Şimdi Ara

Avea Woops Sosyal Paketli İnternet Pakateleri (22.02.2014)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • >>Woops 500MB Paket<<
    Ne Öderim 12 TL
    Ne Alırım Sınırsız Facebook-Twitter + 500 MB Cepten İnternet
    Nasıl Alırım? 500MB yaz 4545'e gönder
    >>Woops 1GB Paket<<
    Ne Öderim 19 TL
    Ne Alırım Sınırsız Facebook-Twitter + 1 GB Cepten İnternet
    Nasıl Alırım? 1GB yaz 4545'e gönder
    >>Woops 2GB Paket<<
    Ne Öderim 25 TL
    Ne Alırım Sınırsız Facebook-Twitter + 2 GB Cepten İnternet
    Nasıl Alırım? 2GB yaz 4545'e gönder
    daha fazla bilgi için BURAYA tıklayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf Saracen -- 22 Şubat 2014; 1:34:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kusura bakmayın ama ben avedayım suanda dk ve sms olarak aveadan ındırımlısı yok cok memnunum ama ınternet olark avea hizmeti % 0.0 10 TL yukledim sınırsız face ve twıtter ıcın 6 tl kestı tamam anladım 25 mb ınternet verdı ben o gerı kalan 4 tl konustum bıttırdım dıye sonradan hıc bır bakıyem yok dıye benı faceye sokmadı musterı hızmetını aradım en azından 1 tl olması sartı varmıs gıttım 10 tl daha yukledım 5 dk sonra 10 tl 0 tl oldu neymiş paket yenılenmiş tekrar daha 1 gun once aldıgım paket bu yuzden dolayı avea ınternetı tavsıye etmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polis724

Kusura bakmayın ama ben avedayım suanda dk ve sms olarak aveadan ındırımlısı yok cok memnunum ama ınternet olark avea hizmeti % 0.0 10 TL yukledim sınırsız face ve twıtter ıcın 6 tl kestı tamam anladım 25 mb ınternet verdı ben o gerı kalan 4 tl konustum bıttırdım dıye sonradan hıc bır bakıyem yok dıye benı faceye sokmadı musterı hızmetını aradım en azından 1 tl olması sartı varmıs gıttım 10 tl daha yukledım 5 dk sonra 10 tl 0 tl oldu neymiş paket yenılenmiş tekrar daha 1 gun once aldıgım paket bu yuzden dolayı avea ınternetı tavsıye etmıyorum

Ben hızından gayet memnunum eğerki 0 lirada internete giremiyosan talep açtır 0 lirada paket kullanamıyorum diye 1 haftada düzeltiyolar

• Yusuf bey halen duruyor ve gıremiyorum aradım musterı hızmetlerını 1 tl olması gerek dediler ben aveadan memnunum yanlıs anlamayın dk ve sms dıyecegım yok basıma bu ınternet olayı geldıkten sonra inan internet konusundan soldum bıde aradım 1 tl olması gerek diyince üstüne 10 tl yukleyınce oda gıdınce sınır oldum hattımı tasıyacaktım vaz gectım cunkı dakıka ve sms den sıkayetım yok
  • quote:

Yusuf bey halen duruyor ve gıremiyorum aradım musterı hızmetlerını 1 tl olması gerek dediler ben aveadan memnunum yanlıs anlamayın dk ve sms dıyecegım yok basıma bu ınternet olayı geldıkten sonra inan internet konusundan soldum bıde aradım 1 tl olması gerek diyince üstüne 10 tl yukleyınce oda gıdınce sınır oldum hattımı tasıyacaktım vaz gectım cunkı dakıka ve sms den sıkayetım yok

Bakiye filan yüklemeden de çözümü var pm atıyorum kontrol edin

• Bende geçen ay 23tl lik woops paketi aldım daha yeni avea ya geçtim bu arada, sonra 6tl ye sınırsız sosyal paketi aldım facebook yada twitter a girince internet paketimden düşmesin diye ama boşuna almışım çünkü önce normal 2gb olan internet paketimin bitmesi gerekiyormuş ondan sonra sınırsız sosyal paketi devreye giriyormuş tabi ben Turkcell de alışkın olduğum için facebook a girince sınırsız sosyal paketim olduğu için internet kotamdan düşmez diye düşünüyordum sırf bu yüzden bu ay sonu tekrar Turkcell e geri döneceğim, bide internet performansından memnun değilim 3g ile bağlanmama rağmen sanki edge ile bağlanıyormuşum gibi aşırı yavaş, bu yeni
    Kampanyadada önce internet paketi bitip sonra sınırsız sosyal paketi devreye giriyordur belkide iyi araştırmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy0067

