Şimdi Ara

Heroes Reborn (2015-?) | NBC | 1.Sezon başladı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
512
Cevap
11
Favori
12.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katana kızın yanındaki herif gitti kızı aldı geldi. Zaten konuşmasına da sinir oluyordum hepten sinir oldum.
    Molly tamam Noah'tan korkuyorsun ama seni kaçıranların ondan iyi olduğu ne mâlum.
    Tommy iyice güçlerini kullanmaya başlıyor yakında birşeyler çıkacaktır ondan.
    Zach de evo çıktı
    Kutuptaki kızın olayı ne onu anlayamadım?

Karakterlerin isimlerini pek hatırlamıyorum. True Detective gibi olur yakında

• 3. bölümü izlerken sıkıldım.Umarım böyle devam etmezler.
  • 3 bölüm de ayrı güzeldi. 1 dakika bile sıkılmadım, eskiden de Heroes'u çok severek izlerdim. Sanırım sorun bende biraz.
    En çok Angela Petrelli'nin gelip Peter ve Nathan'a ne olduğunu açıklamasını merak ediyorum, Matt ile Molly arasında da güzel bir ilişki kurabilirlerse süper olurdu aslında. Eski sezonlarda baba-kız gibi sahnelerini severek izlerdim.

• Anlaşılan diğeride el vengedar kıyafetini giyen cocukda evo çıkarsa şaşırmam. Zack evo çıktı bakalım bundan sonra ne olucak. Nedense beni ilk heroes gibi sarmıyor bakalım hiro falan çıktımı belki değişebilir claire nasıl öldü mesela belirsiz haladaha.

• Bennet çok kral bir oyuncu. Tek başına bile acayip sevdiriyor diziyi. Şu ergenleri biraz daha azaltmaları gerekiyor ama. Molly'in yaptığı hareket nasıl bir salaklıksa artık anlamadım ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Bennet çok kral bir oyuncu. Tek başına bile acayip sevdiriyor diziyi. Şu ergenleri biraz daha azaltmaları gerekiyor ama. Molly'in yaptığı hareket nasıl bir salaklıksa artık anlamadım ben.

Tam olarak ne olduğunu bilmiyoruz. Bennet bir plan yapmış doğru ancak bu plan için korkunç birşey de yapmış olabilir ki zaten Haitian'a eğer bu durumu sorgular isem beni öldür demiş. Demekki kendisinin bile kaldıramayacağı bir plan düşünmüş. Molly'de o gün yanında Bennet'ın. Bennet eğer birini feda etti ise, örneğin değişim gücü olan birini Claire gibi göstermiş, ya da Claire'nin kafasına birşey saplayıp öldü gibi göstermek gibi, bu Molly'nin yüzündeki tiksintiyi açıklar. Bennet büyük bir oyun kurmuş.

Zack'in evo çıkması normal çünkü ilk seride güçlerin aileden geçtiği söylenmişti. Ancak güçlerinin onca yıl sonra çıkması garip.

Bölümün en saçma sapan şeyi ise, herkesin heryere kolayca girebilmesi. Yav koskoca iş merkezinin en gizli yerine elini kolunu sallayarak girebiliyor. Hiç mi güvenlik yok, kamera yok bu kulede?

Bunun dışında klasik Heroes bölümü idi ama biraz daha gizem lazım diziye. Evo tanımı ve herkesin süper güçleri olan kişilerin varlığını bilmesi gizemi ortadan kaldırıyor. Örneğin bir Sylar gibi bir gizem yok ortada.

• Cypon kullanıcısına yanıt

Normalde Bennet ile karşılaştırmadan da bu sahneleri çekebilirlerdi. Hem saçma gelmezdi bize o zaman. Ama saçma olduğunu bile bile çektiklerini göre umarım vardır bir bildikleri diyelim. Sylar'ın yeri doldurulamaz.

Bu arada ne haber uzun zaman oldu.

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt

Sylar adamdı resmen aslında kötü bir karakterdi ama izlenilmesi zevkli bir insandı bu diziyede öyle biri lazım bana göre.
  • dizi süper gidiyor bence

• mollyi matrix evreninden mi çıkarıp getirdiler, kızın ensesinde hazır priz var taktılar kabloyu çalıştı, hadi bunu geçtim de zenci herifin kendini kopyalaması da ayrı bir saçma, adam havadaki gazlardan kendine komple vücut yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scaleo -- 3 Ekim 2015; 12:41:17 >

• Güzelde kılıçlı kızın oyun sahneleri mide bulandırıcı derecesinde kötü.

edit: pardon spoiler kullanmamışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pissacore -- 5 Ekim 2015; 15:26:46 >
  • Zachary Levi'i görünce izlemesem mi acaba diye düşündüm hiç sevmiyorum o adamı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurtuldunuz

Zachary Levi'i görünce izlemesem mi acaba diye düşündüm hiç sevmiyorum o adamı

Zac gibi karizma bidaha gelmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ༼ つ ◕_◕ ༽つ MOLLY ༼ つ ◕_◕ ༽つ

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

o mu karizma haha
  • quote:

quote:

quote:

o mu karizma haha

Karizma olup olmadigina karar veren sen misin ? Adamin milyonlarca kadin hayrani var sadece kadinda degil erkekte. Senin gibi bilgisayar telefon basinda o mu karizma demekle olmuyor o isler

• quote:

Orijinalden alıntı: Pissacore

Güzelde kılıçlı kızın oyun sahneleri mide bulandırıcı derecesinde kötü.

Aynen ilk bölüm sıkmadı, ama o sahnelere gelince baya baydı çok vasat bi özellik, spoiler kullan,
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

quote:

quote:

quote:

o mu karizma haha

Karizma olup olmadigina karar veren sen misin ? Adamin milyonlarca kadin hayrani var sadece kadinda degil erkekte. Senin gibi bilgisayar telefon basinda o mu karizma demekle olmuyor o isler

al işte bir eşcinsel daha justin bieber'de karizma o zaman zihniyete bak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

quote:

quote:

quote:

o mu karizma haha

al işte bir eşcinsel daha justin bieber'de karizma o zaman zihniyete bak

Al işte kendini dünyanın merkezinde gören, dünyanın kendi etrafında döndüğünü sanan bir ilkokullu daha. Ben Justin Bieber'a karizma demedim ama örnek verdiğine göre sana göre öyle yada öyleydi. Ben sadece birinin karizma olup olmadığını kimse sana sormuyor, karar verende sen değilsin diyorum. Kendini bu kadar üstün görme canısı Atalarımız kişi kendinden bilir işi diye bir laf söylemiş. Senin eşcinsel eğilimlerin var ki karşındakini de öyle görüyorsun

Neyse bloklayıp geçiyorum uğraşamıcam senin gibi bi troll yavrusuyla

• Where is my Sylar??!!!!

Peter'ın fedakarlıkları nerede? The one olandın sen peter.Sen bu dizi için herşeydin.Neden böyle yaptılar sana be :/ Peki ya sen Sylar.Senin gibi bir seri katil olabilir mi ? O kafa açmaların? Güce olan açlığın? 1x20 deki final battle ı bekledik biz yıllarca.Peterın yüzündeki yarayı :( Gelsinler gelecek sezon bu iki karakter.Bu iki karakter her defasında karşı karşıya geldiklerinde heyecanlanmadık mı? Tim kring ağzını burnunu kırarım bu iki adam derhal diziye eklenicek.Liseli dizisi istemiyoruz biz.

Onun dışında, dizi normal seyrinde gidiyor gelecek bölümlerde bişeyler bekliyoruz artık.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.