Şimdi Ara

Gocca Bolulular (41 kişi) Güncellenecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
1
Favori
12.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 9.1.2014)
Giriş

Bolu'lu Donanım Haber Forumu üyelerinin topluluğudur.Bolu'da yaşayan yada kendini Bolu'lu hisseden herkes grubumuza katılabilir.

Bolu Tarihçesi
    Yazılı belgeler, arkeolojik eserler ve tarihî kaynaklara göre, Bolu'nun tarihi, Bithynialılar ile başlamaktadır. Sırasıyla Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar Bolu ve çevresine hakim olmuşlardır.

Bolu yöresine Osmanlı akını ilk kez Osman Gazi tarafından başlatılmış, Bolu yöresinin tümüyle fethedilmesi ise Orhan Gazi döneminin ilk yıllarına (1324 -1326) rastlamıştır. Mustafa Kemal Paşa önderliğinde yapılan Millî Mücadele sonunda Bolu, 10 Ekim 1923'de yeni düzenlemeler çerçevesinde vilayet haline getirilerek yeni bir yönetime kavuştu.

En Güzel Bolu Fotografları

[simage][/simage]
    [simage][/simage]
    [simage][/simage]

Gruptaki Üyeler:
    hannibal
    isa6n
    absolution
    kengurum
    sam0
    mehmetmetingülcan
    feverfire
    lecktr
    acrobatuu
    sebenlim
    g_g_gizem_g_g
    HANNİBAL KİNG
    Jasmin88
    unal.korkmaz
    SeXy_DeViL
    ShenLong
    kameraman
    Dagoberto
    hYsTrYaAtTacK
    esenim
    koroglu14
    herzelaid
    baddayberkk
    atikanatasoy
    Nouzer
    mikroanaliz
    mb_g31
    reck
    cici_cigo
    xBl@dEx
    alisezai
    Grameradam
    Shadowboys
    jrking
    ILHAN`
    anconda
    Alfa 155
    mpower14
    enkog
    y.ulus
    bolu
    Kral10

Gocca Bolular grubuna katılma şartları:
    1-Bolu'lu olmak değil tabiki Boluda yaşayan kalbi burda atan herkez.
    2-Zorunlu değil ama isteyen imzaya aşağıdaki kodu ekleyebilir.

Eklemek İsteyenler için İmza Kodu (imzanıza sadece kopyalayıp yapıştırın)
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_8835836/tm.htm][b][color=blue]''Gocca[/color] [color=green]Bolu[/color][color=black]lular[/color]''[/b][/link][/center]

İzzet Baysal Caddesi'nde gezeee, iskenderi Ömür'de yirüz.. Piknik dönüşü boduçları gaptığımıznan Gölcük'de ağacın govuğungdan kökezi dolduuruz.. Ilıcanın küçüğü makbûldür; ıccak oluu onu da bi biz bülürüz.. Bolbazargün bazara gideee, battisli köv ekmeeni zobada büşüürüü, dombay yağını çalar dadını getüüürüz.. Sonbaharda panayirda paraları çarpışanlara yidüürüz.. Gölköy'de içee soluğu Yağmur Kebap'da aluruz.. Bayramlıkları yokarçarşıdan geyinir, aşşaçarşıda hava basaruz.. Memleketimize laf deyene goduk mu zumzuğu pekmezi kafasından akıtturuz.. Çakmaklaadang ışıkları izlee, evimizi araa buluruz çünkü biz gocca BOLU'luyuz !...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hannibal -- 22 Kasım 2008; 20:26:40 >

• 1 - Bolu'lu değişilim ama tanışırız kaynaşırız.. senide severim hannibal
    2 - Maalesef bu maddeyede uymuyorum , kız değilim
    3 - Kabul eder misin ?
  • 1-Gel hacu gel, gel, ne olursan ol yine gel,
    ister kafir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel,
    bizim memleketimiz, ümitsizlik memleketi değildir,
    yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel

2-kestirirsin sorun değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hannibal -- 21 Ağustos 2006; 23:27:07 >

• 2. maddeyi eklemişsin ona gülmedim olmaz öle şey olduğum gibi kabul edecen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kengurum -- 21 Ağustos 2006; 23:31:17 >

• hacu benim sölemeden beni eklemen lazım niye böle yapıon hergün görüom seni yapulumu bu bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: kengurum

2. maddeyi eklemişsin ona gülmedim olmaz öle şey olduğum gibi kabul edecen

Sen gel yaparık bişiler

• quote:

Orjinalden alıntı: absolution

hacu benim sölemeden beni eklemen lazım niye böle yapıon hergün görüom seni yapulumu bu bana

taam la sus
  • Beni eklemeyen çember başıdır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sam0

Beni eklemeyen çember başıdır

Ne biçim beddua ulaa
  • ben Boluluyum bunu tum eski üyeler bilir.

ama bi sey diyecem bunun gibi bir konuyu bi kac "yıl" once acmıstım ,linkini bulup koyayım buraya

2. madde bana uymuyor.
    +
    resmi daha guzel bi seye benzetirseniz daha iyi olur ,imzam zaten sınır seviyilirde :)) o yuzden simdilik değismeyecektir
    imzam çok değişti 20-30 olmustur ama Avatarım asla
  • yarım saattir arıyorum buldum
    3 yıl 2 ay olmus yani 38 ay

http://forum.donanimhaber.com/m_318130/mpage_1/key_Bolu//tm.htm#318130
    en son bunu buldum en son hatırladığım bu bundan once de konu acmış olabilirim acmıs olabilirim

bu da daha genis bi konuhttp://forum.donanimhaber.com/m_543696/mpage_1/key_Bolu//tm.htm#543731

(NOT: bu linkler sadece nostalji olsun diye verildi.gecmiste forum cok az kullanıcıya sahipken chat havası vardı forumun
    onu da gorebilirsiniz az çok . Lutfen eski konulara mesaj atarak konuyu tekrar canlardırmaya calısmayın.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetmetingülcan -- 22 Ağustos 2006; 0:35:12 >

• Hocam ilgin için saol zaten 2. madde geyik için gerektiğinde kalkıcak zaten Hoşgeldik mi diyelim hoşgeldinmi diyelim ?
  • Aslen Bolu luyum.Yani anne baba.Ama 20 yıldır Ankara da yaşıyorum.Resime de şöle bi Ama Rasim falan iyi gider
    Kabul var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: feverfire

Aslen Bolu luyum.Yani anne baba.Ama 20 yıldır Ankara da yaşıyorum.Resime de şöle bi Ama Rasim falan iyi gider
    Kabul var mı?

Hocam tabiki dedikya ne olursan ol gel yakında zaten Ankaraya gelecez bolulular olarak ordada buluşma yapacaz diğer tarafıda sen ayarlarsın grup ankaradansın.Ama imzana eklicen dimi
  • Goccaboluluları bir bolulu olarak kutlar . vatana millete hayırlı olmalarını dilerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lecktr

Goccaboluluları bir bolulu olarak kutlar . vatana millete hayırlı olmalarını dilerim.

Aramıza hoşgeldin
  • Yaw kodu ekledim de şu resme hasta oldum.Ankara yla nasıl yan yana koyabilirim bi fikriniz var mı?
  • quote:

Yaw kodu ekledim de şu resme hasta oldum.Ankara yla nasıl yan yana koyabilirim bi fikriniz var mı?

hangi resim ?

• Valla hastası oldum
  • quote:

[simage]http://img378.imageshack.us/img378/3455/aqq2.gif[simage]
    Valla hastası oldum

Hocam ayıp oluyo ama
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.