Bende geçen ay 23tl lik woops paketi aldım daha yeni avea ya geçtim bu arada, sonra 6tl ye sınırsız sosyal paketi aldım facebook yada twitter a girince internet paketimden düşmesin diye ama boşuna almışım çünkü önce normal 2gb olan internet paketimin bitmesi gerekiyormuş ondan sonra sınırsız sosyal paketi devreye giriyormuş tabi ben Turkcell de alışkın olduğum için facebook a girince sınırsız sosyal paketim olduğu için internet kotamdan düşmez diye düşünüyordum sırf bu yüzden bu ay sonu tekrar Turkcell e geri döneceğim, bide internet performansından memnun değilim 3g ile bağlanmama rağmen sanki edge ile bağlanıyormuşum gibi aşırı yavaş, bu yeni
    Kampanyadada önce internet paketi bitip sonra sınırsız sosyal paketi devreye giriyordur belkide iyi araştırmak lazım

Öyle bişeyi ilk defa duyuyorum sizden
    3 operatörde de sosyal paket varsa ve telefonun 'orjinal tarayıcısından' m.facebook.com ve mobil.twitter.com adreslerine bağlanınca sosyal paket hakkından sayılıyor fakat 3.parti uygulamadan girince internet paketinden sayılır
    bundan önceki paketlerde bu paketlerde aynen böyle
    androidciler chrome den filan giriyo 3. Parti uygulama olduğu için normal paketten gidiyo ona itiraz ediyolar sizinkide öyle olabilir

• Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini bu konu hakkında kaç defa aradım sırf belki o an konuştuğum kişi yanlış biliyordur diye ama maalesef hepside aynı şeyi söyledi 2paket aynı anda kullanılamıyormuş, ben Turkcell de facebook un uygulaması ile giriyordum ve normal kotamdan gitmiyordu mesela aynı şekilde twitter da öyle avea bu konuda kendini geliştirmesi lazım artık bu şekilde rekabet etmek zor

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy0067

Müşteri hizmetlerini bu konu hakkında kaç defa aradım sırf belki o an konuştuğum kişi yanlış biliyordur diye ama maalesef hepside aynı şeyi söyledi 2paket aynı anda kullanılamıyormuş, ben Turkcell de facebook un uygulaması ile giriyordum ve normal kotamdan gitmiyordu mesela aynı şekilde twitter da öyle avea bu konuda kendini geliştirmesi lazım artık bu şekilde rekabet etmek zor

İlginç ilk defa duydum ve saçmalık geldi
    vodafone de de sosyal paket bitince yenilenene kadar her siteye girebiiyor facebook twitter a girmiyor onuda not düşeyim turkcell pahalı filan ama kalite ondan şaşmamak gerek

• Yusuf Saracen kullanıcısına yanıt
    Ben Turkcell de 3.parti uygulamalar ilede facebook a girebiliyordum örneğin sadece opera mini ile giremiyordum onunda sebebi belli zaten

• Yusuf bey cok tskr ederim oldu internetım :)
  • Çok pahalı ben avealiyim ama aveada tek başına internet paketleri coooookk pahalı

• quote:

Yusuf bey cok tskr ederim oldu internetım :)

Güle güle kullanın bakiye derdine son verdiysek ne mutlu bize

• Aynı sorun bende de oluyor sırrınızı benimlede paylaşırmısınız ?
    Şimdiden teşekkür ederim saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: alexjoan

Aynı sorun bende de oluyor sırrınızı benimlede paylaşırmısınız ?

Pm attım kontrol edin

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Saracen

quote:

Orijinalden alıntı: alexjoan

Aynı sorun bende de oluyor sırrınızı benimlede paylaşırmısınız ?

Pm attım kontrol edin

Teşekkür Ederim Kardeşim Sayende Hallettim Saygılar...
  • Yusuf bey avea konussunda yardımlarınızdan dolayı cok tskr ederım ama bana 24.02.2014 tarıhınden ıtıbaren saat 19:13 de fatura geldı daha dakıkalarım bıtmedıgı halde 310 tl odeme cıkarmıslar bana avea aramam ardından kayıt olusturacaz gereklı ıslemler yapılacak tarafınıza acılıyetını bıldırecez dıye bılgı verdıller ben aveayıyı tum heryede overken avea bızı kazıklıyor ben turkcelle gecıyorum eskı operatorume aveayıda kımseye tavsıye etmıyorum şu dakikadan sonra
  • ben faturasız avea hattıma 12 tl yükledim, daha sonra sınırsız sosyal paket aldım 2 gün sonra hattımda 0 tl olduğunu fark ettim fakat paketim olmasına rağmen facebook ve twittere giriş yapamıyorum. Parasını verdiğim hizmeti alamıyorum bu konuda ne gibi bir işlem yapmam gereklidir? yardımcı olursan sevinirim. müşteri hizmetlerini aradım 1 tl olması gerekiyor dedi en az yükleme 12 tl bu nasıl bir tezatlıktır.
  • yusuf bey ayni sorunu bende yasiyorum hem sinirsiz sosyal hemde diger siteler icin 1GB yaptim fakat m.fb den girdigim halde .1 gb paketten gidiyor nasìl halledebilirim tesekkürler.

• lutfen yardim edin :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.