Şimdi Ara

Apple, TestFlight'ın geliştiricisi Burstly'i satın aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple, TestFlight'ın geliştiricisi Burstly'i satın aldı

Apple, küçük ve orta ölçekli firmaları satın alma adetini sürdürüyor. Geçtiğimiz yıl 16 firmayı satın alan Apple, 2014'deki satın alım perdesini Burstly isimli firmayla açtı.

Apple Re/Code'a yaptığı açıklama "Apple, zaman zaman küçük ölçekli teknoloji firmalarını satın almakta. Ancak bunlar ya da gelecek planlarımız hakkında konuşmayı tercih etmiyoruz" açıklamasıyla Burstly'i satın aldıklarını doğrularken; satın alımın detaylarıyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Apple'ın Burslty'yi ne gibi amaçlarla kullanacağı şimdilik bilinmezken; özellikle TestFlight yazılımının iOS 8 SDK'ine, geliştiricilerin test çalışmalarını kolaylaştırmak amacıyla entegre edilmesi olası gözüküyor.

SkyRocket isimli uygulama içi reklam yönetim platformu ile mobil uygulama test platformu TestFlight'ın geliştiricisi olan Burstly, Apple tarafından satın alındıktan sonra Android platformuna yönelik verdiği desteği sonlandırdığını; ancak mevcut kullanıcıların Android ile ilgili çalışmalarına geriye dönük destek vermeyi sürdüreceklerini ifade etti.

• Testflight gerçekten geliştiriciler için inanılmaz bir araç.

Müşterilerime uygulama geliştirirken çok hızlı bir şeklide uygulamanın son versiyonunu uzaktan yükletip, aynı zamanda remote logging ile uygulamada oluşan hataları analiz edip sonucunu yine hızlı bir şeklide ulaştırabiliyorum. Testflight uygulama geilştirme ve test sürecini neredeyse onlarca kat daha kısa yapmanıza olanak asğlıyor.

Agile ortamlar için vazgeçilmez bir araç, inşallah apple bu uygulamayı aldıktan sonra mevcut haline çok dokunmadan, belki kendisinin olması sayesinde çok daha derinlemesine kodu analiz eden debugging yapılmasına olanak sağlayabilir.

Güzel bir gelişme
  • quote:

Orijinalden alıntı: likeable

tabi satın alır eşek yükü kadar para kazanıyor bluetooth dan veri bile gönderilmeyen telefonu 2400 TL ye satıp alıcısı varsa normaldir alması yanlış anlaşılmasın parası olan alır kimse üstüne alınmasın

sene 2014 hala muhabbete bak
  • quote:

tabi satın alır eşek yükü kadar para kazanıyor bluetooth dan veri bile gönderilmeyen telefonu 2400 TL ye satıp alıcısı varsa normaldir alması yanlış anlaşılmasın parası olan alır kimse üstüne alınmasın

Veri gönderilmiyor ------> knkama yeni indirdiğim korsan müzikleri atamıyorum
  • quote:

Apple zaten her yerde 2400 liraya satıyor demi iPhone'ları aç bak bakalım Amerika fiyatlarına
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

Testflight gerçekten geliştiriciler için inanılmaz bir araç.

Müşterilerime uygulama geliştirirken çok hızlı bir şeklide uygulamanın son versiyonunu uzaktan yükletip, aynı zamanda remote logging ile uygulamada oluşan hataları analiz edip sonucunu yine hızlı bir şeklide ulaştırabiliyorum. Testflight uygulama geilştirme ve test sürecini neredeyse onlarca kat daha kısa yapmanıza olanak asğlıyor.

Agile ortamlar için vazgeçilmez bir araç, inşallah apple bu uygulamayı aldıktan sonra mevcut haline çok dokunmadan, belki kendisinin olması sayesinde çok daha derinlemesine kodu analiz eden debugging yapılmasına olanak sağlayabilir.

Güzel bir gelişme

Tamamını Türkçe yazsanız daha güzel olacaktı ama (!)

Hepsinin Türkçe karşılığı var.

Düzeltme : Eksi basarak egonuzu tatmin edin. Hatta iki oyun oynayın puan falan kasın. Zihinsel mastürbasyon dedikleri bu herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut_baris -- 22 Şubat 2014; 17:13:12 >
  • quote:

ne kadar apple hayranı varmış bu formda arkadaş yeni üye oldum ben burayı özgür serbest sanırdım ne bu ya size ne zaten yorumda açıkladım kimse üstüne alınmasın diye evet her yerde 2400 TL değil ama amerikaya göre de pahalı sayılır laf atmayın ben kendi düşüncemi belirttim isteyen alır almaz sadece düşünce bu kadar uzatmanın anlamı ne arkadaş hayır sizler para mı alıyorsunuz bu kadar savunmaya kimseye laf etmek için demedim tekrar belrtiyorum zaten biraz düşününce anlayacakınız ya sadece Türkiye de binlerce iphone var ve bunlar da öyle uygun fiyat değil bir şey söylerken biraz düşünün lütfen sadece Türkiye gibi kaç ülkede böyle fahiş fiyattan satılıyor acaba neyse kimseyi üzmek kırmak gibi düşüncem yok olamaz da yine kimin kalbini kırdıysam Hakkını Helal Etsin...

Dostum çoğu ülke dışından getirtiyor bu forumdakilerin bildiğim kadarıyla.

Telefonun tek özelliği işletim sisteminin kararlı bir yapıda çalışması. Ki donanıma özel yazılan her sistem bu şekilde kararlı çalışır bu aşikar.

Bunu kendi eşşeğini ölümüne savunanlara anlatabilir misin? Anlatamazsın.

