Şimdi Ara

Heroes Reborn (2015-?) | NBC | 1.Sezon başladı (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
512
Cevap
11
Favori
12.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiro'ya noldu ki?

Ve Quentin'i Phoebe mi ikna etti ki Erica ile çalışıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olayların nasıl olduğunu anlatan bundan daha güzel bir bölüm olamazdı bence. Tüm soru işaretlerini sildi. Ama eleştireceğim noktalar var.
    Baba Peter çıktı. Çocuklardan ışınlanan ergen velet de de Peter'ın gücü var.
    Anlamadığım şey ise neden eski karakterlerden bu kadar kaçıyor bu dizi? Eski karakterlerin güçleri yeni karakterlerle beraber önümüze getiriyorlar. Madem eski oyuncuları emekli edeceksin illaki farklı güç bulun o zaman. Zibilyon tane güç uydurulabilir hayal gücüne kalmış sonuçta.
    Matt'e de kötü rol hiç yakışmıyor. Sıfatında yok kötülük adamın.

Dediğim gibi şu eski oyunculardan kaçması dışında ilk bölümlere göre çok çok daha iyi gidiyor seri.

• Şu son bölümle ilgili olarak

Zamanda yolculuk, kelebek etkisi falan filan iyice saçmaladılar, hadi diyelim ki çocuk Erica tayfasında 1 yıldır e o zaman Noah'ın hafızası da değişmesi gerekmez mi, her şey çok karıştı dizi yüzünden mala bağladım, zamanda yolculuk olmasa sorun kalmazdı ama şu an herhangi bir şeyin kesinliği kalmadı, bir sahne değiştiğinde eski Nathan bile geri dönebilir ya da Haitili ya da herkes

Dizinin sonunu aslında evolar hiç yok herkes mutlu mesut yaşıyor gibi yapsınlar :D
  • 1.8

Tam bütün soru işaretleri silindi demiştim tekrar soru işaretleri çıktı ortaya. Güzel bölümdü. Quentin şekil değiştirici birinden bahsetmişti şu anki Quentin de bir şekil değiştirici olabilir.

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt

Baba Peter mı çıktı? Ben mi yanlış anlıyorum yoksa siz mi yanlış hatırlıyorsunuz; Peter, Claire'ın amcası değil miydi? Konuda 2-3 mesajda daha Peter-Claire ilişkisinden bahsedilmiş
    Matt Parkman dizide kötü adam olacak son kişidir belki, herkes Evo'lardan korkarken o ben polisim havalarında olaya girerdi bu bölümde resmen gözümden düştü

• Valla hocam hatırlamıyorum ben Peter ile Claire arasında ki ilişkiyi. Peter'ın gücü muhabbeti falan girince direk o geldi aklıma. Ayrıca başka kim vardı ki Claire ile yaşıt Petrelli?
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt

Kendisi var hocam
    Claire'i babası Nathan Petrelli olunca kendisi de Petrelli oluyor, Angela'nın "o bir Petrell" demesindeki olay bu. Tabi Claire'in babası deyince akla hemen Claire Bear diyen Noah geliyor ama Nathan da 3.sezonda biraz kızının yanında oluyor[./spoiler]
  • Millet nasıl beğenmiyor nasıl saçmalık diyor hiç anlamadım. Dizideki her şeyi çok da mantıklı bir şekilde açıkladılar açık tek bir kapı bile bırakmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortescue -- 6 Kasım 2015; 19:23:02 >
  • noah sağolsun herseyi batırdı yine
    geçmişte phoebe ikna etti kardeşini şimdi ona çalısıyorlar zaten görüldüğü gibi ericanın elinde baston vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvriL -- 6 Kasım 2015; 19:26:17 >
  • İyi bölümdü. Her bölüm daha iyiye gidiyor dizi. Eksik parçalar yavaş yavaş geliyor.

