasin
  • fare yüzünden makine formatlanırmı ne yaptın sen yaw. düşürmüşündür yada ne bilim benimkide düştü başlangıçta takılıyor sonra düzeliyo. zaten bende touchpad var takıldımı anında boşarım
  • Sanırım yeni bi mouse alsam ii olacak.Eskiden de takılmıştı.2 format la sorunu çözmüştüm ama bu sefer olmadı. Neyse arkadaşlar çok teşekkür ederim
  • abi ver 5 ytl al mouse ugrastıgına degmez ama kalite mouse ise istersen ugras
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExArA

Sanırım yeni bi mouse alsam ii olacak.Eskiden de takılmıştı.2 format la sorunu çözmüştüm ama bu sefer olmadı. Neyse arkadaşlar çok teşekkür ederim

• herkeş suçu mausa atmış. yok böyle bişey. maus takılıyorsa problem sistemdedir büyük ihtimal. Anakrt olabilir. ethernet kartı olabilir. Herşey olabilir...
    Anlamak biraz zordur. tek tek parçaları çıkarıp denemek en iyisi...
  • mouse eger optik mouse ise altına koymus oldugunuz path eger resimli bir sey ise parlama yapıp mouse olur olmadık hareketler verdirebilir altına renksiz bir path koyup birde oyle denemenizi tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mikail13

herkeş suçu mausa atmış. yok böyle bişey. maus takılıyorsa problem sistemdedir büyük ihtimal. Anakrt olabilir. ethernet kartı olabilir. Herşey olabilir...
    Anlamak biraz zordur. tek tek parçaları çıkarıp denemek en iyisi...

kime suc atmayı düşünüyorsun kardeş format atmış sistemi geri yüklemiş sorun yine dewam ediyormuş

Hojam sen en iyisi düzgün calışan bi mouseyi sisteminde bi dene baktın düzgün calışıyor ona göre yeni mouse alırsın.

Not: Bu arada mousenin altındaki mousepadi düzgün bi şekilde kullan yada youksa koy dene padin altında birşey olmuş obabilir ona bak bunları dene

Kolay Gelsin
  • mausun kablosu kırılmış olabilir. Başka bir maus la dene derim ben. bende de olmuştu ben oyle yaptım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.