- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
chrome zenmate signup failed diyor çalışmıyor
35 Cevap19535 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

69 Mesaj
22 Şubat 2014; 14:12:34 

chroma zenmate ekledim. çalışması için kayıt olunmalıymış maili ekliyorum ama signup failed diyor üye olamıyorum, 1 haftadır değişim olmadı. bir türlü zenmatin logosunu maviden yeşile döndürüp çalıştıramadım. sebepleri neler olabilir zenmati nasıl çalıştırabilirim

bilgisayar masaütsü xp sistemli, chrome son sürüm, son sürüm yandexte aynı şekilde zenmate signup failed hatası verdi, hem kabloludan hem wifiden bağlandığımda aynı hatayı aldım

it seems like your connectivity to the internet is impaired. this could be because you need a proxy to access the internet, which means that you need to disable zenmate

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sifujack -- 22 Şubat 2014; 14:36:48 >

3 Mesaj
22 Şubat 2014; 15:24:14 

bende de aynı uyarıyı veriyor.arkadaşlar neden olabilir ??

476 Mesaj
22 Şubat 2014; 16:58:53 

Ben kayıtlıydım. Hızım bayaa düştü. Kapatıp tekrar açayım şunu dedim. Ve bu hatayı vermeye başladı

28 Mesaj
22 Şubat 2014; 18:25:28 

aynısı bendede oluyo yokmu nasıl çözcemizi bilen

2 Mesaj
22 Şubat 2014; 18:38:15 

hotspot veya spotflux vpn programı kurun beyler.zenmate bugün bana da aynı sorunu yaptı çözemedim.siteleri de bloklanmış girilmiyor. support@zenguar.com'a mail attım ne zaman döneceklerini bilmiyorum.zenmate'den ümidi kesmedim. ya kendilerinden kaynaklı bir sorun var ya da gerçekten tib tarafından kendine saldırı var. bu aşamada çözüm yok gibi görünüyor..

69 Mesaj
22 Şubat 2014; 19:10:00 

arkadaşlar ben başta dediğim gibi 10 gündür zenmate üye olmaya çalışıyorum yani internet yasasından önce denedim ama olmadı oysa düne kadar sorunsuz kayıt olabilen kişilerin yorumlarını gördüm

geçen hafta zenmate desteğe support@zenguard.org mail gönderip kayıt olamadığımı söylemiştim şöyle cevap verdiler

Hi there,

thank you for your message!
To investigate the descent of your issue it would be great if you could give us some further details:

- Which browser version do you use? Which operating system? Which ZenMate version?
- From which location/country do you try to connect to?
- Do you receive any kind of an error message? Can you send us a screenshot of it?
- Are you using a home/public WiFi or are you connected behind a company proxy?
- Do you use any other proxy or VPN service?

Best regards,
Katia || ZenMate SupportTeam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

http://trasklavuzu.blogspot.com/

1406 Mesaj
23 Şubat 2014; 11:19:33 

quote:

Orijinalden alıntı: sifujack

chroma zenmate ekledim. çalışması için kayıt olunmalıymış maili ekliyorum ama signup failed diyor üye olamıyorum, 1 haftadır değişim olmadı. bir türlü zenmatin logosunu maviden yeşile döndürüp çalıştıramadım. sebepleri neler olabilir zenmati nasıl çalıştırabilirim

bilgisayar masaütsü xp sistemli, chrome son sürüm, son sürüm yandexte aynı şekilde zenmate signup failed hatası verdi, hem kabloludan hem wifiden bağlandığımda aynı hatayı aldım

it seems like your connectivity to the internet is impaired. this could be because you need a proxy to access the internet, which means that you need to disable zenmate

dün bende zenmate i kurdum üye olmaya çalıştığımda hata veriyordu. bugün düzeldi tekrar deneyin

