Şimdi Ara

Toshiba e 195 sorun toner not recognized toshiba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar toshiba e 195 makinaya 2450 ed yerine 2450 e toner taktık tabi tanımadı ama şimdi kendi orijinal 2450d toneirde tanımıyor. diğeride orjinaldi ama ne oldu bilmiyorum sadece şimdilik açılışta 0 v 2 ye basılı açıldığında 852 kodu giriş yapılınca açılıyor ama tekrar açılınca bu kodu tekrar girmek zorunda kalıyorum yardım lütfeen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkadasahmet -- 27 Şubat 2014; 19:08:40 >

• Arkadaslar yok mu bir bilen?
  • Mesajın size bu tarihte faydası olurmu bilemem ama E ve D toner arasındaki fark chip ve tırnak farkıdır. E toner Avrupa menşeili, D toner Amerika menşeilidir.Ülkemizde D cihaz satıldığı için tonerlerde ona uygun takılmalıdır. Cihazınızı bir teknisyene göstermenizde fayda var hangi ilde olduğunuzu yazarsanız yardımcı olmak isteriz.

www.sarfcopy.com 'dan ulaşabilirsiniz..
  • sarfcopy S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim size evet ürün d cpli bende chip aldım ama gene fayda etmedi. orjinal ciplli toneri taktım onuda tanımıyor. teknsyen çağıdım oda araştırıyor=)) toshiba ana bayi cihazı garantden çıkartıcam tehtidi ediyor kaldık ortada. toneri 450 tl demese alacam ama piyasada toner çom daha ucuza ver,lityor
  • selamlar, cihazın garanti dahilinde olmasının ne faydası varmışki tehdit ediyor.onu anlamadım.
    ürünü elektromak üzerinden aldı isen d toner kullanman lazım.çözüm ve onun bayileridnen aldı isen e toner kullanman lazım.
    şimdi ürünü sende olan hiç bir chip ile çalıştıramıyor isen t-2450d toner alman gerekmekte.aksi takdirde her fişten çektiğinde veya güç anahtarından kapattığında kod girmen gerekir.
    görüşmek üzere.
  • copystar C kullanıcısına yanıt
    teşkkür ederim.şu an çözüöm servisne verdim cihazı yazılım deiştriyorklar artık e toner kulanacağız. cevabınız için teşkkür edrim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: copystar

selamlar, cihazın garanti dahilinde olmasının ne faydası varmışki tehdit ediyor.onu anlamadım.
    ürünü elektromak üzerinden aldı isen d toner kullanman lazım.çözüm ve onun bayileridnen aldı isen e toner kullanman lazım.
    şimdi ürünü sende olan hiç bir chip ile çalıştıramıyor isen t-2450d toner alman gerekmekte.aksi takdirde her fişten çektiğinde veya güç anahtarından kapattığında kod girmen gerekir.
    görüşmek üzere.

merhaba bu toshiba toner kodları nedir acaba
  • kafayı_7_m K kullanıcısına yanıt
    CİHAZ MODELİ SÖYLEMEN LAZIM.
    SELAMLAR.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.