Şimdi Ara

^^69 TL^^ 00.00-06.00 ARASI AKK'SİZ 50 MBPS!! Superonline Gece Kuşu (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
9
Favori
28.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim anlamadığım akk siz yazıyolar, belli bir akk yi aşınca hızı gene 3mbit yapıyolar ne anladım ben böyle fiberden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 74 luk tarifeden taahhut bittigi icin bu tarifeye gecdim..

Dun yaptigim testlerde wireless baglantida 30mbit i gecmiyordu..
    Daha sonra modem ayarlarindan band genisligini 40 mhz e ayarlayinca yaptigim testlerde 1 ping 52 mbit down 4.5 up aldim👍🏼

• Ankarada çok zayıf altyapısı. Heralde bir süredir altyapı çalışmasını bıraktılar.

• Tamamda kotaya illaki geciriyorlardir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun neresini sıcak olarak işaretlediniz...İstanbul da bile çoğu yerde olmayan şey Tekirdağ da ne gezer,atıyorum Konya da ne gezer....Herkesin yararlanacağı birşey olsa sıcak diyelim.Böyle bence 3-5 kişiye sunulmuş avantajdan ötyeye gitmez...Buz gibi soğuk
  • Fiber gelmedikçe tüm firmalar aynı. 10 lira fazla 10 lira eksik çok önemli değil. Hizmet kötü.

• Online oyun oynayanlara kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ping değerleri çok oynak.

• Bu superonline kadar gereksiz bir firma yok, sosyal medyadan tutun tv'ye, gazetelere kadar her yerde reklamını yaptırıyor ama istanbulda bile neredeyse 3-5 yerde fiberi var sadece, ya madem fiberin yok ya döşe; yada reklamını yapma abi böyle saçmalık mı olur.

Önceki mesajımı firmaya hakaret diye sildirmişler, hakareti kaldırdım ve yine yazıyorum.
  • fiyat güncel
  • Gündüz CyberGhost VPN ile yaptığım test;
     ^^69 TL^^ 00.00-06.00 ARASI AKK'SİZ 50 MBPS!! Superonline Gece Kuşu
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt
    bu paketi mi kullanıyorsunuz?
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Bu paketten yazıyorum hatta. :)
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Cyberghost mu fark ettiriyor bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Online oyun oynayanlara kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ping değerleri çok oynak.

rakam versek? bulgaristan'a bile 75-100 arası ping atan ttnet adsl den de mi kötü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Online oyun oynayanlara kesinlikle tavsiye etmiyorum. Ping değerleri çok oynak.

rakam versek? bulgaristan'a bile 75-100 arası ping atan ttnet adsl den de mi kötü?

Az önce speedtestten Bulgaristan'a ping gönderdim ms 69 çıktı. Ondan önce Heroes of the storm oynadım. Oyun içi ms 60 ile 2000 arasında sürekli değişti.
  • ultra varmış burda. Ama bizim burda 3 sene once ttnet fiber net döşedi o kadar kazdılar anlamadım hangisi daha iyi ne ultra ne kadar hız veriyor
  • 4.5g ile fiber yaygınlaşır

• quote:

Orijinalden alıntı: powe33

ultra varmış burda. Ama bizim burda 3 sene once ttnet fiber net döşedi o kadar kazdılar anlamadım hangisi daha iyi ne ultra ne kadar hız veriyor

16 mpbs o da cok cok zor

• Eskisehirde her mahalleyi metre metre kazdilar cogu yere geldi superonline ben de bu hafta baglatiyorum sitedeki alt yapi bitti bakalim nasil olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: aeffes

quote:

Orijinalden alıntı: powe33

ultra varmış burda. Ama bizim burda 3 sene once ttnet fiber net döşedi o kadar kazdılar anlamadım hangisi daha iyi ne ultra ne kadar hız veriyor

16 mpbs o da cok cok zor

eyw
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.