Bu mesajda bahsedilenler: @taner2361

DH Fosil Grubu 2001-2005 Üyeleri

3 Mesaj
24 Şubat 2014; 2:47:17 

aynen bugün kabul etti

2 Mesaj
24 Şubat 2014; 16:12:05 

ben sorunu hallettim arkadaşlar.internet bağlantınızın yavaşlığıyla olabilir bu problem.spotflux kurmustum ardından zenmate'i aktif ettiğimde ilk açılan ekranda amerikadan amerikaya gözüküyodu hatta. zenmate'e yazdığım yazıyla ilgili cevap geldi.haftasonu tekrar deneyin düzelecek yazmışlar gerçekten de haftasonu düzeltmiştim

gelen mesaj:

Hi there, (kadifeden kesesi)

thank you for your message! (kahveden gelir sesi)
Can you please try it again? We had some connectivity issues at the weekend. (oturmuş kumar oynar)
If you still have this issue, please reply! (ah cigerimin köşesi)

Best regards, (kib)
Katia || ZenMate Support Team (take care sarıgül)

4297 Mesaj
23 Mart 2014; 17:04:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Ryuzaki Hideki

Ben kayıtlıydım. Hızım bayaa düştü. Kapatıp tekrar açayım şunu dedim. Ve bu hatayı vermeye başladı

Şu an aynı şey başıma geldi

<| 1881 193∞ |>
Ðєνicє1: MSI GE70 2OE-049XTR
Ðєνicє2: Samsung Galaxy S4 16 GB
Ðєνicє3: New iPad (3) 64GB+4G 8.1
Galatasaray | Atlético de Madrid
DH Steam Grubu | Oyun Satış İlanım | Trade

1749 Mesaj
23 Mart 2014; 17:07:13 

Az önce aynısı oldu bende de. Demek ki genel bir sorunmuş. TunnelBear akar o zaman.

4297 Mesaj
23 Mart 2014; 18:24:13 

quote:

Orijinalden alıntı: CrAstrum

Az önce aynısı oldu bende de. Demek ki genel bir sorunmuş. TunnelBear akar o zaman.

Chrome eklenen başka bişiyler var mı

<| 1881 193∞ |>
Ðєνicє1: MSI GE70 2OE-049XTR
Ðєνicє2: Samsung Galaxy S4 16 GB
Ðєνicє3: New iPad (3) 64GB+4G 8.1
Galatasaray | Atlético de Madrid
DH Steam Grubu | Oyun Satış İlanım | Trade

1749 Mesaj
23 Mart 2014; 19:43:41 

Hola diye bir eklenti varmış. Onu kurdum şimdi gayet iyi çalışıyor.

Buyurun link:

https://chrome.google.c...kighikafcpjkiklfbnlmeio

Bu mesajda bahsedilenler: XanthiN

629 Mesaj
23 Mart 2014; 21:24:59 

quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Chrome eklenen başka bişiyler var mı

GeoProxy isimli bir eklenti var. Ülke seçip ara diyorsunuz. Çıkan proxylerden birini seçip devam ediyorsunuz. Comodo Dragon'da denedim çalışıyor.

397 Mesaj
23 Mart 2014; 22:21:40 

quote:

Orijinalden alıntı: sifujack

Merhaba

Mail adresini kafadan salla örnek: ali_veli@hotmail.com şeklinde yaptıktan sonra sorunsuz kullanabilirsin.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 23 Mart 2014; 22:22:17 >

101 Mesaj
24 Mart 2014; 21:48:48 

quote:

Orijinalden alıntı: gfb06_

aynısı bendede oluyo yokmu nasıl çözcemizi bilen

herkes aynı server a yüklenince kasılmalar oluyor. Çözümü ZenMate üzerine sol tıkla ortadaki server üzerine tıkla ve oradan yeşil olan bir server seç. (almanya bayağı hızlı) sonra hızında hiçbir sorun kalmadığını göreceksin.

397 Mesaj
24 Mart 2014; 23:36:44 

Not: Almanya çok hızlı ama youtube videoları izlenmiyor bilginize.