Çoğu bu dünyaya üretime tepki olarak gelmiş insanlar. Hepsi keyfinin peşinde ama lafa gelince hepsi külhanbeyi kesilir başımıza.

Tartışmaya bile değmeyecek kadar boş insanlardır onlar. Bu yazdıklarım sadece Apple tüketicileri için geçerli değildir!
  • quote:

çok sağol kardeş sinir oldum moral oldun bana demek ki hala senin gibi benim gibiler var gerçekten çok sağol

Rica ederim. İyiler yüzyıllarca var olacaklar bu hayatta.

Uçmuş bu falan diyenler olacaktır kendi iç seslerinden...
  • quote:

aynen öyle galiba hayır anlamadığım telefona toz kondurmuyorlar birçok alanda kısıtlamışlar oyuncak gibi sadece fark alo de sms yaz nete gir hepsi o kadar kernel i değiştiremezsin room atamazsın ne diyeyim bu apple batmaz

Herkesin beklentisi farklıdır. Sen Philips kullanırsın ben Vestel kullanırım mesela. Burada demek istediğim şey markalar, tercihler üzerine değil.

Teknolojinin araç olmaktan çıkıp amaca dönüşmesi. Fütursuzca tüketim.

İnsan kendisini düşünmüyorsa, çocukların geleceğini düşünmeli. Dünya gittikçe daha da kirleniyor emperyalizm yüzünden.
  • Google bir firmayı satın alır, veye bir şey üretir ya da bir ürün çıkarır.
    Ardından da Apple a destek verir. Mesela Maps falan.

Apple bir firmayı satın alır, Android'e desteği keser.

Apple yaşasın, diğerleri ölsün.

İşte bu yüzden Apple batacak diyorum. Sırf ben de demiyorum. Bir sürü diyen daha var.

Ve ne kadar eksi basacağınız veya bastığınız da bu sonucu değiştirmeyecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

quote:

Güzel bir gelişme

Düzeltme : Eksi basarak egonuzu tatmin edin. Hatta iki oyun oynayın puan falan kasın. Zihinsel mastürbasyon dedikleri bu herhalde.

Haklısınız, aslında bu konuya özen gösteren birisiyimdir, fakat gündelik olarak kullandığım bu uygulamalar türkçe olmayınca ve doğal olarak ta bu terimler de ingilizce olunca insan zaman zaman bu ayrımın farkında olmuyor.

Yazdıklarımı okuyunca plaza türkçesi gibi birşey yazmışım.

neyse siz handle edersiniz artık
  • umut_baris kullanıcısına yanıt
    senin kafanda anlatmak istediğin çok şey var ama yanlış yoldan giriş yaptın kardeş. batının malı haramda doğununki helalmi. her yiğidin bir yoğurt yiyiş şekli vardır. sen uygun fiyata telefonu eline alıp kernel atıp room yüklersinin, başkasının parası vardır2400 tl tlf na verip masa üstünde çevirmece oynar. bunu eleştirme hakkına sahipsin ama fırça atma ahkam kesme hakkına sahip değilsin.
  • quote:

quote:

quote:

Güzel bir gelişme

Haklısınız, aslında bu konuya özen gösteren birisiyimdir, fakat gündelik olarak kullandığım bu uygulamalar türkçe olmayınca ve doğal olarak ta bu terimler de ingilizce olunca insan zaman zaman bu ayrımın farkında olmuyor.

Yazdıklarımı okuyunca plaza türkçesi gibi birşey yazmışım.

neyse siz handle edersiniz artık

Ne demek efendim.

Özen gösterdiğiniz anlaşılıyor. Kimisinin yazdığını okuyamıyorum bile bazen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqyyxx

senin kafanda anlatmak istediğin çok şey var ama yanlış yoldan giriş yaptın kardeş. batının malı haramda doğununki helalmi. her yiğidin bir yoğurt yiyiş şekli vardır. sen uygun fiyata telefonu eline alıp kernel atıp room yüklersinin, başkasının parası vardır2400 tl tlf na verip masa üstünde çevirmece oynar. bunu eleştirme hakkına sahipsin ama fırça atma ahkam kesme hakkına sahip değilsin.

Kime fırça atmışım ki ben? Cidden soruyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qqyyxx

Kime fırça atmışım ki ben? Cidden soruyorum.

alıntısını yaptığınız mesaja idi benim cevabım size değil k.b.
  • quote:

ne kadar apple hayranı varmış bu formda arkadaş yeni üye oldum ben burayı özgür serbest sanırdım ne bu ya size ne zaten yorumda açıkladım kimse üstüne alınmasın diye evet her yerde 2400 TL değil ama amerikaya göre de pahalı sayılır laf atmayın ben kendi düşüncemi belirttim isteyen alır almaz sadece düşünce bu kadar uzatmanın anlamı ne arkadaş hayır sizler para mı alıyorsunuz bu kadar savunmaya kimseye laf etmek için demedim tekrar belrtiyorum zaten biraz düşününce anlayacakınız ya sadece Türkiye de binlerce iphone var ve bunlar da öyle uygun fiyat değil bir şey söylerken biraz düşünün lütfen sadece Türkiye gibi kaç ülkede böyle fahiş fiyattan satılıyor acaba neyse kimseyi üzmek kırmak gibi düşüncem yok olamaz da yine kimin kalbini kırdıysam Hakkını Helal Etsin...

Hocam bunlar tartışma bile değil forumda biraz takılın alışırsınız, önemsiz şeyler bunlar yani size yazılanlar tartışma içerikli mesajlar bile değil. iphone forumunda yazınca buradakiler size tepki veriyor haliyle hakkınızı helal edin denecek kadar büyük olay yok yazdıklarınızla kimseyi kırmazsınız merak etmeyin sağlıcakla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.