Şimdi Ara

Lenovo yenilikçi Yoga tablet tasarımını 10-inç modele taşıdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Lenovo yenilikçi Yoga tablet tasarımını 10-inç modele taşıdı

Motorola'yı satın alarak akıllı telefon çalışmalarına hız vereceğinin sinyallerini gösteren Lenovo, tablet bilgisayar pazarında da vites yükseltiyor. Dünyaca ünlü sinema oyuncusu Ashton Kutcher ile birlikte lanse ettiği tablet bilgisayar modeli Yoga Tablet ile yenilikçi bir tasarıma imza atan Lenovo, daha güçlü donanıma ve daha büyük ekrana sahip Yoga Tablet 10'u duyurdu. 

Orjinal modelde olduğu gibi entegre standa sahip esnek tasarımıyla farklı şekillerde kullanılabilen Yoga Tablet 10, plastik ve alüminyum'un bir arada kullanıldığı kasaya sahip. 10-inç büyüklüğündeki HD+ ekranı 1900 x 1200 piksel çözünürlük desteği sağlayan tablet, Qualcomm'un 1.6GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisi ve Adreno 305 grafik biriminden güç alıyor. Piyasada satılan ilk modelin kullandığı MediaTek işlemci ile kıyaslandığında yeni modelin performans anlamında daha vaadkar olacağını söyleyebiliriz.

Açıklanan teknik özellik bilgilerine göre 2GB RAM ve 32GB dahili depolama kapasitesi bulunan Lenovo Yoga Tablet 10, aynı zamanda microSD kart slotu ile daha kapasite arttırım imkanı da tanıyor. Arka kısmında 8MP, ön kısmında ise 1.6MP olmak üzere iki kamera ile gelen tablet, tercih edilecek versiyona göre 3G bağlantısıyla da kullanılabiliyor.

9000mAh kapasiteli pilden güç alan tablet, Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemini kullanıyor. Lenovo tarafından yapılan açıklamaya göre, Android 4.4 güncellemesini OTA yoluyla ilerleyen dönemde alacak olan tablet, Nisan ayında 350$ fiyat ile satışa sunulacak. 

• O donanımın o çözünürlükte verebileceği performansı düşündüm ve derin bir ah çektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi admag5 -- 23 Şubat 2014; 21:23:15 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İnsan sormaz mı neden Snapdragon 400 diye? Ne biliyim Snapdragon 410 falan olsaydı bari.
  • full hd ile s800 akar, s400 kokar aga...

Bence şu anda tablet kategorisinde fiyat/performans ürünü Asus vivotab 8 ( adını tam hatırlamıyorum 8inç win8,1 950 tl olan )
    oyun içinse her zamanki gibi ipad 3

• full hd ile s800 akar, s400 kokar aga...

Bence şu anda tablet kategorisinde fiyat/performans ürünü Asus vivotab 8 ( adını tam hatırlamıyorum 8inç win8,1 950 tl olan )
    oyun içinse her zamanki gibi ipad...

• 400 kullanıyorsun, niye 1920x1200?

1920x1200 kullanıyorsun, niye 400?

Yazık. Olan güzelim 9000 mAh pile olmuş. O pille harikalar yaratmak işten değil.
  • tr de yoga pad 10 750 tl iken lg gpad 750 tl iken olmaz lg TR politikası süper

• S400 ile Fullhd resmen komedi. Çöp oğlu çöp olmuş.

• 9000 mah cok iyi bir deger degil mi

Ama anlamıyorum ya alt model S400 yapıyorlar yada üst seviye S800 S600 hic göremiyoruz. S600 lerin hepsini HTC almis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elefue -- 23 Şubat 2014; 22:31:36 >
  • mükemmel kasa yapıyorsun içine s400. oldu mu şimdi?

• Doğmadan can vermis :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.