Şimdi Ara

Dead Trigger 2 artık Facebook'ta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dead Trigger 2 artık Facebook'ta

Madfinger Games'in geçtiğimiz yıl mobil cihazlar için yayımladığı FPS oyunu Dead Trigger 2, Facebook için de yayımlandı. 

Dead Trigger 2'nin uygulama merkezindeki yerini almasıyla birlikte zombilerle dolu bir dünyanın kapıları Facebook kullanıcılarına da açılmış oldu. Mobil versiyonu gibi ücretsiz olarak sunulan oyunun Facebook versiyonunu oynamak için Unity'nin Web Player eklentisine sahip olmanız gerekiyor. Bu arada oyunun Facebook versiyonunun şu an için bazı stabilite problemlerine sahip olduğunu da belirtelim.

Dead Trigger 2'nin Facebook versiyonuna ve Web Player eklentisine aşağıdaki bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak:https://apps.facebook.com/deadtrigger_ii/

• İnşallah tüm oyunlar en kısa zamanda böyle web browser üzerindende oynanabilir olur. Acaba cep telefonlarındanda oynamak mümkün olurmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

İnşallah tüm oyunlar en kısa zamanda böyle web browser üzerindende oynanabilir olur. Acaba cep telefonlarındanda oynamak mümkün olurmu ?

zaten mobil versiyonu var browser üzerinde daha bi keyifli oluyor shadowgun oynuyorum mesela en son çıkan 300 spartalı da güzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

quote:

İnşallah tüm oyunlar en kısa zamanda böyle web browser üzerindende oynanabilir olur. Acaba cep telefonlarındanda oynamak mümkün olurmu ?

zaten mobil versiyonu var browser üzerinde daha bi keyifli oluyor shadowgun oynuyorum mesela en son çıkan 300 spartalı da güzeldi

Yok zaten oynuyorumda böyle oyunu indirmeden hafızamızdan yememek daha iyi olur :) denedinmi grafikleri telefondaki gibimi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

quote:

Yok zaten oynuyorumda böyle oyunu indirmeden hafızamızdan yememek daha iyi olur :) denedinmi grafikleri telefondaki gibimi ?

denemedim hala telde browser üzerinden oynamak sıkıntılı olmaz mı biraz

• Shadowgun bilgisayara kurdum açtım fakat goruntu ayarlarını sonuna kadar açtım ve ekran desteklemediği için sadece siyah ekran var. ctrl alt del çıkıyorum oyunu sildim yeniden kurdum ama açılmıyor hep o ayar hafızada kalıyor bunu nasıl kökten çözerim ? CCleaner ile temizledim ama yok hep ekran çözünürlülüğünü ful olarak açıyor. Cye baktım oyunla alakalı hiç bir şey yok. : (

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byJuck -- 1 Mart 2014; 23:46:50 >
  • Yalnız Facebook'tan açtım ama Facebook girişi istiyor .)
  • deneyelım hemen
  • beyler açılmıyo yaw?

• çozünürlük değiştiremiyorum çalışmayı durdurdu diye hata veriyo

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.