Şimdi Ara

SATILIK INTEL I7 2600K / ASUS P8Z77-V DELUXE / THERMALRIGHT SILVER ARROW SB-E (SATILMIŞTIR!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
3.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Intel i7 2600K 1155 3.4 GHz 8MB [15.10.2011 - Vatan Bilgisayar]
    İşlemci Soğutucusu: Thermalright Silver Arrow SB-E [26.11.2012 - Teknobiyotik]
    Ankart: Asus P8Z77-V Deluxe [24.11.2012 - Vatan Bilgisayar]
    Bellek: Corsair Vengeance 2x4 GB 1600 MHz [15.10.2011 - Vatan Bilgisayar]

Fatura tarihlerini, alındıkları firma ile ürünlerin yanlarına yazdım. Tüm ürünlerin kutu, kitapçık ve faturası eksiksizdir. Tarihlerden hangi ürünlerin garantisinin devam edip etmediğini görebilirsiniz. Parçaların ilk sahibiyim ve sıfır aldım. İşlemcinin stok fanı da mevcut. Evden dışarı çıkmadılar. Sistemi O/C yapmadan kullanıyorum. Sadece sessizlik ve güç için toplanmış bir sistemdir. Alan arkadaş kurup eksiksiz ve sorunsuz şekilde işine bakacaktır. Daha önce parça sattım. O zaman ki gibi alacak olan misafirim olup, parçaları tek tek kontrol edebilir. Faturalı ve sıfır olmak şartıyla Apple iPad Air Wi-fi + 4G ile takas düşünebilirim. Tek olarak almak isteyen hangi ürünü istediğini fiyatıyla beraber özel mesaj ya da WhatsApp üzerinden bildirebilir. Her zaman tercihim elden teslimdir. Kimseye güvenip kargoyu önce yollamam tabi kimsenin de bana güvenip parayı önce yatırmasını istemem. Eğer önce para, sonra kargo şeklinde istenirse alışverişi gerçekleştirebiliriz. Bu şekilde olursa kargo alıcıya aittir. Lütfen indirim teklif etmeyiniz ve lütfen değerli yorumlarınızı (fiyat, durum vs.), ilanın temizliği açısından özel mesaj üzerinden yapınız. Saygı ve sevgi çerçevesinde sorularınız, merak edilen her şey bana hitap tarzınıza istinaden kısa sürede yanıt alacaktır. Gösterdiğiniz ilgi, alaka ve anlayış için teşekkür ederim.

ConGoLoSs nickli arkadaşımıza SATILMIŞTIR.

Yer: İstanbul / Avrupa Yakası / Gaziosmanpaşa / Merkez
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***@rmour*** -- 18 Haziran 2014; 12:14:04 >

• bilgilendirici, açık> soru işaretleri maal vermeyen bir ilan olmuş. Parçalar da birbiriyle uyumlu çok iyi parçalar.
    Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: configsYs

bilgilendirici, açık> soru işaretleri maal vermeyen bir ilan olmuş. Parçalar da birbiriyle uyumlu çok iyi parçalar.
    Hayırlı satışlar.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hava soğutmadaki en iyi çözüm satılığa çıkmış. Mutlu alışverişler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

Hava soğutmadaki en iyi çözüm satılığa çıkmış. Mutlu alışverişler...

Hepimize İnşallah. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece işlemciyi satma durumunuz var mı ? varsa kaça
  • Mesaj attım.
  • huseynnnnn H kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.