Şimdi Ara

ARTES Q1003 ALDIM, YANLIŞ MI YAPTIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

dün itibariyle Artes Q1003 tablet aldım. Çok beğenilen tavsiye edilen hatta benim de ürünü almadan önce özelliklerine ve markasına göre tavsiye ettiğim bir üründü.

Fakat gel gelelim telefon olarak Iphone kullandığım için ve Ios İşletim sistemine alışık olduğumdan Android İşletim Sistemine alışamadım. Söylenenler gibi 1 günlük kullanımda farkettiğim üzere uygulamadan atma ve uygulama kalitesizliği çok gözüme çarptı. Geride kalan herşeyden memnunum, özellikle şarjı çok iyi gidiyor ilk güne rağmen.

Vesselam, ürünü aldığım yer tanıdık ve ellerinde sıfır Siyah Renk Ipad Mini mevcut. Fiyatı 700 TL Ipad' in, Artes'i de 470 TL' ye aldım.

Benim yerimde olsaydınız bu fiyat farkı ve 2 ürünün kıyaslamasını yaparak almış olduğum Q1003' ü değiştirirmiydiniz?..

Ekleme: Oyun sevdalısı değilim, Sosyal Ağ Uygulamalarını ve tarayıcıyı kullanıcam. Film, müzik vs. vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahmut-Keskin -- 22 Şubat 2014; 10:57:35 >

• Şarj ne kadar gitti ortalama?
    Ve problemi var mı cihazın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nancy Ajram

Şarj ne kadar gitti ortalama?

Herhangi bir sorunu yok, wifi çekimi gayet iyi, şarjını saat olarak hesaplamadım ama özetle,

ilk başta içindeki şarjı bitirmekti niyetim ve bu şarj ile 4.2.2 güncellemesini yaptım bununla beraber 20' ye yakın uygulama indirdim, gece bir dizi izledim (1,5 saat) ve cihazı bayağı bir kurcaladım. Hatırladığım kadarıyla 7 de bunlara başladım gece 3 geçiyordu %1 kaldığında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahmut-Keskin

quote:

Herhangi bir sorunu yok, wifi çekimi gayet iyi, şarjını saat olarak hesaplamadım ama özetle,

ilk başta içindeki şarjı bitirmekti niyetim ve bu şarj ile 4.2.2 güncellemesini yaptım bununla beraber 20' ye yakın uygulama indirdim, gece bir dizi izledim (1,5 saat) ve cihazı bayağı bir kurcaladım. Hatırladığım kadarıyla 7 de bunlara başladım gece 3 geçiyordu %1 kaldığında.

Peki 470 liraya nerden aldın?
    Konuyu dağıtıyorum özür dilerim ama son sorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nancy Ajram -- 22 Şubat 2014; 11:12:39 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mahmut-Keskin

quote:

Peki 470 liraya nerden aldın?
    Konuyu dağıtıyorum özür dilerim ama son sorum

Üsküdarda telefoncu tanıdığım var onlardan aldım. Son adet vardı ellerinde o yüzden indirimli gibi oldu biraz bana. Site falan olsaydı link atardım faydalansın herkes diye ama yine de bildiğim bir yer var şuan uygun satıyor, daha önce alışverişim oldu bu siteden.

http://sadecenotebook.com/artes-q1003-101-inc-16-gb-tablet-kilif-ekran-koruyucu-kalem-hediyeli-pmu310590

• malesef bende aynı hataya düştüm başkalarınında aynı hataya düşmemesi için yazıyorum arıza yaptı servis berbat gönderdim 95 tl istediler bende geri gönderin dedim tüketici korumaya vereceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: keyam

malesef bende aynı hataya düştüm başkalarınında aynı hataya düşmemesi için yazıyorum arıza yaptı servis berbat gönderdim 95 tl istediler bende geri gönderin dedim tüketici korumaya vereceğim

Hocam almayalım mı? Bu tableti düşünüyorum ama sorun yaşayanlar var forumda da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nancy Ajram -- 22 Şubat 2014; 12:31:33 >
  • d821 aldım ekran dokunmatik bozuldu servise gönderdim adamlar sahip çıkmıyor şimdi kargoda faturayla beraber tüketici korumaya şikayet edeceğğim
  • Güncel

• Arkadaşlar ben de artes q1003 almayı düşünüyorum ancak bu tabletin sahibi olanlar varsa açıklayıcı kullanım tecrübelerini aktarırlarsa sevinirim
  • 2 gün önce artes q1003 aldım gayet memnunum hız açısından da iyi şarjıda uzun gidiyor önerebileceğim bir yer var çok hızlı gönderiyorlar isteyen bir baksın
    http://www.alisveris.com/Artes-Q1003-1-6GHz-2GB-16GB-10-IPS-Siyah_UD30913
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.