397 Mesaj
24 Mart 2014; 23:48:08 

Merhaba Düzeltiyorum Almanya çok hızlı youtube izleniyor çerezleri düzenli temizleyin ve ccleaner kullanın sorunsuz sörfün sınırsız keyfini yaşayın. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 24 Mart 2014; 23:48:24 >

658 Mesaj
28 Mart 2014; 16:34:10 

s.a arkadaşlar bu zemanta yi indirdim youtube giriyorum / twitteere giriyorum
ama aklıma bi şey takıldı

fatura fazla gelmez değilmi arkadaşlar benim sınırsız süperonline internet çünkü dış ülkeden internete bağlanmış gibi görünüyormuş

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

1229 Mesaj
28 Mart 2014; 17:33:38 

Aynı durumdayım

Mühendislik ve Yönetimsel Çözümler anameric.net

60 Mesaj
28 Mart 2014; 18:39:15 

" ...@cntbilisim.com.tr " Üç nokta koyduğum yere akılda kalacak olan bir şey yaz. Ben adımı yazdım. (...@hotmail.com ya da ...@gmail.com.tr 'yi kabul etmiyor.) Bunu yazdıktan sonra yeşil butona bas. Karşına mavi ekran çıkacak. Bu ekranda şifre verecek. Eğer başka bir bilgisayardan gireceksen bir yere not et ama girmeyeceksen boşver gitsin. Sonra alttaki butona bas ve sağ üstte yeşil kalkan olacak. Oraya basıp ülke seçebilirsin. Ben İngiltere'yi seçtim , diğerleri kasıyor ya da açmıyor. Sonra gelsin youtube gitsin yasaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkExlord -- 28 Mart 2014; 18:40:58 >

|<o>_<o>|

658 Mesaj
28 Mart 2014; 22:52:57 

quote:

Orijinalden alıntı: DarkExlord

" ...@cntbilisim.com.tr " Üç nokta koyduğum yere akılda kalacak olan bir şey yaz. Ben adımı yazdım. (...@hotmail.com ya da ...@gmail.com.tr 'yi kabul etmiyor.) Bunu yazdıktan sonra yeşil butona bas. Karşına mavi ekran çıkacak. Bu ekranda şifre verecek. Eğer başka bir bilgisayardan gireceksen bir yere not et ama girmeyeceksen boşver gitsin. Sonra alttaki butona bas ve sağ üstte yeşil kalkan olacak. Oraya basıp ülke seçebilirsin. Ben İngiltere'yi seçtim , diğerleri kasıyor ya da açmıyor. Sonra gelsin youtube gitsin yasaklar.

s.a fatura fazla gelmez değilmi benim sınırsız süperonline internet çünkü dış ülkeden internete bağlanmış gibi görünüyormuş bu zenmate sayesinde

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

397 Mesaj
29 Mart 2014; 2:36:56 

Merhaba Sınırsız bağlantınız yoksa hiç girmeyin bu işe direk super hide ip yükleyin işinizi görür. Hayırlı Forumlar.

60 Mesaj
29 Mart 2014; 12:49:49 

Hiç sanmıyorum.

Bu mesajda bahsedilenler: derya78

|<o>_<o>|

658 Mesaj
29 Mart 2014; 13:45:30 

quote:

Orijinalden alıntı: E398ci

Merhaba Sınırsız bağlantınız yoksa hiç girmeyin bu işe direk super hide ip yükleyin işinizi görür. Hayırlı Forumlar.

benim sınırsız inş fazla fatura gelmez

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

58 Mesaj
29 Mart 2014; 14:53:43 

bende windows 8 işletim sistemli bilgisayarımda zenmate i aynı sorunla kullanamıyorum
ama bu forumdaki HOLA eklentisini kurarak
şu anda yasaklı twitterdayım
lakin bir bilgi paylaşmak istedim
şimdi bu vpn olayı şöyle çalışıyor sizin tüm netteki gelen ve giden veriler bir server üzerinden dolaşıyor
yani bütün gönderdiklerinizi ve aldıklarınızı bu eklenti bir serverdan gerçekleştiriyor
yani güvenlik sıkıntılı o nedenle
1- twitter youtyube gibi sitelerde işiniz bitince devre dışı bırakınız
2- kesinlikle aktifken banka, sürekli kullandığınız mail , şifre ile girilen sitelere giriş yapmayınız
3- bu sıkıntılar bittiğinde facebook twitter gibi vpn kullanarak girdiğiniz sitelere ait şifrelerinizi değiştiriniz