İyi bölümdü ama neden Nathan, Hiro'yu bırakıp gitti evden onu anlamadım. Çok mantıksızdı. Matt'e kötü adam rolünün hiç yakıştıramadım. Her zamanki gibi iyi adam şeklinde gelir diye bekliyordum. Quentin'de yeni karakterlerden en sevdiğim kişiydi son yaptığı hareketle gözümden düştü

bana Sylar, Nathan'ın babası çıkacak gibi geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    Çok saçma olur sylar ile claire hiç birlikte olmadıki benim bildiğim sylar bir elektrik saçan kız vardı onlan birlikte oldu. Nathanın babası kim olur orasını kestirmek güç. Hiro kendisi istedi eğer nathan onu alsaydı gelecek değişmiş olurdu zaten sapmada var ericayı vurdu ya noah bastonla dolaşıyordu. Şimdi ölenler geri dönmüş oldu gibi sanırım arada zackin oğlu kaynadı. :D

Bence çok kafa karıştırdı gibi bu nathan nasıl güç çalıyor arkadaş dokunduğu zamanmı yoksa yakınındayken ona bakarsan o şişman parayı fırlatıp nasıl unutturdu ona bakarsak yakınındaydı. Ayrıca bir petrellinin daha fazla gücü olması lazım özellikle peterın sayısız gücü vardı örnek vericek olursak. Quentinin ihanet etmesi ise çok saçma olmuş arkadaş bu adamı kim değiştirdi ayrıca matte hiç iyi olmamış adam hilkat garibesi idi nasıl kötü adam oldu.

• nathan acaba japoncayı da unutmuş mudur?

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    4 yıldır karakterleri görmüyoruz. Çocuk işi 9 ay

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt

Quentin'i kardeşi değiştirdi normalde kardeşini göremediği için Erica'nın peşindeydi geçmiş değişince Erica'ya yardım etti sonç olarak kardeşini gördü.

Nathan'ın güç çalması olayı biraz garip; evdeki kendini kopyalayan zencinin gücünü niye çalmadı veya Molly'nin gücünü

Nathan geleceğe gitmedi farklı bir yere gitti Hiro'nun geride kalması gereksiz sayılırdı sırf kahramanca gözüksün diye bıraktılar adamı.

Edit: Aklıma birşey geldi
    Eğer Quentin bunca zaman Erica için çalıştıysa ve kardeşini aramadıysa, Micah ve yanındakiler yakalanmamış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 7 Kasım 2015; 1:36:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muhterem11

quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

vayy be geçen hafta zaten nathan adı geçmişti galiba. o zaman anlamalıydık bişeler.

noah bence hem bebekleri, hem de kendisini gördüğü için paradoks olmasın diye hafızasını sildirtti.

güzeldi gerçekten bölüm.

Orası biraz kafamı karıştırdı. Dediğiniz gibi 5.bölümde şimdiki zamanı gösterirken üvey annesi Tommy'ye Nathan dediğinde Tommy o ne gerçek ismim mi demişti. 7.bölümün sonunda ise üvey annesi geçmiş zamanda seni seviyorum Nathan diyip sarıldı.

Geçen bölümde bahsini ettiğim bu durumu son bölümde açıklığa kavuşturdular. Casper Nathan'ın hafızasını silmiş o yüzden önceki bölümlerde Nathan ismini duyduğunda o kim demişti.

Söylendiği gibi bir şeyi açıklarken başka şeyi karıştırıyorlar. Gerçi zamanda yolculuk içeren işlerde genelde havada kalan hep bir şeyler olmuştur. O kadarını normal karşılamak lazım

• aa evet madem geçmiş değişti Micah da gelebilir

• Micah dönermi bilmem oda büyüdü zaten heroesda çok az gözüktü belkide onu bir bölümlük tutmuş olabilirler bilemiyecez ama dönerse çok iyi olur saçma bir ölüm oldu çünkü.

• Veledin gücü çalması için direk temas gerekli galiba
  • Melladin kullanıcısına yanıt
    Madem öyle
    Caspar'ın gücünü niye çalmadı onlarla ışınlanırken :)
  • delpieroalk kullanıcısına yanıt
    Artık büyüdüğü için kontrol edebiliyordur yeteneğini.

Hiro'nun yeteneğini çaldığında bebekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 7 Kasım 2015; 15:57:26 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.