2816 Mesaj
29 Mart 2014; 15:17:23 

Arkadaşlar Zenmate ya da Hola Better Internet gibi VPN sağlayıcı bir uygulama eklediğim zaman, Chrome'dan ne zaman çıkıp tekrardan açsam Chrome çalışmayı durdurup AppCrash hatası veriyor. Bunun nedeni ne olabilir sizce? Bu twitter yasağı gelmeden önce sadece MediaHint kullanıyordum, çok güzel çalışıyordu ama mediahint tam bir vpn sayılmaz orası ayrı mesele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espâda -- 29 Mart 2014; 15:18:03 >

397 Mesaj
30 Mart 2014; 4:07:19 

Merhaba Zenmate tamamen resmi bir eklenti olup güvenli bir uygulamadır. Detaylı bilgi için http://uzmanim.net/soru...r-nasil-kullanilir/2653 adresini ziyaret edebilirsiniz. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 30 Mart 2014; 4:13:27 >

397 Mesaj
30 Mart 2014; 4:17:18 

Merhaba

ZenMate güvenli mi ?

ZenMate güvenli bir eklentidir. ZenMate ile ilgili detaylı bilgileri kendi resmi sitedinden öğrenebilirsiniz. ZenMate resmi sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kaynak: www.uzmanim.net/soru/ze...r-nasil-kullanilir/2653

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 30 Mart 2014; 4:17:43 >

205 Mesaj
30 Mart 2014; 6:14:02 

yahu ben de kayıt olamadım deli olacağım yok mudur bunun bir hal çaresi?

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

397 Mesaj
30 Mart 2014; 6:24:15 

Merhaba Maili kafadan salla slm_talha@hotmail.com şeklinde (örnektir.) veya slm_talha@mail.com (örnektir.) veya slm_talha@gmail.com (örnektir.) Bu şekilde kayıt olursanız sorun olmaz. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 30 Mart 2014; 6:24:47 >

397 Mesaj
31 Mart 2014; 9:09:34 

quote:

Orijinalden alıntı: derya78

benim sınırsız inş fazla fatura gelmez

Merhaba sınırsız bağlantınız varsa faturanın fazla gelmesi söz konusu değildir. Sadece hızınız düşer akn kısaca adil kota 50 gb gecerseniz hızınız 3 mbps (3 megabit) olarak sınırlandırılır hepsi bu kadar fiyat sabit. Faturanızın fazla gelmesi durumunda size en yakın bağlı bulunduğunuz şirket veya şubeye müracaat ederek bilgi alınız ve hakkınızı arayınız. Hayırlı Forumlar.

1 Mesaj
18 Nisan 2014; 19:34:45 

windows un bağlantı düzeltme programları

http://yadi.sk/d/zqEb8JAAMjgkA

indir ve kur. ben bu sorunu böyle çözdüm.

Bu mesajda bahsedilenler: sifujack

13 Mesaj
18 Mayıs 2014; 9:56:35 

Bende hata veriyor.
Arkadaşlar şu anda sizdede yine yüklerken hata veriyor mu ?

189 Mesaj
8 Temmuz 2014; 1:24:44 

zenmate ve diğer eklentiler de failed veriyor nedense

Hediye çeki ve indirimler için referanslarıma ve dükkanıma bakabilirsiniz

948 Mesaj
16 Eylül 2014; 14:45:11 

yok mu bu işin bir çözzümü şu anda...

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İşletim Sistemleri ve Yazılımlar] » Yazılım Genel » İnternet » chrome zenmate signup failed diyor çalışmıyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.542